Mary kay jako zaměstnání

28.4.21 20:57

Mary kay

Zdravím:)
Mám již svou brigádu (hodinově je to cca jako poloviční úvazek), ale naskytla se mi příležitost začít být kosmetickou poradkyní u mary kay. Mary bych nebrala jako přímý zdroj financí, spíš jako koníček, jelikož kosmetika je mým zájmem již dlouho. Abych se ale dostala k otázce, myslíte, že je možné skloubit mary kay ještě s jinou brigádou, a zdali se to vyplatí do toho investovat a vůbec začít? Pokud je tu někdo u Mary Kay, ráda bych vyslyšela zkušenosti, pozitiva a negativa. Nejsem schopná se rozhodnout, jelikož nad vším moc přemýšlím, tudíž mi velmi pomohou rady, zkušenosti či jen nějaké názory. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16430
28.4.21 21:07

Jako studentská brigáda kde si natrénuješ prodejní dovednosti ok, ale jaksi základem není prodej kosmetiky, ale přesvědčování dalších lidí, že si vydělají prodejem kosmetiky, ale pak na ně budeš tlačit aby sháněli další lidi do pyramidy.

mary kay patří mezi ty přijatelnější letadla s použitelnými produkty, ale teda nejsem si jistá, jestli máš okolo sebe cílovou skupinu co bude chtít kupovat a prodávat kosmetiku která patří spíš k těm dražším, ale kvalitou úplně neodpovídá. Zejmna když jaksi lidi pod 25 jsou cílovka všech kosmetických firem co umí používat influencery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17535
28.4.21 21:12

@Ou
No tak by mě zajímalo, kde bereš tu jistotu, že kvalitou neodpovídá :lol:

Zakladatelko…MK má velmi kvalitní bonusový systém, tudíž se na tom dá slušně vydělat. Záleží na schopnostech. A taky v kterém jsi týmu. Musí tě někdo vést a podporovat.
Já neprodávám, ani aktivně nestuduju novinky, ale jsem v týmu, proto to znám. Za mě to za zkoušku stojí, ale těžko můžeš prodat něco, čemu sama nevěříš.
Tudíž ideálně vyzkoušet a pak se rozhodnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16509
28.4.21 21:24

Ja jako spotřebitel, který se o kosmetiku zajímám taky dost, bych po zkoušce této kosmetiky neinvestovala ani korunu do jejich produktů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1400
28.4.21 21:32

Aaa Mary Kay… :mrgreen: Jednou jedinkrat jsem se nechala ukecat ke „konzultaci“, kde jsem temi super produkty byla napatlana a druhy den jsem se probudila se spalenou rudou kuzi na obliceji a vyrazkou k tomu. :potlesk: :potlesk: A to opravdu nemam citlivou kuzi. Ba naopak, ma kuze toho snese ooooopravdu hodne. Uz jen to by mohlo napovedet jake srajdy to jsou, kdyz jsem pak mela takovou reakci. Znama mi samozrejme tvrdila, ze tou kosmetikou to nebylo, jak by mohlo. :roll:

Slozeni tem penezum vubec neodpovida. Daji se sehnat mnohem kvalitnejsi produkty za stejnou cenu. Plus jak psala Ou, ty produkty jsou jen omacka okolo. Penize ziskavas primarne z lidi pod sebou (jako ostatne v kazdem mlm).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1980
28.4.21 21:37

Když už takto prodávat kosmetiku, tak Avon nebo Oriflame. V každé práci to někdo nabízel a vždycky to ženský braly, i si samy mezi sebou předávaly katalog - v té poslední toho té kolegyňce chodily plný velký krabice, tak se jí to asi celkem vyplatilo. A tyhle dvě jsou mezi lidmi známé, oblíbené, a nestojí moc. Myslím, že lidi jsou prostě zvyklí to kupovat a rádi si těmi katalogy i listují.

Mary Kay - přijde mi předražená a složení nic moc, kdyby to aspoň bylo přírodní za ty peníze. Mamka si jednou něco koupila a spokojená s tím nebyla. Z mého pohledu laického nakupujícího je to už prostě takové pofiderní :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16373
29.4.21 01:02
@StudnetkaB01 píše:
Zdravím:)
Mám již svou brigádu (hodinově je to cca jako poloviční úvazek), ale naskytla se mi příležitost začít být kosmetickou poradkyní u mary kay. Mary bych nebrala jako přímý zdroj financí, spíš jako koníček, jelikož kosmetika je mým zájmem již dlouho. Abych se ale dostala k otázce, myslíte, že je možné skloubit mary kay ještě s jinou brigádou, a zdali se to vyplatí do toho investovat a vůbec začít? Pokud je tu někdo u Mary Kay, ráda bych vyslyšela zkušenosti, pozitiva a negativa. Nejsem schopná se rozhodnout, jelikož nad vším moc přemýšlím, tudíž mi velmi pomohou rady, zkušenosti či jen nějaké názory. Děkuji.

Kosmetika Mary Kay se mi osvědčila jako jedna z nejlepších - používám ji už léta a nemám v úmyslu to měnit. V minulosti jsem měla i poradenskou registraci, protože umožňovala objednávání produktů s množstevními slevami, což (předpokládám) zůstalo při stejném principu (důvod, proč jsem ji zrušila, se značkou ani produkty nesouvisí).

Za mne - toto můžeš provozovat jako přivýdělek k jakékoli jiné práci. jestli tu kosmetiku sama používáš a máš kolem sebe kamarádky, které k ní dovedeš přemluvit (resp. dovedeš je přemluvit k tomu, aby ji odebíraly od Tebe), pak ano, jdi do toho. Ale určitě si od toho neslibuj závratné výdělky - doba, kdy se na této značce dalo „zbohatnout“, už je pro Tebe téměř jistě pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat