Mastné vlasy v pubertě

Anonymní
13.11.13 22:07

Mastne vlasy v puberte

Ahoj holky :)
Potrebuji poradit :)..je mi 15let a vim ze v puberte ty mastne vlasy proste jsou :( ALE nejde ty mastne vlasy oddalit o jeden den bez myti? Nebo ten druhy den po umyti aby vypadali trochu lepe a daly se nosit rozpustene a nejlepe abych nemela ten pocit mastnych vlasu…
Sampony jsem vyzkousela snad vsechny ale zadny nepomohl..co se tyce kondicioneru…nwm jak se ma nanaset :nevim: na celou hlavu nebo na konecky?
Piste rady zkusenosti vse co by mi pomohlo :) a dekuji predem za odpovedi ;) :kytka: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6551
13.11.13 22:09

Oddálit to moc nepůjde, ale na mastné bych zkusila nějaké ti citrusové nebo kopřivový - ten aktuálně mě moc pomáha (mám mastné vlasy a to už mi není 15 ;) )

jinak kondicionér NENANÁŠET k cestičce, ideálně fakt jenom na konečky, protože se tím zase zvyšuje mastnota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.13 22:11

Je mi 34 let, vlasy si od cca 14 ti let musím mýt každý den a to je mám hodně husté a do půl zad. Prostě mám tak mastnou pokožku, že to jinak nejde. Dost se mi mastí i pokožka obličeje.

Na druhou stranu to má výhodu, že vlasy nemám zničené, v podstatě žádnou vrásku a vypadám, že mi je o 10 let méně.

Asi jsem ti moc nepomohla, snad jen aby jsi věděla, že nejsi jediná.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.11.13 22:13

@Aletheia dekuji :) a kondicioner jaky? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
6551
13.11.13 22:15
@Anonymní píše:
@Aletheia dekuji :) a kondicioner jaky? :think:

to je podle mě jedno, já mám nějaký obyč na jemné vlasy, a nanáším od uší dolů - takže až za tou nejhorší částí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.13 22:16
@Anonymní píše:
Je mi 34 let, vlasy si od cca 14 ti let musím mýt každý den a to je mám hodně husté a do půl zad. Prostě mám tak mastnou pokožku, že to jinak nejde. Dost se mi mastí i pokožka obličeje.

Na druhou stranu to má výhodu, že vlasy nemám zničené, v podstatě žádnou vrásku a vypadám, že mi je o 10 let méně.

Asi jsem ti moc nepomohla, snad jen aby jsi věděla, že nejsi jediná.
:) dekuji ;) No kazdy den jsem si hlavu taky myla ale nemela sem chut a hlavne mi kazdy rikal ze se tim vlasy nici nakonec jsem to zkusila myt obden a no nepomahato ale prezivam :D Ale je zajimave ze mi spoluzak rekl:kdyz sem si myla vlasy kazdy den…ze mam mastny vlasy a to asi trikrat :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
957
13.11.13 22:19
@Aletheia píše:
Oddálit to moc nepůjde, ale na mastné bych zkusila nějaké ti citrusové nebo kopřivový - ten aktuálně mě moc pomáha (mám mastné vlasy a to už mi není 15 ;) )jinak kondicionér NENANÁŠET k cestičce, ideálně fakt jenom na konečky, protože se tím zase zvyšuje mastnota.

přesně tak. a ještě za sebe můžu doporučit suchý šampon - ten používám když je nejhůř. Ale já mám světlé vlasy. Jestli máš tmavé, tak to asi ani nezkoušej. Je to bílý pudr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6551
13.11.13 22:19

A ještě mě napadlo!

NEČESAT SI ČASTO VLASY, to právě ještě zhoršuje a mnohonásobně víc promašťuje. Já si nesmím vlasy učesat víc jak 3× za den, jinak bych si je musela mít každý den a to fakt nechci. ;)
ale já nosím culík takže to není problém, je fakt že pokud ráda nosíš rozpuštěné tak asi musíš česat častěji :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.13 22:20
@Aletheia píše:
to je podle mě jedno, já mám nějaký obyč na jemné vlasy, a nanáším od uší dolů - takže až za tou nejhorší částí ;)

Jj dekuji :) a jeste…me se masti prave ta pokozka… :think: Nejsou kremy nebo pripravky na mastnou pokozku..? Vetsinou celo a od cela k vlasum :nevim: :-/

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.11.13 22:22

@Maden no prave mam tmave vlasy :nevim: A vetsinou mi moc nepomohl a kdyz tak jsem ve vlasech mela kousky pudru :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
13806
13.11.13 22:24

@Aletheia No me culik nevadi ale prece jenom rozpusteny vypadaj trochu lip a na kluky :D asi i zabiraj ale nwm :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
13.11.13 22:25

Také bych řekla, že hodně mastí vlasy, když si do nich šaháš. Je to můj zlozvyk, stále si je prohrabávat a upravovat, no a pak nemají vypadat tak jak vypadají, že. :roll: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13806
13.11.13 22:25
@kaja00 píše:
@Aletheia No me culik nevadi ale prece jenom rozpusteny vypadaj trochu lip a na kluky :D asi i zabiraj ale nwm :D :mrgreen:

No a uz jsem se odtajnila a nedobrovolne :D :D :D :D :D blbej mobil :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13806
13.11.13 22:26

@Kleris26 :D asi tak :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
13.11.13 22:26
@Anonymní píše:
@Maden no prave mam tmave vlasy :nevim: A vetsinou mi moc nepomohl a kdyz tak jsem ve vlasech mela kousky pudru :zed:

A zkoušela jsi suchý šampon ve spreji? :) Mám tmavé vlasy a jako poslední záchrana to i ujde.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama