Je tohle štěnice?

Anonymní
4.11.19 21:45

Ahoj je tohle stenice?

Ahoj je tohle stenice?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
675
4.11.19 21:48

Na určení co to je, je fotka dost mizerná, ale štěnice to určitě není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 21:50

Ještě takhle

• Citovat
  • Nahlásit
676
4.11.19 21:55

Není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2250
4.11.19 22:04

Nevypadá to na štěnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4264
4.11.19 22:09

Ne. Prohledejte..mouku, čaje, ryzi atd. Tohle jsme přitáhli z krámu v mouce. A problém se toho zbavit..je to nějaký „brouk“ spižní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 22:11

Našla sem to v koupelně mezi pradlem

• Citovat
  • Nahlásit
21804
4.11.19 22:13

Štěnice to naštěstí není, ta má jiný tvar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 13:02

Oživují diskuzi, syna něco v noci poukousalo, vyrazku má už 4.den, svědí, má 2 pupínky u sebe a má to hlavně v podpaží na obou rukách a na břiše. Prohledala jsme prostor, našla toto za lištou koberce u jeho postele, celkem 6 kusů. Můžou to být štenice?
Vše ložní jsem dala přát na 60, vystrikali jsme to nějakým přípravkem na štenice apod, ale stejně pořád googlim. Nevíte?

• Citovat
  • Nahlásit
7900
12.9.20 13:13
@Anonymní píše:
Oživují diskuzi, syna něco v noci poukousalo, vyrazku má už 4.den, svědí, má 2 pupínky u sebe a má to hlavně v podpaží na obou rukách a na břiše. Prohledala jsme prostor, našla toto za lištou koberce u jeho postele, celkem 6 kusů. Můžou to být štenice?
Vše ložní jsem dala přát na 60, vystrikali jsme to nějakým přípravkem na štenice apod, ale stejně pořád googlim. Nevíte?

Není. štenice připomíná zrnko z melounu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
12.9.20 13:23

Vypadá to spíš na kožojeda.
https://www.skudci.com/…nebo-stenice

Ale pupínky bych sledovala, kdyby přibývaly, tak to štěnice být můžou, ale špatně se hledají. Přípravky na štěnice bych sama nepoužívala, pokud je opravdu máte, rozeženete je do ostatních místností nebo i bytů kolem. Lepší je, když zůstanou v jednom pokoji, lépe se hubí. Jsou hrozně odolné, je nutné si pozvat profesionály, není to legrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
12.9.20 13:39

Štenice to neni a kousance mi taky nepřijdou že by bylo od stenice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 13:49

Díky, zatím jste mě uklidnili. Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
4992
12.9.20 13:59
@Anonymní píše:

mozne docasne reseni je spat pri svetle, pokud to malemu nevadi,
stenice nevylezaji za svetla,
zkusit dat lampu, aby svitila na podlahu pod posteli, ale i steny musi byt ozarene, ty potvory se udajne umi i spouste ze sten a stropu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.9.20 10:54

Kousance od stenice vypadají takhle…Syn přišel pokousany takhle od exmanzela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat