Máte doma někdo houpačku pro dítě?

13496
31.5.10 19:42

Máte doma někdo houpačku pro dítě?

Zajimalo by me zda nekdo z vas ma doma houpacku pro male dite.
Mala houpani miluje ale bohuzel nikde kolem nas venku houpacky nejsou a tak tatinek vymyslel ze ji k narozeninam koupi houpacku,vse se navrta,houpacka pridela a mala se bude houpat.Bue to takova ta plastova,ktera se samozrejme bude dat oddelat kdyz se nebude pouzivat.
takze mate nekdo doma,jak casto to deti pouzivaji a jaky typ mate.
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Mišuna
31.5.10 20:00

Máme plastovou ve stropě mezi kuchyní a obývákem. Používáme často, jen by to chtělo nějakého dobrovolníka jako houpače. :lol:

• Citovat
  • Upravit
1498
31.5.10 20:11

ahoj my máme taky tu klasickou plastovou. Je navrtaná mezi dveřma chodba a kuchyň a využitá je opravdu dost. Ale pokud to jde, tak jsem ráda, když se houpání ujme i někdo jiný :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22975
31.5.10 20:14

Zrovna dneska mi volal EX(tchán), že ji koupil malé, tak ještě musíme vyšpekulovat, kam s ní :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22163
31.5.10 20:16

máme čerstvě na zahradě.. ale dostal ji od našich. rozhodně po zhoupnutí bych volila jinou! ten provaz je jakoby protažený mezi přední a zadní dírou.. a při houpání se mi naklání dost dopředu! hledala jsem na netu a viděla jsem jen takové, co jsou v plastu zespod uzle vepředu i vzadu.. ta to dělat nebude! tahle se dá jakoby naklánět.. a když se mi vojta nakloní dopředu tak nahne celou houpačku.. píšu to srozumitelně??? :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4197
31.5.10 20:23

Ahoj.

Máme doma v bytě - navrtáno ve futrech (zárubních) dveří mezi obývákem a chodbou. Malá se jí zatím bojí, ale občas ji využíváme - pokud budeš chtít, tak zítra vyfotím a vložím foto. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
31.5.10 20:24

Macíku tchýně koupila takovouhle dřevěnou a dělala to taky, že se překlápěla, taky jsme jí moc nepoužívali.
Teď máme něco takovýho a pak ještě tuhle z Ikei http://www.ikea.com/…cts/00065497, je hrozně fajn, ale trochu monstrum :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20108
31.5.10 20:34

Houpačku máme v pokojíčku - na ikea kruhy přivazuju dlouhý šátek :-)
takže je to vlastně 2v1 - houpačku mám ráda já a malá, na kruzích blbne i tatínek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6990
31.5.10 20:43

Taky máme tu plastovou, starší holka ji dostala k prvním narozeninám, teď je jí 4,5 roku a houpe se pořád.
Máme ji mezi futrama, kde jsou navrtaný železný háky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17068
31.5.10 20:54

my máme na zahradě u tchánovců plastovou z tesca. Je trošku jiná než co je tu na fotce. Je celoplastová a má i ten plast mezi nožkama, takže malá nepropadne. Houpe se tam ráda a ani se dopředu nenaklápí. Ještě to má klakson a ten taky miluje. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
31.5.10 21:05

mame drevenou tzv.konik mala ma 13mesicu a houpe se rada .houpačka je moc pekna je vyšši dite neprepadne .stala 350kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6990
31.5.10 21:14

PANUŠKO - ono to ta tý fotce není vidět, ale na tom sedáku udělal kdysi manžel díru a protáhli jsme tam nějakej pásek, právě aby holka nepropadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2845
31.5.10 21:18

Ahoj , my máme houpačku venku na pergole, ale sousedka jí má v domě - na teleskopické tyči, která je zapřená mezi futry - nemusí se vrtat , přijde mi to lepší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22163
31.5.10 21:33

no my máte tuhle..
jinak máme takové velké závěsné.. mají je dcery obě dvě každá svou.. dostaly je kdysi k vánocům..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22163
31.5.10 21:35

a holky mají tyhle.. vojtu tam občas houpou..
http://www.hracky-puzzle-modely.cz/…/0_53853.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama