Maska na karneval

131
22.1.07 21:57

Maska na karneval

Ahoj maminky,
chystáme se na karneval a já si lámu hlavu s maskou. Malý má 20 měsíců a je hodně neposedné dítko, takže musím vymyslet nějakou masku, která vydrží jeho řádění a nebude ho moc omezovat v pohybu. No a samozřejmě taky pokud možno nebude stát majlant. A tak si říkám, proč vymýšlet už vymyšlené, poradíte mi ? Určitě máte spoustu nápadů nebo třeba i fotek toho, co jste na karneval vymysleli vy… Předem moc děkuji za Vaše tipy !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48557
22.1.07 22:12

tady mas par obrazku pr inspiraci.nektere kostymi jsou tam hezky.mohla by jsi podle toho neco usit :wink: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?… ale asi na to je malinkej jeste malej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17207
23.1.07 09:47

Ahoj,
já jsem to vyřešila tak, že jsem masky ušila - nebylo to nic složitého - pro červenou karkulku sukýnku a pro pejska Škubánka uši a ocásek.
Zkusím sem vložit fotku, ale jelikož nejsem moc šikovná, kdyby se to nepovedlo, najdeš ji tady:
http://rodina.cz/…scnxxxxb.jpg /> Jiřina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17207
23.1.07 09:48

Tak to jsem šikovnější než jsem si myslela :o)))
Jiřina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
23.1.07 16:27

Tak, kostým pro malou potřebuju taky :roll: Odkaz od Dalmatinky je fajn ale nechce se mi platit tolik peněz za pár hodin, a zřejmě taky jen pro jednou… Takže nemáte někdo ještě nějaký tipy :?: Ušít sukýnku nezvládnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
23.1.07 16:49

:D :D ahojky holky :D :D

taky jsem si lámala hlavu v čem na karneval a když jsem vlezla do místního obchodu s hračkami, tak jsem se nestačila divit - plná plastová bedna našitých kostýmů do 300,– Kč … 8O 8O i s přibližným věkem dítěte …
takže jsme malému pořídili klaunský overal s čepicí za 239,–, klaunský nos za 10,– a trumpetku za 40,– :wink: :wink: a máme to z krku …

• Nahlásit
  • Citovat
28414
16.2.07 16:28

Ahoj, i já přemýšlím, v čem jít, ale Adámek má hrůzu z masek, začne se klepat a brečet.
Zkouším sehnat nějakého tygříka na navlečení, nebo něco, ale jsou to docela pálky. Na obličej pro něj nechci nic, asi by se zbláznil :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
16.2.07 17:34

Ahoj všem,
vkládám jeden prima odkaz - třeba jen pro inspiraci :)

http://www.ceske-tradice.cz/…og/index.php?…

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
16.2.07 19:07

Janinko a kdy ten karneval máte? No a jak je malej vysokej? Já vyrobila takového čerta, ale jsme dost mladší, máme asi 80 cm. Takovou čepičku s rohama jsem koupila, má to jen pod bradičkou suchý zip. Na tělo jsem ušila overálek s černé látky s dlouhým ocáskem. Je to pěkné, tak bych půjčila, když se do toho vlezete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
16.2.07 19:15

Veero, jsi moc hodná. Malej měří 87 cm, ale z čerta by se zbláznil. Navíc ještě není jistý, zda nějaký maškarní vůbec bude. Ale děkuji za nabídku, to jsem nečekala :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
16.2.07 19:32

No Jani není zač, my ještě na jeden bál půjdem, ale pak už asi končíme. Jsem myslela, že kdyby to měla malý doma dýl, tak by si zvykl. Pořád bych mohla půjčit tu čepičku, jestli chceš, tak mi pošli do SZ mail a já ti pošlu fotlku, na tu by si třeba zvykl a oblíknout něco tmavého a to bys našla.
Jestli se tak hodně bojí, tak bych ho letos ještě netrápila. Kamarádka má taky takového bázlínka, šla s ním o hodinu dřív, aby si zvykl na prostředí a hudbu a musím říct, že to malý zvládl moc dobře. My máme raracha, ale taky proběhl pláč, my jsme dorazili moc hr, po odpoledním spaní a hned do toho rachotu, ale to byla jen chvilinka.
Tak ať ti to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
17.2.07 22:09

Dala bych tip, v čem sjme byli dneska na maškarním, bylo to ušité za cca 3 hoĎky, ale nevím jak se vkládají fotky. Pomůžete mi někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1069
6.2.13 13:27

Poraďte masku

Ahoj holky, otevřela jsem toto téma abych načerpala inspiraci. Jdeme s malým (2roky) na karneval. Doma máme pěkný klobouk s ikey a ted přemyšlíme co k tomu dodělat.
Prosím o radu, za co bychom mohli jít.

http://www.ikea.com/…ts/60227086/
Je to ten černý s králikama :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
6.2.13 13:32

Kouzelníka? Hůlku a frak? :)

• Nahlásit
  • Citovat
Švadlenka Madlenka
6.2.13 15:09

@admenL Za králíka? :mrgreen: bílý overal, na zadek bambulku, na obličej namalovat čumáček…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama