Masopust - jak jednoduše vyrobit masku doma?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuxu
Kecalka 119 příspěvků 12.02.19 18:19
Masopust maska pro 3letaka

Holky, prosím o pomoc. Dostala jsem dnes info ze školky, že bude ve čtvrtek masopust a děti mají mít masopust i masku. Nevím jak vyrobit nějak velmi jednoduše doma. Nejsem zrucna. Nemáte nějaký super rychlý tip?

Reakce:
vlcacek01
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 12.02.19 18:28

Nemáte u Vás nějakou půjčovnu?nebo sekáč?v nejhorším černý triko +černý legíny a namalovat fousky a čumáček a máš kočku

Zuxu
Kecalka 119 příspěvků 12.02.19 18:46

@vlcacek01 diiiiky! To je super nápad.

Ornwen
Závislačka 4907 příspěvků 13.02.19 06:43

@Zuxu delala jsem mysku-kola z kartonu jako usi, par stehama prisit na sedivou mikinu s kapuci, ocasek mel jeden rok z takovejch tech chlupatejch dratku (v papirnictvi), druhej rok vytunenej-holcici ruzovy puncochace vycpany papirem (jedna nohavice) a zase par stehama prisity k sedivejm teplakum.
Cumacek a fousky a obličej.

Zuxu
Kecalka 119 příspěvků 13.02.19 07:40

@Ornwen :palec: večer dorazim domu a vrhnu se na něco…tohle není na mě. A syn masky nemá rad… :nevim:

Uživatel je onlineMar__tanka1983
Generální žvanilka 20595 příspěvků 13.02.19 07:54

Já synovi udělala strašidlo - to se na masopust i hodí.
Vzala jsem povlečení na dětskou postýlku (měla jsem takové hodně světlé, skoro bílé), natáhla ho na něj, nahoře jsem udělala (vystřihla nůžkama) díry na oči a pusu, ze stran na ruce.
Ze spodního lemu jsem utrhla pruh a ten mu ovázala okolo krku, jakoby šálu, aby ta cejcha držela na místě. Jak to bylo odrbané, tak to o to víc vypadalo strašidelně 8) Takže pěkně přiznané nedokonalosti.
Bylo to krásný strašidlo a práce asi na pět minut :D
Naší fotku nemám, ale vypadalo to takhle (staženo z netu)
 http://nd05.jxs.cz/…76731_o2.jpg

Ornwen
Závislačka 4907 příspěvků 13.02.19 08:02

@Zuxu on prave kluk taky masky nemusel. Ale tohle bylo,„normalni obleceni“ jen jsem to vylepsila. Myska procházela dlouho. Ted chce jit za trilobita 8o a mamo snaz se :P

Asi tak (vytunena verze, za mysku sel asi ctyrikrat)

Zuxu
Kecalka 119 příspěvků 16.02.19 10:58

Holky, mate krasny jednoduchý kostýmy! Děkujeme za inspiraci. U nás vyhrál nakonec super man. Měl tričko a plast a byl spokojený. Ve skolce prý plast za minutu sundal a absolutní nezájem. Některé děti měli nádherně kostýmy…sle to je mu zatím šumák :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >