Reklama

Marodíme o Vánocích, jak to máte vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 22.12.17 11:00
Marodi o vánocích,máte to taky?

Tak bohužel ač jsem stáhla týden před Vánoci dítě že školky, nestihla jsem to v čas a sama jsem se nakazila a včera jsem dostala antibiotika na angínu. Řekla jsem si že do neděle bych se z toho mohla vykřesat a o vánocích být s rodinou ale syn má dnes 37,5 a plný nosánek. Nasadila jsem mu propolis a bylinkový čaj a multisanostol ale obávám se to bude Štědrý den v posteli.
Kdo to taky tak má a bude běhat s teplomerem?

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 22.12.17 11:06

Ja jsem taky na hromadce… doufam, ze jen nejaka viroza a nebudu muset frcet na pohotovost. Pred Vanoci je to holt klasika. Preju vsem brzke uzdraveni.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19525 příspěvků 22.12.17 11:07

Náš mladej chrchlá, stahla sem ho ze školky ve středu :roll:
Naštěstí netrpí na teploty, takže je jak na pérkách, jen ho honím do teplých ponožek a dávám ACC. A doufám, že se to nestihne zvrhnout v nějakej moribundus…
Já to na sobě taky cejtim, že se o mě pokouší nějakej bacil :roll: :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11563 příspěvků 22.12.17 11:13

Nás to takhle skolilo vloni. A to jsem měla naplánované cesty k babičkám. No, doufám, že letos se to udrží na té lehké rýmě, kterou zatím máme…

migmina
Stálice 70 příspěvků 22.12.17 11:20

Jsme na tom tak podobne…syn ma nestovice a kdyby nemel ty pupeny tak ani nevim ze neco takoveho ma. nejmladsi holka 8.mesicu ma kasel a rymu takze dovedete si predstavit jake jsou noci.ja od vcera zacinajici rymu takze salat bude zrejme dochucovat manzel :D preji hezky svatky :mavam:

kruel
Kecalka 222 příspěvků 22.12.17 11:21

U nás lehli všichni, já manžel i dítě…do školky už dcera ani nechodila a stihla nakazit nás s manželem. Takže ted ležíme doma všichni, všude bordel po bytě…není síla ani nic chystat nebo uklízet :roll: Tak doufám že zítra už bude lépe a já zvládnu udělat salát a rychlý úklid. Představovala jsem si teda ten začátek Vánoc jinak :,(

Black Cat
Kelišová 6522 příspěvků 22.12.17 11:28

No jo no, tak se taky hlásíme do klubu marodů no. To už je snad skoro každoroční tradice… :roll:

baracon
Kecalka 181 příspěvků 22.12.17 11:35

Nas pustili ve středu z nemocnice. Syn 2,5 Byl na mandlich bohuzel s komplikacemi tak je nekolik dní na tekute strave včetne stědryho dne. Ale nastesti to zvlada docela dobře

AnetaŠev
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 22.12.17 11:36

Letos manžel přitáhl nemoc z práce. Týden jsme s dcerou odolavali. Dcera padla v pondělí k tomu měla i horečku. Teď má naštěstí jen už rýmu. Já padla včera a teď jen doufám že na nás nepadne nějaká další nemoc.
Loni jsme dopadli stejně s tím rozdílem že jsme lehli 23 prosince. Doufám že z toho nebude tradice :zed:

Lenka_Hal
Závislačka 4813 příspěvků 22.12.17 11:36

Nam nejstarsi prisel se strevni chripkou, jedina nemoc, kterou od deti chytam…je na „izolaci“ ve svem pokoji, obcas tam jen zanesu jidlo a modlim se, abych neprozvracela stedry den (uz se to 2× stalo). :?

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 22.12.17 11:44

Holky taky dobrý, já díky antibiotikum budu dobrá ale ráda bych aspoň vykresala toho malého. Jinak na společné svátky fakt mužů zapomenout :,(

enny3
Extra třída :D 13651 příspěvků 22.12.17 11:45
@baracon píše:
Nas pustili ve středu z nemocnice. Syn 2,5 Byl na mandlich bohuzel s komplikacemi tak je nekolik dní na tekute strave včetne stědryho dne. Ale nastesti to zvlada docela dobře

Chudák :? Takhle malý dítě bych na mandle neposlala a už vůbec ne před Vánocema

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 22.12.17 11:49
@enny3 píše:
Chudák :? Takhle malý dítě bych na mandle neposlala a už vůbec ne před Vánocema

Tak ono kolikrát není na co čekat. Syn tam byl taky v tomhle věku..špatně už se mu dýchalo a horečkoval co 3 týdny

Halamka
Závislačka 3565 příspěvků 1 inzerát 22.12.17 11:50

Letos jsem odpadla ja. Po 20. letech atb. Takze na pikacu.
Snad se zitra zmuzu na salat, vic resit asi nezvladnu.

enny3
Extra třída :D 13651 příspěvků 22.12.17 11:51
@Lenka_Hal píše:
Nam nejstarsi prisel se strevni chripkou, jedina nemoc, kterou od deti chytam…je na „izolaci“ ve svem pokoji, obcas tam jen zanesu jidlo a modlim se, abych neprozvracela stedry den (uz se to 2× stalo). :?

Já to měla předloni, první Vánoce syna- dceru jsem 23.12. vyzvedla ve škole, byli jsme u babičky na čaji, pak pro kapry, přišli jsme domů a začala jsem zvracet- takhle šílenou střevní chřipku jsem nikdy neměla, naštěstí to kupodivu nikdo nechytil, ale 26. jsem jela na pohotovost a tam mi řekli, že jsem se neměla přežrat salátem a cukrovím (nic z toho jsem neměla, bylo mi zle od 23., no nakonec to do Silvestra přešlo, ale byl to děs, nejvíc jsem se bála, aby to nikdo nechytil), letops mě nakazil manžel přesně na den měsíc před tím, než se malá narodila, to byla taky děsná střevníá chřipka (tvrdil, že určitě jen něcvo blbýho snědl), no děti to naštěstí zas nechytli, ale hnus to byl taky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >