Reklama

Marcel Kubis exekutor - chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 19:55
Marcel Kubis exekutor- chování a

Ahoj holky, jsem psychicky na dně a bezradná:-( Mam dvě děti a čekám třetí a jsem na rizikovce musím být v naprostém klidu a nenamáhat se, bydlím u přítele a nemám zde trvalý pobyt ještě jsem to nestihla, většina vécí v bytě je jeho… před deseti dny někdo zvoní a přítel otevřel a tam dva kluci z lejstrama jestli jsem doma, přítel v domnění že je to asi kontrola z práce jelikož jsem na nemocenské tak mě zavolal. Mno a z chlapců se vyklubaly exekutoři zůstala jsem stát jako opařená.. nejsem si vědoma žádného dluhu navíc ani žádná obsílka nepřišla. po mé otázce za co ten dluh je by nebyly schopni vlastne ani odpovědět ale papír jsem v šoku podepsala a převzala z doměním že mi to chtěli jen oznámit. Navíc když vážné nevím o co jde, jenže to jsem se šeredně spletla Pan Jurkovič jak měl uvedeno na průkazce se mě zeptal jestli může dovnitř ja mu odpověděla že to se musí zeptat přítele je to jeho byt a on na mě spustil že ho to nezajímá že jde dovnit. Přítel se ohradil že jak má vědět že je opravdový exekutor že bez policie ho dovnitř nepustí a chtěl zavřít dveře.. v tu chvíli exekutor skočil po dveřích a začal po mě řvát ani nevím co a na přítele začal vyskakovat že jestli ho ztěch dveří vytlačí je to napadení a podobné věci..přítel mu řekl že jde volat policii a z tech dvří ho vytlačil. Ihned na to tento pán začal křičet moje jméno přes celou ulici a kopat nám do dveří, bouchat do okna atˇ je pustíme dovnitř. Zavolaly jsme policii stím co se děje a trvalo to asi ještě pět minut než přijeli. Vše sem jim řekla, policista mi poradil že pokud peníze neseženu mám je požádat o splátkový kalendář a oni jim domlouvaly. Nakonec exkutoři spolu s policii vešli dovnitř a chovali se uplně jinak jako by jsme ti agresoři vlastně byly my. Oblepili pár věcí dali mi vizitku s telefonem a emailem… ja se ihned pustila do zjišťování o co jde a kde na to vzít. Zjistila jsem že se jedna o exekutorský úřad pana Marcela Kubise. Udajně dlužím čásku 2 000,– ale komu sem se nedověděla, ovšem exekuci mám na 20 000,–. Takovou částku jsem bohužel dohromady nedokázala sehnat jelikož mám nemocenskou 8000 a dva prcky, pujčit mi nikde taky nepujčí. Tak jsem začla volat na číslo na vizitce nikdo mi to nebral ani jednou ani mobil ani pevná linka. Tak samo přímo čísla na jejich úřad taky nic. Tak jsem jim napsala email v jaké jsem momentálně situaci a že je chci požádat o splátkový kalendář a že jsem jim už na ůčet zaslala dva tisíce. odpověď taky žádná po dvou dnech mi dorazila sms že mám ihned uhradit 18 000,–. Opšt volám zpět a nikdo to nebral napsala jsem sms že jsem zasílala email se žádostí o splátkový kalendář, opět žádná odezva. Dnes mi volal pan exekutor. Hovor začal tímto paní…? ja říkám ano.. a on spustil kde je těch 18 000.-? Slušně jsem mu čekla že tolik nemám že jsem žádala o splátky a opověď? Nic nepřišlo ja říkám ale já to vážně poslala a klidně pošlu znovu.. opět že to ho stejně nezájímá že mi tejně žádný splatkový kalendář nedaji a že mam ihned vysolit těch 18 000.- a spustila se vlna urážek a ponižování. Já se rozbrečela a prosila ho že to nemám kde vzít ať mě to nechají splácet. Pán se rozesmaál a řekl mi takže nechcete platit jo? Já říkám chci jen to nezvládnu najednou. On mi řekl tak to máte smůlu ja tam pošlu chlapy pro ty věci. Zeptala jsem se a kdy mi je tu chce poslat ať jsem alespoň doma. Odpověď.,, až se nám bude chtít, asi v pondělí nebo úterý ale hodinu vám určitě říkat nebudu" a položil telefon. Ihned jsme s přítelem volali zpět a nikdo to opět nebral na žádném čísle. Trpím tetánii takže to semnou asi hodinu po telefonátu seklo:-( a do teď se klepu… Nemluvě o tom jak mě bolí břicho:-( přitom exekutor ví že jsem těhotná na rizikovce..i přesto se takto chovají… Můžu vědět váš názor a zkušenosti stímto exekutorem? a jak se bránit? Nechci kvůli ním přijít o miminko. Navíc u toho všeho byl přítomen můj 9 měsíční syn což pro mě bylo nejhorší ani na něj nebrali ohledy… Omlouvám se za chyby ale vážně se celá klepu :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33066 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 20:06

Takže o žádném dluhu nevíš :nevim:

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 23.02.17 20:06

http://www.exekucesumperk.cz/

Tady je číslo, to je číslo na call centrum, tam rozhodně nesedí žádní bouchači co by si mohli dovolit tě ponižovat apod. a pokud ano, tak je to selhání jedince. Na tomhle číslo by si měla zjistit vše, ale dát ti splátkový kalendář ti nejsou povinní dát.

Vlna urážek a ponižování? To si fakt nedokážu představit, že by si to do telefonu na call centru exekutora někdo dovolil. Že bouchači jsou hovádka to se všeobecně ví, ale tomuhle opravdu nevěřím, možná ses dovolala zase nějakýmu bouchači.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 20:14
@Lady Bee píše:
http://www.exekucesumperk.cz/

Tady je číslo, to je číslo na call centrum, tam rozhodně nesedí žádní bouchači co by si mohli dovolit tě ponižovat apod. a pokud ano, tak je to selhání jedince. Na tomhle číslo by si měla zjistit vše, ale dát ti splátkový kalendář ti nejsou povinní dát.

Vlna urážek a ponižování? To si fakt nedokážu představit, že by si to do telefonu na call centru exekutora někdo dovolil. Že bouchači jsou hovádka to se všeobecně ví, ale tomuhle opravdu nevěřím, možná ses dovolala zase nějakýmu bouchači.

Bohžel na toto číslo jsem se taky nedovolala.. Volala jsem všude kde jsem mohla nikdo mi neodpověděl..Před chvíli jsem četla na tomhle webu recenze na něj a koukám že takové chování je u nich naprosto běžné :-( A zajímá mě jestli je toto normální?

Bábrdl
Generální žvanilka 20918 příspěvků 23.02.17 20:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem psychicky na dně a bezradná:-( Mam dvě děti a čekám třetí a jsem na rizikovce musím být v naprostém klidu a nenamáhat se, bydlím u přítele a nemám zde trvalý pobyt ještě jsem to nestihla, většina vécí v bytě je jeho… před deseti dny někdo zvoní a přítel otevřel a tam dva kluci z lejstrama jestli jsem doma, přítel v domnění že je to asi kontrola z práce jelikož jsem na nemocenské tak mě zavolal. Mno a z chlapců se vyklubaly exekutoři zůstala jsem stát jako opařená.. nejsem si vědoma žádného dluhu navíc ani žádná obsílka nepřišla. po mé otázce za co ten dluh je by nebyly schopni vlastne ani odpovědět ale papír jsem v šoku podepsala a převzala z doměním že mi to chtěli jen oznámit. Navíc když vážné nevím o co jde, jenže to jsem se šeredně spletla Pan Jurkovič jak měl uvedeno na průkazce se mě zeptal jestli může dovnitř ja mu odpověděla že to se musí zeptat přítele je to jeho byt a on na mě spustil že ho to nezajímá že jde dovnit. Přítel se ohradil že jak má vědět že je opravdový exekutor že bez policie ho dovnitř nepustí a chtěl zavřít dveře.. v tu chvíli exekutor skočil po dveřích a začal po mě řvát ani nevím co a na přítele začal vyskakovat že jestli ho ztěch dveří vytlačí je to napadení a podobné věci..přítel mu řekl že jde volat policii a z tech dvří ho vytlačil. Ihned na to tento pán začal křičet moje jméno přes celou ulici a kopat nám do dveří, bouchat do okna atˇ je pustíme dovnitř. Zavolaly jsme policii stím co se děje a trvalo to asi ještě pět minut než přijeli. Vše sem jim řekla, policista mi poradil že pokud peníze neseženu mám je požádat o splátkový kalendář a oni jim domlouvaly. Nakonec exkutoři spolu s policii vešli dovnitř a chovali se uplně jinak jako by jsme ti agresoři vlastně byly my. Oblepili pár věcí dali mi vizitku s telefonem a emailem… ja se ihned pustila do zjišťování o co jde a kde na to vzít. Zjistila jsem že se jedna o exekutorský úřad pana Marcela Kubise. Udajně dlužím čásku 2 000,– ale komu sem se nedověděla, ovšem exekuci mám na 20 000,–. Takovou částku jsem bohužel dohromady nedokázala sehnat jelikož mám nemocenskou 8000 a dva prcky, pujčit mi nikde taky nepujčí. Tak jsem začla volat na číslo na vizitce nikdo mi to nebral ani jednou ani mobil ani pevná linka. Tak samo přímo čísla na jejich úřad taky nic. Tak jsem jim napsala email v jaké jsem momentálně situaci a že je chci požádat o splátkový kalendář a že jsem jim už na ůčet zaslala dva tisíce. odpověď taky žádná po dvou dnech mi dorazila sms že mám ihned uhradit 18 000,–. Opšt volám zpět a nikdo to nebral napsala jsem sms že jsem zasílala email se žádostí o splátkový kalendář, opět žádná odezva. Dnes mi volal pan exekutor. Hovor začal tímto paní…? ja říkám ano.. a on spustil kde je těch 18 000.-? Slušně jsem mu čekla že tolik nemám že jsem žádala o splátky a opověď? Nic nepřišlo ja říkám ale já to vážně poslala a klidně pošlu znovu.. opět že to ho stejně nezájímá že mi tejně žádný splatkový kalendář nedaji a že mam ihned vysolit těch 18 000.- a spustila se vlna urážek a ponižování. Já se rozbrečela a prosila ho že to nemám kde vzít ať mě to nechají splácet. Pán se rozesmaál a řekl mi takže nechcete platit jo? Já říkám chci jen to nezvládnu najednou. On mi řekl tak to máte smůlu ja tam pošlu chlapy pro ty věci. Zeptala jsem se a kdy mi je tu chce poslat ať jsem alespoň doma. Odpověď.,, až se nám bude chtít, asi v pondělí nebo úterý ale hodinu vám určitě říkat nebudu" a položil telefon. Ihned jsme s přítelem volali zpět a nikdo to opět nebral na žádném čísle. Trpím tetánii takže to semnou asi hodinu po telefonátu seklo:-( a do teď se klepu… Nemluvě o tom jak mě bolí břicho:-( přitom exekutor ví že jsem těhotná na rizikovce..i přesto se takto chovají… Můžu vědět váš názor a zkušenosti stímto exekutorem? a jak se bránit? Nechci kvůli ním přijít o miminko. Navíc u toho všeho byl přítomen můj 9 měsíční syn což pro mě bylo nejhorší ani na něj nebrali ohledy… Omlouvám se za chyby ale vážně se celá klepu :,(

Navrhla bych něco prodat :think:
Ne ty oblepená věci, ale něco jiného.

A příště nenechat dluh 2000 vyšplhat na 20 000

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 23.02.17 20:17
@Anonymní píše:
Bohžel na toto číslo jsem se taky nedovolala.. Volala jsem všude kde jsem mohla nikdo mi neodpověděl..Před chvíli jsem četla na tomhle webu recenze na něj a koukám že takové chování je u nich naprosto běžné :-( A zajímá mě jestli je toto normální?

Asi ano… nicméně to ti ten dluh nesplatí, já bych se pokusila sehnat co nejdříve těch 20 tisíc abych je měla z krku, splátkový kalendář ti dát opravdu nemusí, nejsi v pozici aby sis diktovala co a jak a co jsi ochotná jim nabídnout. Nemyslím to zle, tak to prostě je.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 20:19
@matkabagristy píše:
Takže o žádném dluhu nevíš :nevim:

Nevím právě ale pořád si říkám že se mohlo stát nějaké nedorozumění a já něco někde poslat špatně nebo zapomenout. A už vůbec mi nesedí taková zvláštní částka 2 000,–. Opravdu si nejsem ničeho vědoma. Zítra se chystám na soud o té exekuci zjistit víc :nevim: tak uvidím co zjistím. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 20:20

@Bábrdl Ale já o žádném dluhu nevěděla jinak bych to dávno zaplatila…

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33066 příspěvků 1 inzerát 23.02.17 20:21
@Anonymní píše:
Nevím právě ale pořád si říkám že se mohlo stát nějaké nedorozumění a já něco někde poslat špatně nebo zapomenout. A už vůbec mi nesedí taková zvláštní částka 2 000,–. Opravdu si nejsem ničeho vědoma. Zítra se chystám na soud o té exekuci zjistit víc :nevim: tak uvidím co zjistím. :think:

a co je v těch papírech, na jejichž základě vstoupili policajti s exekutory dovnitř?

halusenka
Kecalka 168 příspěvků 23.02.17 20:26

@Lady Bee Já nechci nikomu nic diktovat ale i já jsem jen člověk a jednám snimi slušně. Ale přece toto chování musí někdo řešit. Já samozřejmě scháním peníze dál ale hrozím se že to nestihnu a hlavně se bojím toho jak se budou chovat když přijedou? Mám za to že úřední osoba by měla mít nějaké chování, tím tuplem k těhotné ženě před dětmi.. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 20:30

@matkabagristy jen nějaká firma na vymáhaní dluhů

eumedon
Extra třída :D 13219 příspěvků 23.02.17 20:31
@Anonymní píše:
a nemám zde trvalý pobyt ještě jsem to nestihla, většina vécí v bytě je jeho… před deseti dny někdo zvoní a přítel otevřel a tam dva kluci z lejstrama jestli jsem doma, přítel v domnění že je to asi kontrola z práce jelikož jsem na nemocenské tak mě zavolal. Mno a z chlapců se vyklubaly exekutoři zůstala jsem stát jako opařená.. nejsem si vědoma žádného dluhu navíc ani žádná obsílka nepřišla.

Kam měla přijít? Tam, kde jsi hlášená k trvalému pobytu, máš zajištěno přijímání pošty jak?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 20:33

@eumedon Ano mám zřízený odnos na poště

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 23.02.17 20:35

Příspěvek upraven 23.02.17 v 20:49

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 20:36

@eumedon navíc když věděli kam jít pro věci mohly i dopis poslat sem ne? jméno na schránce mám. Pošta mi normálně chodí

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama