Veverky v kanceláři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Killingpink
Nováček 8 příspěvků 23.04.19 22:55
Veverky v kanceláři

Dobrý večer všem, celkem mě pobavilo, co jsem dnes zaslechla - úřednice ve státní správě před důchodem, první den nástupu pracovnice nové, která ji brzy zastoupí. Tato paní se věnuje dobrovolnické činnosti v organizaci zachraňující veverčí miminka vypadlá z hnízda. To je chvályhodné, sama hlodavcům fandím. Dotyčná si ale přinesla do práce klec se třemi veverčími mláďaty, a ne, nebyla to jen nešťastná souhra náhod, naprosto vědomě je takhle bude nosit od dubna do října a v pracovní době krmit kočičím mlékem nebo čím. Přijde mi to jako naprostý bizár, tak bych chtěla vědět, co vy na to? Jsem netolerantní/staromódní/zapšklá? Myslela jsem, že dnes se ve státní správě nemůže už ani odběhnout na cigaretu a ejhle, kojit hlodavce (i v úřední dny?!) je cajk.

Příspěvek upraven 24.04.19 v 00:23

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terien
Extra třída :D 11258 příspěvků 23.04.19 22:59

Tak tohle je to poslední, co by mi vadilo.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 23.04.19 23:00

Jestli můžou bejt za přepážkou krávy, proč ne veverky.

Aduš8
Závislačka 4438 příspěvků 23.04.19 23:01

To jako fakt někoho štvou tři minuty párkrát denně, kdy jim kápne do tlamičky trochu mléka? Tak je raději necháme umřít, když všichni rozumní lidé chodí do práce…

stinga
Kelišová 6359 příspěvků 2 inzeráty 23.04.19 23:03

@Killingpink já první myslela, že tam veverky naskákaly oknem :mrgreen:
:mrgreen: no jestli nastoupila na životní prostředí a organizace zachraňující veverky spadá pod Město, proč ne
a na cigaretu se fakt odběhnout nedá
někdo svačí, někdo pije kafe a někdo kojí veverky, vždyť je to roztomilé

stinga
Kelišová 6359 příspěvků 2 inzeráty 23.04.19 23:04
@AlphaOmega píše:
Jestli můžou bejt za přepážkou krávy, proč ne veverky.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cenarius
Kecalka 296 příspěvků 23.04.19 23:07

Od toho ma vedouci, aby urcila mantinely. Pokud ta proti tomu nic nema, tak je to jejich vec. Mozna jsou z toho nadseni, ze nad ramec pracovni naplne se jejich oddeleni muze pysnit zachranovanim veverek. :palec:

Jogrr
Závislačka 4782 příspěvků 23.04.19 23:08

Skvely pocin :palec:
Veverky se budou mit fajn. Ve verejnem sektoru se urcite deji i silenejsi veci nez krmeni mladat veverky.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8606 příspěvků 23.04.19 23:31

Je to bizar, ale nesmirne sympaticky. Bud rada, prace v kanclu ve statni sprave mi zni jak definice nudy a stereotypu, bud rada za takova zpestreni. :D

Příspěvek upraven 23.04.19 v 23:37

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 23:31
@Jogrr píše:
Skvely pocin :palec:
Veverky se budou mit fajn. Ve verejnem sektoru se urcite deji i silenejsi veci nez krmeni mladat veverky.

souhlasím, radši anonymně, povypravím vám, co se běžně děje, a zažila to i moje dcera na praxi, ale anonym, prý mlčenlivost :mrgreen:
je jedno jestli krmí veverky (těch deset minut, párkrát nikoho opravdu nezabije), je to chváluhodné, přece je nenechá chudinky umřít :roll:
Ona bude krmit hold veverky, a nedá si to kafe a nepokecá si s kolegyněmi, no a co, její volba nee, párkrát se naučí omezit i WC, no a je to :), no a jídlo si dá například z krabičky místo oběda v restauraci no :lol: :lol:, stejně kolem oběda lidi prý moc nechodí :),
PS: jednou si právě, jak byla dcera přinesla nějaká paní kytky a roztáhla je tam všude, že muškátky potřebuje na svou zahrádku, a přišla i se zpožděním, no a jednou tam přede všemi se ukazovala v plavkách :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:, jestli ji sluší, a to fakt prý postavu modelky neměla :mrgreen: :mrgreen:, no tak asi tak…
Takže veverky jsou cajk, pokud nemají blechy :lol: :lol:

ocean.mama
Kecalka 193 příspěvků 23.04.19 23:33

To je super, ze tohle nekdo dela. Sdilet s ni kancelar, to by bylo bozi :dance: no, jako jak uz tu padlo, nekdo v pracovni dobe vykuruje, nekdo je na emiminu 8) a nekdo krmi veverky

Michelle_M
Závislačka 2604 příspěvků 23.04.19 23:34

Nějak nechápu, proč ti to vadí? Já bych to brala jako super zpestření, ať jako kolegyně dotyčné, nebo příchozí veřejnost. Fandím jí :palec:

Killingpink
Nováček 8 příspěvků 23.04.19 23:43

Tak jsem fakt asi trochu upjatá, veverkám zdar! Spíš než o návštěvníky úřadu (těm je to fuk) mi šlo o kolegy, jde o malé, propojené kancelářské kobky. Celá ta situace mi přišla hrozně vtipná, že někdo první den do nového zaměstnání dovalí bez varování suverénně se zvířátky a postaví okolí před hotovou věc. Přece jen je to volnočasová aktivita. :)

terien
Extra třída :D 11258 příspěvků 23.04.19 23:50
@Killingpink píše:
Tak jsem fakt asi trochu upjatá, veverkám zdar! Spíš než o návštěvníky úřadu (těm je to fuk) mi šlo o kolegy, jde o malé, propojené kancelářské kobky. Celá ta situace mi přišla hrozně vtipná, že někdo první den do nového zaměstnání dovalí bez varování suverénně se zvířátky a postaví okolí před hotovou věc. Přece jen je to volnočasová aktivita. :)

A ono to ještě někomu, kromě tebe, vadí? Když jde tedy o kolegy?

janickaIII
Závislačka 3966 příspěvků 23.04.19 23:50

@Killingpink :lol: no ještě by mohla zachraňovat třeba aligátory a to bys pak asi teprv koukala. Trochu ujeté to je, ale pokud je kolegyně pracovitá a jinak je v pohodě tak těch pár minut na „nakojení“ veverek snad nevadí, třeba počítá s tím, že si to odpracuje pak navíc.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama