Žehlení prádla pro souseda

8
8.11.19 09:46

Žehlení prádla pro souseda.

Ahojky minulý týden mě oslovil starší soused, který žije sám. Ptal se jestli bych mu za nějaký finanční obnos nevyžehlila pradlo? Že si mám říct za kolik. Řekla jsem mu že ano jen nevím kolik si mám říct, přece jen je to starší pán a nechci vypadat že z něj tahám peníze, ale také to nechci dělat zadarmo. Děkuji za odpovědi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3875
8.11.19 09:49

Dala bych si hodinovou sazbu 150,–/hod. cvičně si zkus doma, jak dlouho ti trvá vyžehlit koš vlastního prádla a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68858
8.11.19 09:51

Prostě si řekni sazbu, za kterou jsi to ochotná dělat a hotovo. Pokud se u to nebude líbit, řekne někomu jinému. Vyžehlené prádlo není nějaká životní nutnost, když na to mít nebude, bude chodit ve zmačkaném,. Hůře bych se cítli v situaci, kdy by potřebova chodit pravidelně pro nákup potravin nebo jinou životní nutnost. Já bych nežehlila ani za pětikilo na hodinu.

Příspěvek upraven 08.11.19 v 09:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2851
8.11.19 09:52

No… kdybych mela cas tak bych si vzala symbolickou stovku. Jestli prinese kos nebo 5ks kalhot je taky rozdil. Zalezi jak casto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
8.11.19 10:21

@Liška89 Podívala bych se na inzeráty v okolí, kolik si paní na žehlení běžně bere, a pak bych zvážila, zda to za ty peníze chci dělat :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat