Máte zrcadlo v ložnici?

23
9.11.19 15:27

Máte zrcadlo v ložnici?

Dočetla jsem se, že není dobré mít v ložnici zrcadlo. Přečetla jsem si detailně celou informaci, takže vím, co se zrcadlem v ložnici eventuálně může přijít do života. Spíš mě zajímají zkušenosti těch, které zrcadlo mají v místnosti, kde spí a přitom se cítí dobře; jsou duševně vyrovnané a věrnost panuje v jejich vztahu. Existují takové?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

319
9.11.19 15:29

Mám proti posteli skříň s jezdícími dveřmi, jedny ze tří jsou zrcadlové. Nemyslím si, že si tím do pokoje pouštím duchy, ale mám rituál, že to zrcadlo vždy před spaním posunu úplně na okraj, aby nemířilo přímo na mě. Líp se mi tak spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 15:32

Ja z podobneho duvodu zrcadlo v loznici nemam a nechci. Ve svem prvnim byte jsem je mela v loznici a strasne me rusilo, ze jsem v nem i v noci videla svoje pohyby. Navic jsem si pak i precetla podobne informace, a prestoze vetsinou na podobne veci neverim, v dalsim byte uz jsem je do loznice nedala a davat nehodlam. Anonym. Trosku se stydim :)

• Nahlásit
  • Citovat
9.11.19 15:39

Nemam, neni mi to prijemne, z nejakeho duvodu jsem z toho nervozni. Zrcadlo mame pouze ve vstupni chodbe, a male v koupelne. Tam, kde travim vetsinu casu, bych ho ani nechtela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1262
9.11.19 15:42

Nn mam u sebe v pokoji a na koncici zdi chodby, coz sem se prvni den sama sebe v nem lekla, kdyz jsem sla na wc :) ale v byte jsem mela skrin naproti posteli a nikak mi to nevadilo.. spis me kolikrat vysokuje manzeluv cerny zupan s kapi na stendru :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1243
9.11.19 15:50

Máme - na šatní skříni, ale z boku. Na šoupacích dveřích ne, protože máme okna hned proti skříni a směřují na západ, takže by se v zrcadle hodně odráželo světlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1429
9.11.19 16:00
@AY87 píše:
Dočetla jsem se, že není dobré mít v ložnici zrcadlo. Přečetla jsem si detailně celou informaci, takže vím, co se zrcadlem v ložnici eventuálně může přijít do života. Spíš mě zajímají zkušenosti těch, které zrcadlo mají v místnosti, kde spí a přitom se cítí dobře; jsou duševně vyrovnané a věrnost panuje v jejich vztahu. Existují takové?

Zrcadlo přej narušuje harmonii v ložnici taky telka fotky děti a postel nesmí být mezi oknem a dveřmi. Ne že by jsme tomu věřila. Taky se nesmí dávat umělé kytky a mít zbytečně moc prostory zaplněné. Jako ať si dělá každý co chce a dává co chce. Nikomu nic neprikazují jen jsem to viděla v jednom pořadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
9.11.19 16:00

Chtěla bych si dát 3 metry dlouhé od jednoho rohu pokoje do druhého, ale ne od stropu samozřejmě, jen když budu stát, tak aby bylo na úrovni hlavy k pasu. V moderních domácnostech se věší orámované zrcadlo přímo nad postel, což vypadá skvěle. Zrcadlo opticky zvětšuje prostor a prosvětlí místnost. Dříve se věřilo a v některých afrických zemích dodnes věří, že fotoaparát člověku vezme duši… a taky se fotíme. Nechci tu provokovat, že je určitá tradice špatná, opravdu hledám odpověď a zkušenosti jiných. Teď mi v ložnici stojí zrcadlo v rohu místnosti ani se v něm nevidím, protože stojí v neprůchozím rohu, jen když se oblékám, tak si před něj stoupnu ať vidím, jak vypadám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
9.11.19 16:03
@PenelopaW píše:
Máme - na šatní skříni, ale z boku. Na šoupacích dveřích ne, protože máme okna hned proti skříni a směřují na západ, takže by se v zrcadle hodně odráželo světlo.

A spí se Vám dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
9.11.19 16:04

Mám zrcadla moc rada, máme jich doma hromadu a tedy i v ložnici. Řešila jsem tohle tema s jednou “carodejkou” a ta mi rekla, ze je důležite mít zrcadla cista. Takže je porad lestim :lol: a všichni jsme spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48472
9.11.19 16:04

Ano, asi celou dobu našeho téměř dvacetiletého vztahu, harmonii nám to nijak nnarušuje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
9.11.19 16:05
@rena621
@rena621 píše:
Zrcadlo přej narušuje harmonii v ložnici taky telka fotky děti a postel nesmí být mezi oknem a dveřmi. Ne že by jsme tomu věřila. Taky se nesmí dávat umělé kytky a mít zbytečně moc prostory zaplněné. Jako ať si dělá každý co chce a dává co chce. Nikomu nic neprikazují jen jsem to viděla v jednom pořadu.

To vím, že se postel nemá dávat mezi okno a dveře, ale znám to kvůli tomu, že průvan není moc zdraví prospěšný :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11167
9.11.19 16:06

V ložnici mít zrcadlo klidně můžeš, ale neměla by jsi v něm vidět svůj obraz, když ležíš na posteli. Já v ložnici zrcadlo mám a mám spokojený a harmonický vztah. Spíše platí to, že co vyzařuješ, to přitahuješ a nemá úplně smysl hledat zástupný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.11.19 16:08

Mam v loznici zrcadlo. Je za skříňi a z postele na nej neni vidět vůbec. Nijak nás to neomezuje. Nedala bych zdrcadlo někam přímo k posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
22618
9.11.19 16:12
@AY87 píše:
Pořídili jsme ho tam zpátky letos, protože se v ložnici oblékám a chybělo mi. Žádnou změnu mimo toho, že vím co mám ráno na sobě a jak to vypadá jsem nezaznamenala. Mě spíš přijde divná TV v ložnici, v dětském pokojíčku, tu máme jen v kuchyňo obýváku a i tak často vypnutou.
@AY87 píše:
@rena621To vím, že se postel nemá dávat mezi okno a dveře, ale znám to kvůli tomu, že průvan není moc zdraví prospěšný :think:

Tohle je super, ale jak to v té místnosti udělat. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama