Manžel tajně kouří

Anonymní
11.5.20 20:33

Manzel tajne kouri

Ahoj, odpoledne jsem popadla prvni vec z vesalu a letela si pro zasilku. V kapse jsem nasla skoro vykourenou krabicku, (bunda manzela na ven) nedalo mi to a sla jsem patrat do dilny, nasla jsem skoro plnou pixlu od kafe vajglu :zed: a hadry co tam ma tak taky byly citit. Ja kdyz kdysi pred lety kourila sem tam jednu na nejaky akci tak mi rikal ze jsem popelnik, ze mi neda pusu atd… ja ted nevim jestli mu l tom mam rict a nebo delat jakoze nic?? :nevim: hlavne me stve ze mi to nerekl, ze nevim jak dlouho, kolik a hlavne proc?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4406
11.5.20 20:38

No tak jste manželé, jste spolu nějakou dobu, tak se ho zeptej ne? Jestli nedokážete mluvit o takové banalitě, pak máte větší problém než pixlu vajglů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64556
11.5.20 20:40

Normálně se ho zeptej.. To mi chceš říct, že to jako nekuřák necítíš? To mi přijde jako hloupost… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1507
11.5.20 20:41

Moje žena taky tajně kouřila. Asi půl roku. Měla strach mi to říct, asi si myslela že ji odsoudím, protože já nekouřím. Jednou jsme byli na akci a ona mi opatrně řekla že si občas zapálí a jestli mi to nevadí. Taková blbost. :D Jsme dospělí. Je mi to úplně Šumák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 20:43

@martina.se on nechava monterky v dilne, vozi ho jednou za cas do pradelny, pak jde rovnou do sprhcy, takze jsem nic necitila

• Citovat
  • Nahlásit
1299
11.5.20 20:45

Normálně bych se zeptala, jestli kouří. I jak jsi na to přišla.
Ale pro mě by to nebylo nic, co je třeba dál řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
11.5.20 20:47

Mu to normalne rekni, ze to vis.Vsak nejsi megera, aby si jsi mu delala sceny ne 8o? Je dospely, jeho blbost.Co bych nerozdychala, kdyby si dovolil zapalit uvnitr :cert:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3236
11.5.20 21:23

Tak asi se bojí, že by jsi vyváděla, kdyby ti to řekl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17289
11.5.20 21:25
@kavenka píše:
Tak asi se bojí, že by jsi vyváděla, kdyby ti to řekl :nevim:

a celkem oprávněně :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7002
11.5.20 21:27

Já ti nevím, ale fakt je to takovej problem?
Snad je dospělej né? Ja třeba " nekouřím " dva roky.
Dvě krabičky jsem vyhulila na tajňačku taky, ale to byla třeba 1-2 cigarety denně.
Nechala jsem toho a jsem.zase ready. Jenže já byla kdysi silná kuřačka 3 roky zpátky nebyl pro mě problém vykouřit 40 ks denně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
11.5.20 21:49

A co aby kouřil ne tajně? Nejsi přeci jeho matka, jste partneři, manželé, je dospělý, tak ať si zapálí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11092
11.5.20 21:54

Moje ségra takhle,, tajně" kouřila asi 15 let. Dodnes nechápu proč, stejně to ten její věděl. Ale zase když už to bylo oficiální, tak toho prý vyhulí jednou tolik :lol: ja tedy nechápu, žes to nepoznala. Sama jsem s tím před pár roky sekla a cítím to na sto honů. Už jen, jak páchne tomu člověku kůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34508
11.5.20 22:08
@Anonymní píše:
@martina.se on nechava monterky v dilne, vozi ho jednou za cas do pradelny, pak jde rovnou do sprhcy, takze jsem nic necitila

Ani z pusy, jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22402
11.5.20 23:04

Ty nemáš smysl pro humor? Já něco takovýho zjistit, tak tu pixlu vysypu a dám do ní vzkaz - Lásko, právě jsem zjistila, že tajně kouříš a protože v manželství by mělo být vše fifty - fifly, tak jsem si za peníze, které jsme ušetřili mým nekouřením, šla koupit novou kabelku, botky a dovolenou u moře (pro sebe, ty budeš hlídat děti)… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3390
11.5.20 23:11
@Janli píše:
Ty nemáš smysl pro humor? Já něco takovýho zjistit, tak tu pixlu vysypu a dám do ní vzkaz - Lásko, právě jsem zjistila, že tajně kouříš a protože v manželství by mělo být vše fifty - fifly, tak jsem si za peníze, které jsme ušetřili mým nekouřením, šla koupit novou kabelku, botky a dovolenou u moře (pro sebe, ty budeš hlídat děti)… ;)
:lol: :lol: :lol: :lol:

Jinak teda nechápu, že bys to jako nekuřák necítila a nemyslím jen z oblečení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat