Mateřská na otce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristy.rez
Povídálka 15 příspěvků 27.04.19 14:22
Mateřská na otce

Ahoj mamči,
chci se zeptat, zda někdo z Vás řešil v poslední době mateřskou psanou na otce. Četla jsem tu spoustu diskuzí a není tam přesně to, co jsem hledala. Všude se všichni začnou ohánět s tím, že je to podvod a kde co.. Nikdo tam pak neřeší relevantní věci..
Můj první dotaz je, jak se to vlastně řeší u zaměstnavatele. V úterý půjdeme na OSSZ vše vyřešit. K jakému datu máme mít sepsanou tu smlouvu? Může to být k tomu 30.4.? Dále pokud dostane manžel v práci novou pracovní smlouvu, jaké musí být datum? Může (spíš musí) pracovat i z domova, jelikož by to bez něj úplně nefungovalo).
A ještě na něj mají v práci personalistky dotaz, co to znamená pro firmu, takže jestli víte, jak je to z pohledu firmy, budu taky ráda za vyjádření.

Děkuju za jakékoli informace :srdce:

Reakce:
mrav
Nadpozemská drbna 28058 příspěvků 27.04.19 14:40

Otec může jít na mateřskou - ale až po šestinedělí. A můžou zůstat i oba rodiče s tím, že se to platí jen jednomu. Takže pokud by manžel zůstal s tebou doma a vyšli byste finančně, nemusel by přerušovat práci. Podobný problém jsem řešil po smrti své ženy - tady jsem si ale musel zbytek rodičovské převést na sebe a byl jsem doma s dcerou.

Lendeš
Kelišová 6280 příspěvků 27.04.19 14:40

To datum nástupu na PPM si zvolíte vy, musí to být až po konci šestinedělí, ale jestli to bude hned od prvního dne sedmého týdne po porodu nebo bude nastupovat třeba o týden později, to je na vás. V práci na své původní smlouvě bude na rodičovské dovolené (předpokládám, že smlouva bude normálně dál trvat a neukončuje ji). Kdy pak nastoupí do práce na novou smlouvu je taky celkem jedno, tam je podstatné to, že musí vykonávat jinou činnost (druh práce) než kterou dělal doteď. Jinak z pohledu firmy nevím, co tě zajímá, tak nemůžu odpovědět. Jediné, co mě napadá je, že na tu současnou smlouvu mu bude vznikat nárok na dovolenou, i když bude na RD čerpat PPM a na tu novou smlouvu taky. A taky si tím může firma říkat o kontrolu, jestli dávka není zneužívaná, jestli zaměstnanec skutečně vykonává jinou práci (ale nevím nakolik se v praxi takové kontroly vyskytují a jak postupují).

iPodPrd
Kecalka 319 příspěvků 27.04.19 14:50

Můj chlap „šel na mateřskou“ hned po šestinedělí. Účetní ve firmě moc nevěděla, o co jde, takže měli schůzku (mistr, účetní a jeden majitel) na sociálce a tam jim to bylo vysvětleno. Majitelé firmy neměli problém dát mu jinou smlouvu, taky to pro ně byla novinka. Za týden už šli na mateřskou další dva chlapi (oba mistři). Chtěli se všichni ujistit, že nejde o podvod, o který skutečně nejde ;) Takže to chce asi pořešit s vedením :nevim:

Lendeš
Kelišová 6280 příspěvků 27.04.19 14:54

@iPodPrd A skutečně vykonávali během pobírání PPM jiný druh práce?

Kristy.rez
Povídálka 15 příspěvků 27.04.19 14:54

@mrav já jsem byla OSVČ a nemám na mateřskou nárok :? takže nám vyhovuje, že to bude na něj a něco málo si pořeší do práce z domu, občas tam zajede apod.

@Lendeš tak já jsem slyšela, že už se to praktikuje i ve velkých nadnárodních společnostech, kde pochybuji, že dají zaměstnanci jinou pozici. A taky si myslím, že kdyby tam bylo nějaké riziko, tak by do toho nešli. Taky je to dost těžko dokazatelné, zda dělal předtím jinou práci než teď. Ale to je jedno, tohle nás až tolik netrápí. Spíš mají ve firmě zaměstnance, kteří si dělají tu svou zaběhnutou práci a všechno mimo je trochu rozhodí. Takže na něj koukají skrz prsty, že otravuje a musí mu pak udělat jinou smlouvu. A myslím si, že ani v účtárně nebudou vědět, co s tím :mrgreen:

Kristy.rez
Povídálka 15 příspěvků 27.04.19 14:57

@iPodPrd A s tou jinou smlouvou měl komplet změněný celý popis té pozice?
ona jejich účetní taky asi nebude vědět, jak si s tím poradit. Takže dostal úkol zjistit, co to pro ně vlastně znamená. Jak budou v podstatě řešit ty dvě smlouvy. Takže jednu nahlásí jako otce pobírajícího PPM, aby nemuseli dělat odvody a druhá normálně běží, je to tak?

iPodPrd
Kecalka 319 příspěvků 27.04.19 15:16

@Lendeš Ti ostatní nevím, to není moje věc. Můj chlap ano - dostal učně a je na chvíli školitel, nedělá na své mašině. Firma by si nedovolila to ošidit, proto se taky tak zajímali o legálnost celého procesu a projednávala to přímo se sociálkou.

@Kristy.rez Ano, pozice má jiný název i popis - a skutečně dělá trošku něco jiného. Ano, přesně tak, tu první má na neurčito, ta teď jakoby neplatí - z té se čerpá PPM až do 2.7. Novou má na dobu určitou, do toho 2. 7. Zezačátku, asi dva měsíce, byla mateřská pozastavená, sociálka si to prověřovala, volali do firmy z Prahy, z nějaké centrály, vše „pročmuchali“. Řekla bych, že nejlepší bude, když se účetní zeptá přímo tam - ta přítelova byla až skoro nadšená, že se něco přiučila.

Eunnika
Nováček 7 příspěvků 30.04.19 02:12

Ja budu pobirat PPM od 20.5. a po tu dobu budu mit od zamestnavatele DPP ale na jinou pracovni pozici (ac fyzicky budu delat stejnou, ale papirove ne) nez aktualne vykonavam, protoze jinak bych o PPM prisla. Stejne dle meho to musi byt i u chlapa. Ucetni mi rikala, ze je to nekde takto popsane v zakone, pokud by se toho dohmatli tak hned jsem bez naroku na PPM, protoze matka na MD pocas pobirani PPM NESMI ze zakona vykonavat svou pracovni pozici. :P

Váš příspěvek
Reklama