Mastné vlasy v pubertě

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7216
13.11.13 22:27
@kaja00 píše:
No a uz jsem se odtajnila a nedobrovolne :D :D :D :D :D blbej mobil :zed:

to máš jedno ;)

jinak je jedno jak to chceš nosit, ale záleží jestli se víc češeš když je máš rozpuštěné. Měla jsem spolužačku a ta si vlasy česala po každé vyučovací hodině a měla je fakt hrozný, asi jsem ji nikdy neviděla bez mastných vlasů :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
376
13.11.13 22:28

Jak už tu bylo řečeno, kondicionér v žádném případě k hlavě nebo nedej bože na pokožku :) tím se zmastí vlasy šíleně :-D Potom, nečesat každou chvíli, tím se masíruje pokožka hlavy a produkuje víc mazu :) To samý platí o stálém sahání do vlasů :) Nejsem teda zastáncem patlat si na vlasy domácí věci, ale opravdu pomáhá citron nebo kopřiva, popř. heřmánek, a nebo potom, jestli by ti nevadilo „investovat“ tak nechat si udělat jakoby volnou trvalou, nebo prostě trvalou vlasy přelít, ta vysušuje a od maštění dost pomáhá :) Ještě co relativně pomáhá je vlasy natužit, vyfoukat, lakovat :) Lak a tužidlo taky vysušují ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
13.11.13 22:28

@Kleris26 jj zkousela..ale jen schauma a me nepomohl :-/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
13.11.13 22:30

@Aletheia no cesu si je rano a vecer…po telocviku ktery mame 2krat v tydnu taky…ale jen pro upravu ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7216
13.11.13 22:32
@kaja00 píše:
@Aletheia no cesu si je rano a vecer…po telocviku ktery mame 2krat v tydnu taky…ale jen pro upravu ;)

tak to je v pohodě ;) hele zkus ty kopřivy a uvidíš ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
13.11.13 22:33

@Tena90 dekuji :) mela jsem preliv…ale jen asi dva mesice..pak se postupem casu smi/yl :D a me pripada ze se mi predtim mastili min ale asi neee :D a meliry pomahaji?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
641
13.11.13 22:33
@kaja00 píše:
@Kleris26 jj zkousela..ale jen schauma a me nepomohl :-/

Já mám Garnier Fructis..tak nevím :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
13.11.13 22:34

@Aletheia jj a koprivovy sampon nebo jake koprivy? A za jake jsou ceny? :D kde se daji sehnat? :D :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
13.11.13 22:36

@Kleris26 :think: tak ja ho zkusim ;) dekuji  :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
641
13.11.13 22:39
@kaja00 píše:
@Kleris26 :think: tak ja ho zkusim ;) dekuji :)

Nemáš zač ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
376
13.11.13 22:40

@kaja00 Melíry ani nějak ne, páč nejsou na pokožce. Ty ti vysuší jen vlasy :-D Ale je fakt, že potom nejsou ty mastný vlasy tolika vidět :-D Ono celkově peroxid vysuší :) Takže i u toho přelivu, ač tam bývají slaboučké (3%) tak to drobet pomůže ;)
Jinak s těma kopřivama, koupíš v lékárně kopřivový čaj, uvaříš, necháš vyluhovat, vychladnout a přelívat tím hlavu :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
13.11.13 22:44

@Tena90 jj :) a to pri kazdem myti? Nebo jen obcas? A sampon take? A kondicioner nakonec? A kolik toho caje? :D :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
376
13.11.13 22:50

@kaja00 Jak často si myješ vlasy? Každý den? Oni jak vysušují, tak bys to taky za chvíli mohla mít horší než lepší, takže bych to řešila ob mytí, ze začátku můžeš při každém mytí, pak ob, pak klidně ob 2-3 mytí… Prostě to nepřehánět ;) A když si nebudeš mýt vlasy každý den, taky to trochu pomáhá od obrovského maštění :) Ale tohle se snadno radí, hůř dělá :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
376
13.11.13 22:51

@kaja00 Jo a kondicionér po kopřivách a jak říkám, hlavně do dýlek, né na hlavu :-D A toho čaje… no… :-D Tak nějak odhadem :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15575
13.11.13 22:53

@Tena90 myju si je obden, tedy treba v nedeli vecer a pak v utery vecer ;) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.