Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Oddálit to moc nepůjde, ale na mastné bych zkusila nějaké ti citrusové nebo kopřivový - ten aktuálně mě moc pomáha (mám mastné vlasy a to už mi není 15
)
jinak kondicionér NENANÁŠET k cestičce, ideálně fakt jenom na konečky, protože se tím zase zvyšuje mastnota.
Je mi 34 let, vlasy si od cca 14 ti let musím mýt každý den a to je mám hodně husté a do půl zad. Prostě mám tak mastnou pokožku, že to jinak nejde. Dost se mi mastí i pokožka obličeje.
Na druhou stranu to má výhodu, že vlasy nemám zničené, v podstatě žádnou vrásku a vypadám, že mi je o 10 let méně.
Asi jsem ti moc nepomohla, snad jen aby jsi věděla, že nejsi jediná.
@Anonymní píše:
@Aletheia dekujia kondicioner jaky?
to je podle mě jedno, já mám nějaký obyč na jemné vlasy, a nanáším od uší dolů - takže až za tou nejhorší částí ![]()
@Anonymní píše:
Je mi 34 let, vlasy si od cca 14 ti let musím mýt každý den a to je mám hodně husté a do půl zad. Prostě mám tak mastnou pokožku, že to jinak nejde. Dost se mi mastí i pokožka obličeje.Na druhou stranu to má výhodu, že vlasy nemám zničené, v podstatě žádnou vrásku a vypadám, že mi je o 10 let méně.
Asi jsem ti moc nepomohla, snad jen aby jsi věděla, že nejsi jediná.
@Aletheia píše:
Oddálit to moc nepůjde, ale na mastné bych zkusila nějaké ti citrusové nebo kopřivový - ten aktuálně mě moc pomáha (mám mastné vlasy a to už mi není 15)jinak kondicionér NENANÁŠET k cestičce, ideálně fakt jenom na konečky, protože se tím zase zvyšuje mastnota.
přesně tak. a ještě za sebe můžu doporučit suchý šampon - ten používám když je nejhůř. Ale já mám světlé vlasy. Jestli máš tmavé, tak to asi ani nezkoušej. Je to bílý pudr…
A ještě mě napadlo!
NEČESAT SI ČASTO VLASY, to právě ještě zhoršuje a mnohonásobně víc promašťuje. Já si nesmím vlasy učesat víc jak 3× za den, jinak bych si je musela mít každý den a to fakt nechci. ![]()
ale já nosím culík takže to není problém, je fakt že pokud ráda nosíš rozpuštěné tak asi musíš česat častěji ![]()
@Aletheia píše:
to je podle mě jedno, já mám nějaký obyč na jemné vlasy, a nanáším od uší dolů - takže až za tou nejhorší částí
Jj dekuji
a jeste…me se masti prave ta pokozka…
Nejsou kremy nebo pripravky na mastnou pokozku..? Vetsinou celo a od cela k vlasum
:-/
@Maden no prave mam tmave vlasy
A vetsinou mi moc nepomohl a kdyz tak jsem ve vlasech mela kousky pudru ![]()
@Aletheia No me culik nevadi ale prece jenom rozpusteny vypadaj trochu lip a na kluky
asi i zabiraj ale nwm
![]()
Také bych řekla, že hodně mastí vlasy, když si do nich šaháš. Je to můj zlozvyk, stále si je prohrabávat a upravovat, no a pak nemají vypadat tak jak vypadají, že.
![]()
@kaja00 píše:
@Aletheia No me culik nevadi ale prece jenom rozpusteny vypadaj trochu lip a na klukyasi i zabiraj ale nwm
![]()
No a uz jsem se odtajnila a nedobrovolne
blbej mobil ![]()
@Anonymní píše:
@Maden no prave mam tmave vlasyA vetsinou mi moc nepomohl a kdyz tak jsem ve vlasech mela kousky pudru
A zkoušela jsi suchý šampon ve spreji?
Mám tmavé vlasy a jako poslední záchrana to i ujde.:)
Ahoj holky
..je mi 15let a vim ze v puberte ty mastne vlasy proste jsou
ALE nejde ty mastne vlasy oddalit o jeden den bez myti? Nebo ten druhy den po umyti aby vypadali trochu lepe a daly se nosit rozpustene a nejlepe abych nemela ten pocit mastnych vlasu…
na celou hlavu nebo na konecky?
a dekuji predem za odpovedi

Potrebuji poradit
Sampony jsem vyzkousela snad vsechny ale zadny nepomohl..co se tyce kondicioneru…nwm jak se ma nanaset
Piste rady zkusenosti vse co by mi pomohlo