Masterchef- jak to dělají?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bubla_Bučková
Kelišová 5876 příspěvků 03.04.19 18:32
Masterchef- jak to dělají?

Mohl by mi prosím někdo prozradit, jak probíhá soutěž Masterchef? Chápu, udělat rybu z kešu pěnou nějak zvládnu… Ale „domácí“ těstoviny, cupcake atd. tam už přece musím vědět 250g másla na 80dkg cukr moučka, ne? Neříkejte mi, že to mají všechno v hlavě nebo od oka :think: a sobotní dětský masterchef? 8o

Reakce:
karolinka_90
Stálice 73 příspěvků 03.04.19 18:34

Celé dny jen vaří a pečou, prostě se snaží si zafixovat tyhle základy - těsta apod. Za prvé je to předtočené a za druhé je mezi natáčením prostor se zdokonalovat.

a12
Hvězda diskuse 35619 příspěvků 03.04.19 18:37
@karolinka90 píše:
Celé dny jen vaří a pečou, prostě se snaží si zafixovat tyhle základy - těsta apod. Za prvé je to předtočené a za druhé je mezi natáčením prostor se zdokonalovat.

No jo, ale oni takhle uvarej, upecou i vec, co nikdy nedelali. Treba ty dorty, spousta jich rikala, ze to byl jejich prvni dort..

No a taky by me zajimalo jestli to jako ochutnavaj studeny :mrgreen:
Kdyz pak maj dokonale uklizeny stoly kdyz jdou pred porotu a predtim tam byl neskutečný bordel :lol:
A jestli tam maj nekde hozeny kde ji to ohriva tak to mi taky prijde, ze uz to nebude ono :nevim:

karolinka_90
Stálice 73 příspěvků 03.04.19 18:43

@a12 podle me nestihnou vse uvarit, musi i cist recepty a tak :)
Ten uklid ale taky nechapu :D meli by to studeny i jenom nez by se vsichni vystridali

a12
Hvězda diskuse 35619 příspěvků 03.04.19 18:48
@karolinka90 píše:
@a12 podle me nestihnou vse uvarit, musi i cist recepty a tak :)
Ten uklid ale taky nechapu :D meli by to studeny i jenom nez by se vsichni vystridali

Jak to myslis, ze nestihnou vse uvarit?

No právě, a to v televizi vzdycky ukážou jak ochutnaj jen maximalne dva z porotcu, a jako ty jejich zeleninovy pyre bych studeny nedala teda :mrgreen:

lolink
Ukecaná baba ;) 1360 příspěvků 03.04.19 18:50

Pry jim reknou dopredu tema. Kamarad tam byl.

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 03.04.19 18:50

Minimálně na něco musí mít recepty - viz třeba to suflé - to když nedáš přesně, tak je proste na vyhození :)) ale s tím ohrivanim to nebude tak zle - existují takové poklopy, které zespoda hřejí a udrží pod poklopem jídlo teple fakt dlouho.

karolinka_90
Stálice 73 příspěvků 03.04.19 18:52

@a12 myslela jsem v ramci treninku :)
Mě by nejvíc stresovalo tech par sekund na rozmysleni co budu varit a bezet do skladu :D Bych vzala uplny kraviny

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 18231 příspěvků 03.04.19 18:52

Pokud nikdy nepekli nějaký dort, tak si neumím představit ho dělat jen tak odhadem. neteř je cukrářka, recepty umí, ale pořád ještě musí všechno vážit, a když vymýšlí něco nového, tak hledá v receptech. Notabene když vím, že třeba někdy musí svářet cukr na přesnou teplotu a přesnou dobu třeba, tak t nemůžou mít v hlavě. Třeba jim ty recepty dají přečíst, nevím.
A určitě je to sestříhané.

Bubla_Bučková
Kelišová 5876 příspěvků 03.04.19 18:58
@lolink píše:
Pry jim reknou dopredu tema. Kamarad tam byl.

To dava alespoň trochu smysl, děkuji :kytka: že je to předtočene a sestříhané je jasné, ale to přece na věci nic nemění. To s tím studeným si říkáme doma taky! Vždyť to úplně změní chuť :D já třeba jestli k tomu vyloženě nemají recept nebo možnost googlit, mít vlastní kuchařku sebou…

mau-mau
Závislačka 3643 příspěvků 03.04.19 19:05

@Bubla_Bučková Jednou dělali nějaký jídlo, myslím tenkrát ten větrník, ta Monika byla úplně v pr.. A bylo jasný, že to odněkud loví. Prostě který amatérský kuchař, co nedělá větrníky nějak často, ví přesně, z čeho to je a kolik tam toho je, jak se to peče ;) :nevim: Určitě jim dají možnost si to nastudovat, pokud je to záhodno. Ten větrník byl jasnej, že jim museli dát prostor si to nastudovat, protože to bych jich dost nic neudělalo :think: :palec:

a12
Hvězda diskuse 35619 příspěvků 03.04.19 19:17
@Tichošlápek píše:
Minimálně na něco musí mít recepty - viz třeba to suflé - to když nedáš přesně, tak je proste na vyhození :)) ale s tím ohrivanim to nebude tak zle - existují takové poklopy, které zespoda hřejí a udrží pod poklopem jídlo teple fakt dlouho.

Tak jako jasně, ja bych chapala kdyby tam stali a na talirich meli gloš, stejne ty jidla nejsou v zaberu kdyz tam cekaj az je zavolaj a paj je proste odkryli a sli s tim k porotcům, ale oni tak stoji s odkrytym jidlem :nevim:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 03.04.19 19:19

Nad tím jsem taky už párkrát přemýšlela. Ne teda nad tím ohřevem. Tam teoreticky můžou mít někde schovanou i nějakou vodní lázeň s teplou vodou, přiklopí poklopem a čus. Že je to sestříhané je zcela evidentní. Ale nad tím jak pečou bez vážení :think: Já jedu podle oka slaná jídla úplně s přehledem, tam se řídím hlavně chutí, takže tam to ještě pobírám. Ale u pečení si beru váhu i na to, co už jsem pekla tisíckrát. A pokud to peču méně často tak občas nakouknu i do návodu :nevim: A že bych si něco jen tak vycucala z prstu jak se dělá … no asi by se to nedalo žrát :lol:

Beckyttine5
Kecalka 413 příspěvků 03.04.19 19:24

Prý mají možnost podívat se do receptu, přítel o tom někde slyšel..

Váš příspěvek
Reklama