Mastná oka v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaranovakova19
Povídálka 20 příspěvků 05.03.18 18:25
Mastné oka v moči

Dobrý den.. posledních pár týdnů mám po vyčurání v moči taková jakoby mastna oka, fleky.. všimla jsem si toho jednou náhodou a od té doby to takak nějak kontroluji :) :nevim:
Nesetkali jste se s tim nekdy někdo?
Někdy mam pocit, ze i kdyz se vycuram úplně, stejně tam mam pořád nějakou moč, kterou lze vytlačit.. pálení pri močení nemám.
Děkuji za rady :)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9226 příspěvků 05.03.18 18:41

Nepoužíváš nějákou mastičku?

Klaranovakova19
Povídálka 20 příspěvků 05.03.18 18:42

@Petruna21
Ne

Hannah345
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 05.03.18 18:45

Kamarádka tohle měla, bylo to jak olej 8o celkově se jí zhoršilo zdraví, lupy měla atd. A bylo to to magické slovo stres. Rozešla se s přítelem, s kterým byla už jen ze zvyku, opustila stresující práci, vycestovala a všechno se zlepšilo. Netrápí tě něco?

Petruna21
Echt Kelišová 9226 příspěvků 05.03.18 18:47

@Klaranovakova19 Tak zajdi k doktorovi ať ti udělá test moči.

Lenka_Hal
Závislačka 3399 příspěvků 05.03.18 19:08

Nedrzis nejakou dietu?

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 32361 příspěvků 10 inzerátů 05.03.18 19:08

Pravděpodobně jde jen o to, že se při čůrání spláchl nějaký vaginální hlen apod. Kdyby se ti dlouhodobě moč nezdála, objednej se u lékaře.

lexiik
Povídálka 46 příspěvků 05.03.18 19:27

Mám to dlouhodobě, jak když olej na hladině, ale mám bílkovinu v moči trvale, jsem hlídána na nefro, takže si myslím že je to tím, u mně teda

Klaranovakova19
Povídálka 20 příspěvků 29.04.18 22:14

@Petruna21 ona nechce, bere mě jako, že na sobě něco hledám. :D protože jsem k ni chodila rok s tim, ze mě hrozne boli břicho a ona me posilala domů s tim, ze se mi nechce do školy.. a kdyz sem si vydupala odborné vyšetření, zjistili mi zánět žaludku a helicobaktera pylori, takže… ale stejně mě bere jako simulanta :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama