marináda na maso??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ditiska
Kelišová 5784 příspěvků 21.07.06 15:13
marináda na maso??

Prosím nemáte někdo vyzkoušenou výbornou marinádu na naložení masa? Mám koupeno hovězí a zítra se chystáme grilovat a ráda zkusím něco nového než stále tu samou klasiku.....Díky

Reakce:
Sari
Kecalka 116 příspěvků 21.07.06 15:31

Ahoj, mám jenom dotaz. Nikdy jsem negrilovala hovězí, to asi trvá dost dlouho, ne? A není to moc vysušené?
Jinak marinádu mám, používám ji teda na vepřovou krkovici, kterou máme na gril nejradši, protože je pěkně šťavnatá a ten tuk se hezky vypeče, takže zůstane jenom libové masíčko, takže tady je:
upozorňuji, že nevypadá na pohled moc vábně, ale nám chutná
základem všeho je česnek, mělo by tam být 10 stroužků na půl kila masa, ale já dávám většinou míň, záleží jak moc ho můžete
10 stroužků česneku
1 kávová lžička kmínu
1 kávová lžička pepře
1 kávová lžička ďábelského koření
2 kávové lžičky majoránky
1 kávová lžička soli
2 polévkové lžíce sojovky
2 polévkové lžíce solamylu
1 celé vejce
Vypadá to, že je ingrediencí moc, ale od každého jenom lžička, takže to jde. Je lepší naložit přes noc, ale na dopoledne to taky stačí. Péct na těch táckách na gril. Jestli to budeš chtít zkusit, tak přeji dobrou chuť. Ahoj

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.06 15:58

já vždycky míchám všechno co mám-a co se tak nějak netluče-dám do misky olej,do něj určitě nějaké grilovací koření,steak, a co zrovna chceme-orient.,dábelské, chilli, pečené kuře, sojovku,worchester…je to pokaždé jiné a všichni si to pochvalují-množství od každého trochu.
 laura

Vall
Kecalka 270 příspěvků 22.07.06 08:12

já jsem dřív taky míchala koření, co dům dal, ale teď mám rádajen olej a do toho koření na americké brambory od avokáda, nebo jinou směsku - pálivější je dobré chilli gril.

Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 22.07.06 08:57

Ta marinada vypada skvele!!! Uz jdu do mrazaku pro hovezi a zitra grilujeme :-)

Jinak hovezi se prave vubec nedela dlouho. Osobne mame vyzkouseno, ze cim dele ho tam nechas, tim vic je tvrde a gumove.
Takze my krajime steaky tluste min. 1cm spis vice a grilujeme do kurcicky (casove jako kure). Kdyz do masa pichnes, musi byt mekke a stavnate.

Tesim se na dalsi recepty…my delame marinadu typu „co dum dal“.

Dobrou chut!

ka1985
Kecalka 215 příspěvků 22.07.06 21:20

Ahoj, my děláme taky marinádu co dům dal, ale super jsou marinády kupované v Hypernově, je to na 3 kg,a přítel to dal na 250g křidílka, ale bylo to dobré. :lol:

dasad
Povídálka 49 příspěvků 30.07.06 20:43

cauky, doporucuji naložit maso aspon 1-2 dny dopředu. nejcastejs děláme krkovici, není pak tolik suchá a to tlusté se vypeče. Kdyz hovezi, tak doporucuji umlyt a udelat takove karbanatky, staci pridat vejce, cibuli a koreni podle chuti, pak je taky rozhodně super na gril zelenina (cibule, paprika, lilek) nebo treba zampiony - to doporučuju. dobrý rady na ingredience (koření a docela dost receptů) jsem našla na www.nadoma.cz - mají tam dost velkou zásobu receptů a ted mají i hlavní téma v jídle grilování. už jsem podle jejich receptů vařila a sklizim s nima docela uspechy :D

Váš příspěvek
Reklama