Pejsci v bytě?

Anonymní
3.11.19 21:25

Pejsci v bytě?

Dobrý večer všem,
máme doma Přes 3 měsíce útuláčka - naprosto úžasného, povaha perfektní, je to zlato, vyjde s každým… ani není uštěkaný a s každým by se mazlil..
Ale k jádru - můj strejda bydlí ve stejném baráku. A začal s tím, že ten pes doma prostě celý den jen štěká (nevím, jak to může vědět, je od 8mi do 2 odpo pryč) a ať mu koupíme ten elektrickej protištěkací obojek hned další den. To zrovna, jsem striktně proti nim, musí se na to jít výchovou. Ale pořídili jsme kameru, na kterou můžeme i mluvit. A pes štěká asi tak 10 min ráno, toť vše, pak zevluje a spí.
Jiní sousedé nic neříkali, hlavně tu má psa skoro každý. Až dnes sousedka, že jestli prý víme, že nám doma štěká, říkám, že jo a jak dlouho ho ona slyší, načež ona řekne, že odchází ráno chvilku po nás. Tak jsem jí řekla, že teda, kdyby ji to vadilo, ať se nebojí zazvonit, ale že je pak celej den zticha, že ho máme pod dozorem. Neštěká ani na lidi, ani na zvonek, na nic. Druzí sousedi ho milujou a on je - a jsou to duchodci a celý den doma.
Jak moc by vám těch 5-10 min ráno štěkání vadilo?
Pro upřesnění, štěká tu více psů.
Díky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3377
3.11.19 21:28

5-10 minut mimo noční klid by mi nevadilo vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
3.11.19 21:31

5-10 minut je v pohode. Taky mame psy a taky jsme je nataceli, abychom si overili, ze tu bez nas nedelaji na cely barak bugr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29227
3.11.19 21:33
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem,
máme doma Přes 3 měsíce útuláčka - naprosto úžasného, povaha perfektní, je to zlato, vyjde s každým… ani není uštěkaný a s každým by se mazlil..
Ale k jádru - můj strejda bydlí ve stejném baráku. A začal s tím, že ten pes doma prostě celý den jen štěká (nevím, jak to může vědět, je od 8mi do 2 odpo pryč) a ať mu koupíme ten elektrickej protištěkací obojek hned další den. To zrovna, jsem striktně proti nim, musí se na to jít výchovou. Ale pořídili jsme kameru, na kterou můžeme i mluvit. A pes štěká asi tak 10 min ráno, toť vše, pak zevluje a spí.
Jiní sousedé nic neříkali, hlavně tu má psa skoro každý. Až dnes sousedka, že jestli prý víme, že nám doma štěká, říkám, že jo a jak dlouho ho ona slyší, načež ona řekne, že odchází ráno chvilku po nás. Tak jsem jí řekla, že teda, kdyby ji to vadilo, ať se nebojí zazvonit, ale že je pak celej den zticha, že ho máme pod dozorem. Neštěká ani na lidi, ani na zvonek, na nic. Druzí sousedi ho milujou a on je - a jsou to duchodci a celý den doma.
Jak moc by vám těch 5-10 min ráno štěkání vadilo?
Pro upřesnění, štěká tu více psů.
Díky!

Kdybych se snažila usnout po noční, tak hodně. U nás dvě psice ňafají jen pár vteřin, než nastoupí do výtahu, jiné psy neslyším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
3.11.19 21:33

Me by nevadilo, ale mame sousedy teda ve vedlejsim dome, a maji vlcaka v kotci, no nenavidim ho :pocitac: :pocitac: kdyz rozsvitim v kouplene tak jde do takovycjh otacek, ze to jsem nikdy neslysela, kdyz prijede mamzel tak zase, zafouka, kdyz byla bourka tak pro zmenu vyl, jdu na zahradu zachvat, maji ho pusteneho asi jen hodinu denne.. kdyz sem se pres plot slusne zeptala ze tady pres den steka, tak pani pokrcela rameny a ze prej je to pes :nevim: soused co bysli v dome nad nimi, nam rikal v hospe ze jednou uz nemohl protoze budil dite a ze sel za tou pani at s tim neco udela, stejna reakce, vecer za za nim prisel jeji chlap se sekerou co si dovoluje drzkovat :nevim: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 21:37
@Russet píše:
Kdybych se snažila usnout po noční, tak hodně. U nás dvě psice ňafají jen pár vteřin, než nastoupí do výtahu, jiné psy neslyším.

Hm to chápu. Ale to by tak mohlo být se vším, uplakané děti, vrtání…
Co vadí mě je to, že právě sousedi co mají balkon vedle našeho okna od ložnice (nejsem si ale jistá) hulí, jakože hulí a když jsme usínali s oknem na ventilačku, tak to byl smrad hroznej teda…
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
29227
3.11.19 21:40
@Anonymní píše:
Hm to chápu. Ale to by tak mohlo být se vším, uplakané děti, vrtání…
Co vadí mě je to, že právě sousedi co mají balkon vedle našeho okna od ložnice (nejsem si ale jistá) hulí, jakože hulí a když jsme usínali s oknem na ventilačku, tak to byl smrad hroznej teda…
Zakladatelka

Děti mi nevadí. Brekot tu neslyším. Lidi mají mít v bytech děti, ne psy. Občas tu nějaká přestavba je, předělávali i dům hned vedle a to byly slyšet i sbíječky. Já nesnesu špunty do uší, tak prostě buď usnu nebo ne. Hlavně musí být zatažené žaluzie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 21:41
@Russet píše:
Děti mi nevadí. Brekot tu neslyším. Lidi mají mít v bytech děti, ne psy. Občas tu nějaká přestavba je, předělávali i dům hned vedle a to byly slyšet i sbíječky. Já nesnesu špunty do uší, tak prostě buď usnu nebo ne. Hlavně musí být zatažené žaluzie.

Proč by proboha nemohli mít v bytech psy? :D

• Citovat
  • Nahlásit
5679
3.11.19 21:45

Nevadilo. Každéj pes steka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29227
3.11.19 21:46
@Anonymní píše:
Proč by proboha nemohli mít v bytech psy? :D

Aby neměli problémy jako ty třeba. A pes ti na důchod nevydělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 21:52
@Russet píše:
Aby neměli problémy jako ty třeba. A pes ti na důchod nevydělá.

Aha. :D To je dobrej argument.:D Já nemám problémy, obecně mě spíš zajímá názor lidí na psí štěkání. ;)
A jinak, je to náš člen rodiny, zachráněnej před utracením a neskutečně vděčnej. :)
Btw. Jak víš, jestli mám/nemám děti? A není tohle každého věc? Na důchod se dá pro info i spořit. :pankac: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
29227
3.11.19 21:59
@Anonymní píše:
Aha. :D To je dobrej argument.:D Já nemám problémy, obecně mě spíš zajímá názor lidí na psí štěkání. ;)
A jinak, je to náš člen rodiny, zachráněnej před utracením a neskutečně vděčnej. :)
Btw. Jak víš, jestli mám/nemám děti? A není tohle každého věc? Na důchod se dá pro info i spořit. :pankac: :palec:

Ať je to jak chce, bydlení je pro lidi. Ne pro psy. Naše sídliště je plné exkrementů. Děti nemůžou na trávě udělat ani kotrmelec. Všude psí moč. Psi se venčí pár metrů od domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15463
3.11.19 22:07

Především si pořiď tuhle knihu a začněte studovat jak psi fakt fungují.

https://plotknihy.cz/…o-psa/512/p/

Štěká, protože je vyděšená, že ji zase opustíte.

Pokud je nervozní jen chvíli po odchodu, pomůže, když si ráno přivstaneš a vezmeš ji na hodně dlouhou porcházku, kde si spolu budete hrát, důkladně ji utaháš a budeš ji cvičit a za správné chování odměňovat.

Pak bude spíš spát.

Zároveň se separační úzskot (to co prožívá, když ji ráno opouštíte) dá cvičit tak, aby se minimalizovala, ale to řešte s nějakým kynologem. Takovým co používá poztiviní metody.

Elektrický obojek s výboji je týrání a vede jedině k větší neurotizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3529
3.11.19 22:10

Deset minut stekani maleho psa v prijatelnou denni dobu bych vydrzela.. Jinak jsem vyrostla v baraku, kde meli vzdycky u sousedu dva ustekany psy, co blafali ve dne, v noci. Pravidelne me budili kazdy den v sest. Mit v lete otevrene okno bylo nemozny. Peklo :cert: A kdyz uz nektery pes posel starim, tak si vzdycky poridili okamzite dalsiho a jeste vetsiho ustekance! Kvuli tomu nenavidim cely zivot vsechny psy.. Jednou za cas, kdyz chci treba u rodicu ve svem starem pokoji prespat, mam toho za jednu noc plny zuby :roll: Tesim se zpatky do sveho bytu, kde sice obcas breci nejaky mimino, nebo tu litaji po chodbach nevycvalani haranti, ale je mi to stokrat milejsi a prijatelnejsi, nez jeden jediny pes..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6850
3.11.19 22:37
@Russet píše:
Ať je to jak chce, bydlení je pro lidi. Ne pro psy. Naše sídliště je plné exkrementů. Děti nemůžou na trávě udělat ani kotrmelec. Všude psí moč. Psi se venčí pár metrů od domu.

Tak tak. Bohužel na to doplácí ti slušní, ale plno lidí jen vypustí psa, ten se vychčije a vysere a jde zase dom a neuklidí ani prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat