Mastná oka v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 05.03.18 18:25
Mastné oka v moči

Dobrý den.. posledních pár týdnů mám po vyčurání v moči taková jakoby mastna oka, fleky.. všimla jsem si toho jednou náhodou a od té doby to takak nějak kontroluji :) :nevim:
Nesetkali jste se s tim nekdy někdo?
Někdy mam pocit, ze i kdyz se vycuram úplně, stejně tam mam pořád nějakou moč, kterou lze vytlačit.. pálení pri močení nemám.
Děkuji za rady :)

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 05.03.18 18:41

Nepoužíváš nějákou mastičku?

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 05.03.18 18:42

@Petruna21
Ne

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 05.03.18 18:45

Kamarádka tohle měla, bylo to jak olej 8o celkově se jí zhoršilo zdraví, lupy měla atd. A bylo to to magické slovo stres. Rozešla se s přítelem, s kterým byla už jen ze zvyku, opustila stresující práci, vycestovala a všechno se zlepšilo. Netrápí tě něco?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 05.03.18 18:47

@Klaranovakova19 Tak zajdi k doktorovi ať ti udělá test moči.

Lenka_Hal
Kelišová 5302 příspěvků 05.03.18 19:08

Nedrzis nejakou dietu?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33327 příspěvků 10 inzerátů 05.03.18 19:08

Pravděpodobně jde jen o to, že se při čůrání spláchl nějaký vaginální hlen apod. Kdyby se ti dlouhodobě moč nezdála, objednej se u lékaře.

lexiik
Stálice 62 příspěvků 05.03.18 19:27

Mám to dlouhodobě, jak když olej na hladině, ale mám bílkovinu v moči trvale, jsem hlídána na nefro, takže si myslím že je to tím, u mně teda

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 29.04.18 22:14

@Petruna21 ona nechce, bere mě jako, že na sobě něco hledám. :D protože jsem k ni chodila rok s tim, ze mě hrozne boli břicho a ona me posilala domů s tim, ze se mi nechce do školy.. a kdyz sem si vydupala odborné vyšetření, zjistili mi zánět žaludku a helicobaktera pylori, takže… ale stejně mě bere jako simulanta :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >