Peněžitá pomoc v mateřství - od kdy zvýšená?

28414
21.4.10 13:39

Mateřská dovolená

Ahoj, slyšela jsem, že mateřská je zpět, co byla v roce O9. Zajímalo by mě, od jakého měsíce se bude počítat? Teď na ní budu nastupovat :wink:
Moc děkuji …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7927
21.4.10 13:47

Janinkaz já myslela že to zase ještě musí podepsat prezident ale je fakt že nejsem v obraze. Já nastoupila na mateřskou 21,3,2010
Koukám na metřík super gratuluji jsem to ani nějak nepostřehla :-) :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
21.4.10 13:49

Katty děkuji :wink:

No, on to prý neschválil, ale přehlasovali ho. Tak nevím. Mě to o víkend říkala máma :wink:
Třeba to tak ale není, fakt netuším, nechci dělat planný poplach :think:

Držím palečky na rychlý a bezproblémový porod :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11314
21.4.10 14:00

Mrkni sem, se to tu před týdnem rozebíralo pokud teda za poslední týden něco neproběhlo.

Ještě musí schválit prezident (který nepodepíše) a toho opět musí přehlasovat (což není jisté, zda se do voleb stihne).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
21.4.10 14:01

Janinko tobě také přeji pohodový porod :-)
Ohledně té mateřské jak píše Žíža také jsem slyšela že to musí podepsat hlava sstátu, ten nepodepíše jak se nechal slyšet a musí ho znov apřehlasovat. A když přehlasují tak to je asi poslední nebo se to může táhnout donekonečna???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
21.4.10 14:01

Díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
21.4.10 17:00

jj jeste to musi schvalit prezident.
mmch ten druhy metrik jsem take nejak nepostrehla takze gratuluji a preji pohodovy porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
21.4.10 17:12

Děkuji :wink:

Sakra, už jsem myslela, že je to schválený :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
739
21.4.10 17:52

Ahoj,
je to tak jak tu je již napsáno, jen dodám, co jsem vyčetla já. Prezident nepodepíše, ale v květnu mají ještě schůzi, kde veto prezidenta prehlasují.
Jinak zákon je snad psaný se zpětnou platností, tudíž vyplatí všem zpětně od ledna 09, ale neber to úplně na 100%, pořád se v tom hrabou a média říkají pokaždé něco jiného :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
21.4.10 17:57

Taky díky za info :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
22.4.10 05:56

Jj, holky já mám pocit, že je to jen taková habaďura před volbami. Jelikož prezident to musí podepsat a to do období těsně před volbami. Tudíž jestli to nepodepíše, tak si myslím, že naši politici už to řešit nebudou, jelikož budou v plné polní na volby. Ale stejně tajně doufám, pomohlo by to. Tak hlavně že na nic tady nejsou peníze, ale pan prezident USA se tady pohostil přepychově.To ještě neudali částku za útraty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68293
22.4.10 08:55

Já si myslím, že veto prezidenta přehlasují, čas na to mají, mohou tu poslední řádnou schůzi svolat.
A k tomu americkému prezidentovi, četla jsem, že náklady hradí USA… čemuž i věřím, protože uvolnění takovéhle částky z rozpočtu nemůže udělat vláda bez posvěcení sněmovnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
23.4.10 14:44

Tak k tomu prezidentovi - jeho náklady určitě hradí USA, ale naše vojsko a policie platí stát. A ještě než prezident odjel, tak bylo uvedeno,kolik ČR bude stát policejní ochrana. A jeden milion to není. Vzhledem k tomu, že se muselo ještě přidat vojsko, tak to opravdu není zadara.
No a s tou mateřskou, je pravda, že by to mohly přehlasovat, jenže to by musela být ještě nějaká schůze ohledně té mateřské. Ale třeba to klapne.Bylo by to super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama