Taky se někdy bojíte doma?

2415
4.11.19 00:32

Taky se nekdy bojite doma?

Taky se nekdy bojite sami doma? Mame velky barak, asi mesic sem si zvykala na zvuky co vydava a byla vyjukana jak srna, pak to bylo dobre. Ale ted jak se stmiva brzy tak mam obcas spatnej pocit, byt sem zamcena, mame alarm, bezpecnostni dvere, ale stejne, manzel prijede jak kdy, ale uz je ťma a ja uz ho vyhlizim, minuly tyden schodil kocour tezkou knizku v patrd a ja malem dostala infarkt a sla jsem se tam podivat s peprakem 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
578
4.11.19 00:39

@Peggy54
To znám a to bydlím v bytě. To bude asi tou nejistotu když jsme sami :mrgreen:
Takže ano, já se taky bojím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
4.11.19 00:43

@Banane18 v byte to bylo v pohode, tam jsem furt slysela sousedy, ale tady jsem jak v opevneni a stejne mam blbej pocit, desim se ze vypadnou pojistky, mame v garazi pres zahradu, chodi tu ruzne kuny, lisky, hadi :) :? no manzelovi sem rekla ze az bude na sluzebce tak jedu k mame :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
4.11.19 00:47

Jsme na samote, u lesa a trvalo mi asi rok nez jsem si zvykla na stekani srncu, a vsechny zvuky co les prinasi..taky jsem hodne cetla ducharsky historky a to mi nedelalo uplne dobre :mrgreen: Vzdycky jsem pozamykala, zatahla rolety venku a nazdar. A ted kdyz nafou psi v noci klidne vylezu ven a vubec se nebojim, kolikrat i zapomenu zamknout. Uz jsem k domu prirostla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
4.11.19 00:49

Jo. Mela jsem to teda trochu i v bytě, ale teď je to horší. Máme obří barák a půlka je prázdná, takže brrrr. A to jsme v Praze, po ulici furt někdo chodí, jsou z dálky slyšet tramvaje. Na chalupě jsem sama pak super pos… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
4.11.19 00:51

@Payus tak snad to prejde, taky jsme u lesa, teda ne na samote, ale ted nam meni poulicni lampy tak je to fakt temno, ale nedovedu si prestavit az bude jeste snih a jak to bude ponurw, my tu jsme od srpna tak to snad prejde, ja driv o pulnoci mohla videt silenej horor, ale ted? Minuly tyden jsme koukali na pana prstenu a ja videla jak mi po zahrade chodi skreti :lol: no zatim asi nejake bylinky na nervy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
4.11.19 00:52

@Bábrdl tak jsem rada ze nejsem sama ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
4.11.19 00:54

@Peggy54 Ježiš já se taky hrozně bojím že najednou vypadnou pojistky :mrgreen: a pak zamnou stojí malá holčička v bílé košili nebo nějaký démon :mrgreen:
Ale chápu tě, nevím jak budu reagovat když budu v noci sama v baráku @Payus na samotě???Panebože..Teď když si představím že příjde bouřka a ty zvuky boaaah :mrgreen: obdivuju tě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
4.11.19 01:02

@Banane18 my na jare mame v planu koupit psa, tak to budu taky klidnejsi..jo presne, ze rozsvitim baterku a predemnou ta holka z kruhu :D nastesti tu ziji slusni lide ale neni to jako v panelaku ze zburcujes sousedy behem 2min a ze mas pojistky v byte, manzel si nekdy klepe na celo, ale kdyz jsme koupili nove kocici wc a dali ho do patra a on tam zacal hrabat a ramusily ty dvirka tak vylit jak zajic :) to same kdyz sepne kotel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9525
4.11.19 01:07

To víš, že existují střelný zbraně, jo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578

@Peggy54 myslíš že budeš klidnější když se tvůj pes probudí a začne prostě jen tak vrčet?
Nebo si stoupne před zrcadlo, kouká na Tebe/za tebe a vrčí :mrgreen: jooooo to mě taky vždycky uklidní.
To je můj druhý pes co tohle dělá.
Tak já mám sousedy jen dole, tady na patře jsem sama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578

@KalamityJohn
Tak zastřel ducha :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
4.11.19 01:12

@Banane18 my ho chcem mit venku s tim ze probourame takovy ten ameticky zvireci vchod do garaze,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
4.11.19 01:15

@KalamityJohn ja se necejtim byt ohrozena na zivote nebo ze me nekdo vykrade, ale mam blby pocit kdyz tu jsem vecer sama, vadi mi ta tma manzel ma zbran, ale kde jsou naboje to nevim, nastesti jak se zmam tak bych schytala odrazenou :roll: premyslime nad paralyzem, ja bych si chtela udelat myslivecke zkousky ale urcite bych kulovnici nemela furt u sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17987
4.11.19 01:48

Muz ma brokovnici i v pracovne. Mne je vsechno jedno. Zijeme u lesa, na zadnyho souseda ani nevidime, mame tu medvedy, kojoty..stejne klidne jdu v noci ven, nezamknu se…ani me to nenapadne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat