Máte zajímavou práci?

14
4.8.15 11:34

Máte zajímavou práci?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte nebo jste měli před mateřskou zajímavou práci. Co Vás v ní naplňovalo nebo naopak co Vás prudilo. Mám holčičky, tak mě zajímá, kam je mám směřovat :-). Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26498
4.8.15 11:39

Ony budou stejně směřovat tam, kam budou chtít :mrgreen:
Já jsem 9 let učila, hodně mne to bavilo, věnovala jsem tomu spoustu času. Teď jsem 6.rokem na rodičovské a končím 4. rok kdy pracuji jako terapeut jednou alternativní metodou. A neskutečně mne to baví, protože vidím výsledky mých klientů. Každý den.
Do školy bych se vrátila ráda na 4 hodiny týdně kvůli kontaktu se studenty, to je nabíjející, ale víc bych nezvládala, už zůstanu u své nové profese.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
4.8.15 11:47
@Dnesni píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte nebo jste měli před mateřskou zajímavou práci. Co Vás v ní naplňovalo nebo naopak co Vás prudilo. Mám holčičky, tak mě zajímá, kam je mám směřovat :-). Děkuji

mela jsem ji před MD a mam ji i po MD ;) před MD jsem byla promomanazerka v jednom nejmenovanem radiu kde jsem se seznámila mimo jiné i mazelem ;) a po MD uz jsem se tam nevracela pac ma k dnesku sve 3 vlastní firmy a ja jsem jeho zamestnanec takze mi to plne vyhovuje a naplnuje ;) naplnovalo me to, ze jsem byla v kontaktu se samejma medialnne znamyma lidma, castingy, akce, koncerty jem mela listy zadara a produkovali jsme nebo jsme byli medialni partneri ci jsme zapujcovali moderátory takze hodne o komunikaci a udelaji si kontaktu ale moc práce od rana do vecera i v noci když byly party a diskotéky co si zakaznici zadaly :nevim: a v tehle co pracuju u manžela s emi libi to, ze nemusim delat nic co ja sama nechci proste jak si prijdu tak si prijdu když deti marodi tak se nersi zda jsem v praci nebo ne proste ja si sama volim co jak chci a taky jsem v kontaktu s lidma ale pohoda práce klidek no ;)

• Citovat
  • Upravit
965
4.8.15 11:47
@Dnesni píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte nebo jste měli před mateřskou zajímavou práci. Co Vás v ní naplňovalo nebo naopak co Vás prudilo. Mám holčičky, tak mě zajímá, kam je mám směřovat :-). Děkuji

Pro každého je zajímavá práce něco jiného. Holčičky směřuj podle toho, kam budou chtít ony. Plus jim poskytni dostatečný všeobecný rozhled, ať mohou obor snadněji změnit. Hodně lidí nedělá to, co vystudovali, a opravdu málokdo dělá to, co mu naplánovali rodiče a je v tom navíc spokojen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16011
4.8.15 11:52

Holcicky bych nikam nesmerovala, to co prijde zajimave tobe nemusi byt zajimave pro ne. Maximalne bych je podporovala v tom, kam chteji smerovat ony…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
4.8.15 11:52

Ze mě chtěli mít rodiče nějaký inteligentní mozek. Otec hodně tlačil na jazyky. Ale já jsem na ně tupá.
Původně jsem vystudovala vojenskou logistiku. Což moje matka absolutně nepochopila, kde se to ve mě vzalo. Následně mi při rodičáku neprodloužili závazek. Udělala jsem si rekvalifikace na masáže. Což nepochopila podruhé, že jsem schopná pracovat s lidma. :jazyk:
Taky bych řekla, že lidi se nasměrují sami. Je potřeba vzít v úvahu jejich talent a ten rozvíjet. Ne je tlačit do něčeho, k čemu nemají vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81723
4.8.15 12:38

Učitelka, rodiče také ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23938
4.8.15 12:43

@Dnesni 8o. Pro nekoho je zajimava prace modelka, pro nekoho jaderny fyzik a tak to bude i u tvych dcer. Jedna muze delat ve vyzkumaku a druha tanecnici v klubu… Je to hlavne jejich volba a ne volba rodicu, takze je potreba se zeptat jich co je bavi a co chteji zkusit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
4.8.15 12:46

Učitelka na psychiatrii. :-) Variabilní práce, stav třídy se mění z minuty na minutu :-), děti stále fluktuují. Občas se vyhrotí vyloženě adrenalinová situace.

Příspěvek upraven 04.08.15 v 12:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2884
4.8.15 12:46

Já bych nechala děti nasměrovat samotné. Dobré je mít co nejdelší všeobecné vzdělání, s tím se dá pak dodělat všechny možné školy, klidně se i naučit řemeslo, rozhodně bych se nesnažila dítě tlačit někam od mala. Spousta lidí navíc profesi úplně změní, bude to myslím čím dál častější. Sama jsem o tom teď vážně uvažovala, kvůli času na děti. Jsem chemik, to mě baví, ale v podstatě nemám jinou možnost než být zaměstnaná na plný úvazek, což bude s malýma dětma a manželem furt v práci těžký. Před RD jsem tak byla spokojená a až děti vyrostou budu zas :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81723
4.8.15 13:02

@Dnesni jak jsem psala, učitelka, rodiče také, děti ne. Vybraly si samy a myslím, že dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
4.8.15 13:10

@Dnesni nech je, ať se nasměřují samy.. osobně jo, mám fajnou práci, ale dokopala jsem se k tomu já, kdyby mi někdo radil, tak to nedělám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
4.8.15 13:34

@jenny.fields můžu se prosím zeptat s jakou konkrétní metodou pracuješ? klidně do zpráv. Děkuji :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26498
4.8.15 18:46

@Jensina Píši SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
4.8.15 19:50

.