Zaseklé kolo u šicího stroje

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Namby
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 08.02.19 21:49
Zaseklé kolo u šicího stroje

Ahoj holky, začala jsem se učit šít na stroji. Stroj jsem si půjčila a teď jsem zjistila, že nejde otáčet boční kolečko na zvedání jehli. Celou dobu řeším cuchání spodní nitě, pak se stroj zastavil a kolečko se netočí. Je to starý stoj myslím že lada 132. Jestli byl namazaný nevím, každopádně šil, dokud jsem si k němu nesedla na pár dní já. Nevíte náhodou jak na to? Když použiju větší sílu pohne se o pár milimetrů, víc zabrat se bojím, abych ho ještě víc nezničila ????. Díky za radu.

*Jehla se nezlomila

Reakce:
Janli
Kelišová 7285 příspěvků 08.02.19 21:54

Zasekla se ti nit dole ve člunku. Rozebrat spodek, vyčistit a mělo by to zase šít.

Namby
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 08.02.19 22:01

@Janli když já to mám dole prázdný a stejně se to netočí :?

Jedna babička
Závislačka 4479 příspěvků 08.02.19 22:05

@Namby Stejnou závadu jsem vloni řešila u 30let starého Luczniku, musel do servisu, něco se tam ohnulo. Přes sílu bych ho nemordovala a odvezla ho někam na seřízení.

histep
Závislačka 4258 příspěvků 08.02.19 22:47

Nemuzes teda mit neco namotanyho na vodici tyci jehly? Kdyz odklopis levou cast / kryt, tam co je zarovka?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >