Mastná oka v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 05.03.18 18:25
Mastné oka v moči

Dobrý den.. posledních pár týdnů mám po vyčurání v moči taková jakoby mastna oka, fleky.. všimla jsem si toho jednou náhodou a od té doby to takak nějak kontroluji :) :nevim:
Nesetkali jste se s tim nekdy někdo?
Někdy mam pocit, ze i kdyz se vycuram úplně, stejně tam mam pořád nějakou moč, kterou lze vytlačit.. pálení pri močení nemám.
Děkuji za rady :)

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.03.18 18:41

Nepoužíváš nějákou mastičku?

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 05.03.18 18:42
Hannah345
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 05.03.18 18:45

Kamarádka tohle měla, bylo to jak olej 8o celkově se jí zhoršilo zdraví, lupy měla atd. A bylo to to magické slovo stres. Rozešla se s přítelem, s kterým byla už jen ze zvyku, opustila stresující práci, vycestovala a všechno se zlepšilo. Netrápí tě něco?

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.03.18 18:47

@Klaranovakova19 Tak zajdi k doktorovi ať ti udělá test moči.

Lenka_Hal
Kelišová 7029 příspěvků 05.03.18 19:08

Nedrzis nejakou dietu?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33919 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 19:08

Pravděpodobně jde jen o to, že se při čůrání spláchl nějaký vaginální hlen apod. Kdyby se ti dlouhodobě moč nezdála, objednej se u lékaře.

lexiik
Stálice 76 příspěvků 05.03.18 19:27

Mám to dlouhodobě, jak když olej na hladině, ale mám bílkovinu v moči trvale, jsem hlídána na nefro, takže si myslím že je to tím, u mně teda

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 29.04.18 22:14

@Petruna21 ona nechce, bere mě jako, že na sobě něco hledám. :D protože jsem k ni chodila rok s tim, ze mě hrozne boli břicho a ona me posilala domů s tim, ze se mi nechce do školy.. a kdyz sem si vydupala odborné vyšetření, zjistili mi zánět žaludku a helicobaktera pylori, takže… ale stejně mě bere jako simulanta :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 16:51

@Klaranovakova19 muzu se zeptat, jak to dopadlo s mastnou moci?dekuju

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 17:17

jeste dodam..ze si tak mesic mazu kazd den 1-2× ritni otvor kvuli prevenci fuisur…ale vidim to obcas i kdyz se mezi namazanim a wc osprchuju…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >