Marktredwitz bleší trhy

153
19.8.12 11:43

marktredwitz bleší trhy

Ahoj všem, prosím o radu, příští sobotu je v Marktredwitzu bleší trh s dětským oblečením a já nemůžu nikde najít adresu, kde to v tom městě přesně je, děkuju všem za radu, Katka :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69305
19.8.12 14:36

On to není bleší trh s dětským oblečením, to ani náhodou, je to obyčejný blešák, všeho chuť, je tam naprosto vše, samozřejmě se tam dá koupit dětské oblečení, ale taky třeba nebude zrovna velikost nebo jako na potvoru je to na opačné pohlaví. Takže extra nespoléhej na zázračné nákupy. Prostě klasická burza. Nebo je to ten dětský bazar, co pořádají ve školce? Odkud do Marktredwitz pojedeš? Od Chebu nebo pojedeš po dálnici od Mariánek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
19.8.12 14:47

Včera jsme tam byli a mají tam plakáty na příští sobotu na dětský blešák, a i na netu jsem našla, že má být tak tam chcem vyrazit, pojedeme od Chebu :-) + jsem našla tohle Swenne´s Flöhmarkt-Marktredwitz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
19.8.12 14:54

Ten flohmarkt Marktredwitz, co jsi napsala, o je onen klasický blečák, jezdím tam každý týden, tedy skoro, to není dětský bešák, tedy sem tam tam něco koupím, utratím dost, ale je to od dětského oblečení, přes dospělé oblečení, porcelán, prostě všechno, klasická burza, co kde doma vyhrabou, to tam prodávají, jsme tam minulý týden koupili králíkárnu na teddyho :mrgreen: :mrgreen: ale klasika dětský to není, už jsem tam třeba po 2× za sebou nekoupila na holky nic :nevim: :nevim: :nevim: kdyý pojdeš od Chebu, sjedeš na Marktredwitz jih, první sjezd za těma semaforama na silnici 303, co je to dálniční rozcestí, jestli víš, kde jsem. Vjedeš do města, jsou tam ukazatele, dojedeš na první kruháč, nelze ho minout a na tom kruháči doprava prvném sjezdem, koukej na lampy, jak projedeš tím prvním kruháčem, uvidíš velké svítivě zelené cedule flohmarkt, ty tě dovedou, nejde si jich nevšimnout a nejde tam netrefit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Někde na internetu jsi našla vyloženě kinderbasar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
19.8.12 15:07

Na internetu jsem to nenašla, ale měli tam plakáty, že je to příští sobotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
19.8.12 15:30

Tak zkus ten blešák, já tam jezdím ráda, vždycky tam pokoupím, je ráno od sedmi, kde by tam mohl být dětský blešák, to ti neporadím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
19.8.12 15:33
@terinka4444 píše:
Tak zkus ten blešák, já tam jezdím ráda, vždycky tam pokoupím, je ráno od sedmi, kde by tam mohl být dětský blešák, to ti neporadím :nevim:

Stejně moc děkuju za navigaci, snad to najdeme :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3774
17.7.14 14:18

Nevíte, jestli blešák stále funguje?…je jen určité dny nebo denně?…chceme vyrazit koncem července (čtvrtek nebo pátek).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
17.7.14 14:20

Funguje pouze v sobotu, většinou bývá v Marktredwitz, ale není to pravidlo. 19.i 26.7 je v Marktredwitz od sedmi ráno, tak kolem půl jedenácté už balí. Přes týden tam není nic, pusto, prázdno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4835
17.7.14 15:11

Dá se na ten blešák najít odkaz někde na netu? Nevíte jestli jsou blešáky taky někde kolem Chamu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
17.7.14 15:16
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4835
17.7.14 15:17

@Hruven - díky :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305
17.7.14 15:23

Kolem Chamu, 19.7. je v Chamu, 26.7. Viechtach, 2.8.Waldmünchen a Neukirchen a 16.8. Viechtach a Cham.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4835
17.7.14 17:52

@terinka4444 - jé moc díky :kytka: :kytka: Kde to hledáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3774
17.7.14 18:30

@terinka4444 Aha, a když pojedme do Německa v sobotu, tak zase nestihneme jejich klasické obchody, že? Předpokládám, že v sobotu mají otevřeno jen dopoledne.

Budeme v Mariánkách, jsme z Ostravy, v Německu jsem v byla před 4 lety v Drážďanech, plus zastávka v Realu. Byli jsem hromadně busem z Děčína.
Teď pojedeme autem a mám z toho docela bobky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat