Manžel si koupil strašný plavky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.19 15:52
manžel si koupil strašný plavky

Ahoj všem, tohle téma je pro pobavení ale klidně poraďte.
Myslela jsem že takové problémy mají muži se ženami ale asi opak je pravdou. Abych to vzala od začátku. Můj manžel je telocvikář a jako většina těchto lidí má utkvelou představu že je nejlepší a nejkrásnější. Ale to možná platilo před 30 lety ale teď bohužel už ne. No ale nikdo nemladne a nikdo není dokonalý že? Tak jsem si myslela že i můj muž si toho všiml, ale asi ne což mi dokázal nákupem plavek :lol: ovšem ne jako obyčejných ale elastickych sportovních legin. A to bohužel na společnou dovolenou. Vážení jak mám svému sportovci :lol: vysvětlit že vypadá jak panáček od Michelinu. Já snad ani nevylezu na pláž :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
jjanekk
Závislačka 2599 příspěvků 15.05.19 15:54

Prostě mu to řekni, ne? Nebo ho vyfoť, to ukáže vždycky realitu..

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18993 příspěvků 15.05.19 15:56

Asi bych to neřešila :think: V plavkách holt vynikne každej nedostatek postavy, to by se musel koupat v pytli :think:

mag
Extra třída :D 11147 příspěvků 15.05.19 15:57

Asi se na to divá ze sportovního hlediska. Jsou dobrý na plavání :)

Tichošlápek
Extra třída :D 14265 příspěvků 15.05.19 15:58

No a není to fuk? Ty víš jak vypadá, on se taky vidí a na okolí kašlu

Tazvesnice
Kecalka 205 příspěvků 15.05.19 15:59

Nechces sem hodit fotku manzela v tech plavkach? :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 10134 příspěvků 15.05.19 15:59

No a jaký by měl mít aby vypadal líp? By potreboval nějakej stahovací neopren :mrgreen:

mag
Extra třída :D 11147 příspěvků 15.05.19 16:00

@Kriss Tina bricho neoprenem nezatahnes :))

Azeretereza
Závislačka 2736 příspěvků 15.05.19 16:00

Ježíš, tak se tomu zasmej, řekni mu, že je to strašný, ale víc bych to neřešila. Pokud jemu se to líbí a je mu to pohodlný, tak proč ne. Jsou to plavky. Navíc na dovolený stejně nikoho znát nebudeš. A možná potkáš i větší exoty.

mag
Extra třída :D 11147 příspěvků 15.05.19 16:02

Zakladatelko, ja si na dovolenou beru neopren :mrgreen: tak bud v klidu ;)

Příspěvek upraven 15.05.19 v 16:07

tulipán
Závislačka 4258 příspěvků 15.05.19 16:03

Muzes mu rict, ze se spatne opali a kup mu klasiky, aby nemel hodne bilych mist. :lol: Ale tam bricho take bude videt.

Bábrdl
Generální žvanilka 23624 příspěvků 15.05.19 16:03
@Anonymní píše:
Ahoj všem, tohle téma je pro pobavení ale klidně poraďte.
Myslela jsem že takové problémy mají muži se ženami ale asi opak je pravdou. Abych to vzala od začátku. Můj manžel je telocvikář a jako většina těchto lidí má utkvelou představu že je nejlepší a nejkrásnější. Ale to možná platilo před 30 lety ale teď bohužel už ne. No ale nikdo nemladne a nikdo není dokonalý že? Tak jsem si myslela že i můj muž si toho všiml, ale asi ne což mi dokázal nákupem plavek :lol: ovšem ne jako obyčejných ale elastickych sportovních legin. A to bohužel na společnou dovolenou. Vážení jak mám svému sportovci :lol: vysvětlit že vypadá jak panáček od Michelinu. Já snad ani nevylezu na pláž :lol:

Dík. To zlepšilo den :lol:

Premek_Orac
Závislačka 4975 příspěvků 15.05.19 16:06

,,Miláčku, koupil sis zajímavé plavky, ale myslím, že v těchto vypadáš mnohem líp."
A pokud nepochopí, tak se rozbrečet, že takhle s ním nikam nepojedeš :-)

Bábrdl
Generální žvanilka 23624 příspěvků 15.05.19 16:08

Jinak můj muž se se mnou bez keců koupal v mém poporodním období (velikost 42 a poporodní břicho).

Takže já nemám co kecat, i kdyby si vzal boratky.  :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18993 příspěvků 15.05.19 16:08
@Kriss Tina píše:
No a jaký by měl mít aby vypadal líp? By potreboval nějakej stahovací neopren :mrgreen:

chudák :P Takový ty gaťky stahovačky, co mají ženský pod šatama na ples :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama