mateřská a úvěry

Anonymni
1.4.09 12:00

mateřská a úvěry

Dobrý den,
jsem na mateřské a platím 2 úvěry po 1600 Kč, nevíte zda by se to nedalo nějak pozastavit ? S bankou jsem mluvila, platit musím…a já nevím co s tím, penízky by se nám teď hodně šikly. :(

Anna

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2011
1.4.09 12:07

Ahoj, nevím, co máš za půjčky, ani konsolidaci ti banka nenabídla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.4.09 12:17

běžné osobní půjčky, teda jedna z nich je kreditka… konsolidovat nemůžu pač jsem na mateřské, potřebují za poslední 3 měsíce mzdu..
Anna

• Nahlásit
  • Citovat
19257
1.4.09 13:43

Ahoj
Tak tě asi zklamu. Mám známou,ta má taky úvěry,platí si u nich pojištění proti neschopnosti spácet a .....Právě přišla o práci a je na nemocenské (opravdové ne fingované).Taky byla v bance,že se s nima domluví,zvlášť když si platí to pojištění..... a má smůlu. To pojištění prý platí jen pro případ úmrtí a nebo vážného úrazu a ani pak by to neblo snadné,ale hromada vyběhávání. Takže ji splátky nesníží ani napozastaví.Ani na jeden měsíc,prostě vůbec. :x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
1.4.09 14:06

Re: mateřská a úvěry

Anonymni píše:
Dobrý den,
jsem na mateřské a platím 2 úvěry po 1600 Kč, nevíte zda by se to nedalo nějak pozastavit ? S bankou jsem mluvila, platit musím…a já nevím co s tím, penízky by se nám teď hodně šikly. :(Anna

Penízky by se možná šikly i těm, co ti půjčili :roll: Ale jestli je důvod opravdu zá:,–(ní, třeba se to dá řešit na místním úřadě jako půjčka na bydlení nebo překlenovák. Jde-li o naléhavou situaci a doložíš, na co je potřebuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3148
1.4.09 14:46

Já mám teda hypotéku a pak normální půjčku. A paní mi říkala, že kdyby nastal případ, že nebudu moci splácet. Tak raději než nezaplatit, donést písemnou žádost o odklad splátek třeba na půl roku. Nebo se nějak domluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35427
1.4.09 15:46

no nam teda neofiko rikali, ze ikdyz bnka ma pravo na vsechno a klient na nic, tak stejne vymahani dluhu je tak narocne, ze se banka radeji s klientem domluvi– tak donest tu zadost o odklad splatek a neplatit . snad radej vyhovi, nez by se soudili…zejmena kdyz nejde zas o takovou castku
ovsem teda zvaz, jestli to za pul roku bude lepsi, nez ted

jinak ruzne prihody znamych i nase me presvedcuji, ze pojistovat se je obvykle naprd, vzdycky se najde podminka, kterou nesplnujes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama