V době mateřské/rodičáku, nová smlouva..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 09:57
V době mateřské/rodičáku, nová smlouva..

Dobrý den, maminky :mavam:

Předem se omlouvám, pokud se tu již podobné téma řešilo, ale nedohledala jsem..
A také prosím o anonym,…

Zajímala by mne jedna věc, možná s tím některá máte zkušenosti a nebo poradite, nechci se hned ptát naší účetní, protože by hned slepicila zamestnavateli…

Byla jsem zamestnaná na HPP, dobu neurčitou, ale ke konci mateřské dovolené nebo už začátkem rodičáku, teď nevím přesně, se zaměstnavatel rozhodl, že společnost předá manželce, která změnila název atd…respektive, dostala jsem výpověď dohodou a zároveň novou pracovní smlouvu na HPP, dobu neurčitou, s vyšším platovym základem (Nabídli mi buď odstupné, ale jelikož jsou se mnou spokojeni, tak mi nabídli jako druhou variantu, bez odstupného, novou smlouvu, abych byla zamestnana a měla se po mateřské, kam vrátit).
Doma plánujeme sourozence, abych to měla při jedné mateřské dovolené a taky chceme aby si děti byly věkově bližší…
Moje otázka zní, když otehotnim, mám nárok na mateřskou nebo jdu automaticky na rodičák? :think:
Bavila jsem se o tom se známou, účetní a ta mi upřímně řekla, že by se ještě musela poptat v práci, že neví, jak to v tomhle případě je…
Tak se jen informativne ptám tady Vás, jestli případně nevíte, na co mám nárok, abych byla připravena, když to vyjde…
Ono totiž se zamestnavatelem, to není 2× snadné, je takový, že když člověk neví, na co má a nemá právo, tak ho při tom nechá :)

Předem děkuji za info a omlouvám se, jestli je to napsané nějak zmateně :D

Hezký víkend :kytka:

Reakce:
eumedon
Extra třída :D 14545 příspěvků 26.04.19 10:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, maminky :mavam:

Předem se omlouvám, pokud se tu již podobné téma řešilo, ale nedohledala jsem..
A také prosím o anonym,…

Zajímala by mne jedna věc, možná s tím některá máte zkušenosti a nebo poradite, nechci se hned ptát naší účetní, protože by hned slepicila zamestnavateli…

Byla jsem zamestnaná na HPP, dobu neurčitou, ale ke konci mateřské dovolené nebo už začátkem rodičáku, teď nevím přesně, se zaměstnavatel rozhodl, že společnost předá manželce, která změnila název atd…respektive, dostala jsem výpověď dohodou a zároveň novou pracovní smlouvu na HPP, dobu neurčitou, s vyšším platovym základem (Nabídli mi buď odstupné, ale jelikož jsou se mnou spokojeni, tak mi nabídli jako druhou variantu, bez odstupného, novou smlouvu, abych byla zamestnana a měla se po mateřské, kam vrátit).
Doma plánujeme sourozence, abych to měla při jedné mateřské dovolené a taky chceme aby si děti byly věkově bližší…
Moje otázka zní, když otehotnim, mám nárok na mateřskou nebo jdu automaticky na rodičák? :think:
Bavila jsem se o tom se známou, účetní a ta mi upřímně řekla, že by se ještě musela poptat v práci, že neví, jak to v tomhle případě je…
Tak se jen informativne ptám tady Vás, jestli případně nevíte, na co mám nárok, abych byla připravena, když to vyjde…
Ono totiž se zamestnavatelem, to není 2× snadné, je takový, že když člověk neví, na co má a nemá právo, tak ho při tom nechá :)

Předem děkuji za info a omlouvám se, jestli je to napsané nějak zmateně :D

Hezký víkend :kytka:
Tak se neptej účetní zaměstnavatele, ale úředníků ČSSZ. Otázka je totiž špatně formulovaná, neptej na nárok na „mateřskou“ (nárok na mateřskou dovolenou, tedy volno od zaměstnavatele máš vždycky, v práci rodit a kojit nemusíš), ale na peněžitou pomoc v mateřství (tedy peníze nemocenského pojištění od ČSSZ) v případě, že během ochranné lhůty změníš zaměstnavatele a obě zaměstnání na sebe plynule navazují.

Zde o tom něco je, ale chytrý z toho nejsem.

sonik8721
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 26.04.19 10:46

@eumedon
Děkuji, ano, tak to bylo myšleno, zda budu mít nárok na PPM nebo budu pobírat rovnou RP, když jsem vlastně za té nové smlouvy, ještě neodpracovala ani hodinu… :nevim: Článek prostuduji, děkuji za info :)

sonik8721
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 26.04.19 10:47

A koukám, že jsem zapomněla odskrtnout anonym, to je fuk…
Budu doufat, že účetní, ani zaměstnavatel, sem nekoukaji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 26.04.19 10:59

@eumedon Tady se dělají z jednoduchých věcí složité. Na PPM jsou 2 podmínky: účast na nemocenském pojištění 270 dní v posledních dvou letech před nástupem na PPM a nástup na PPM z pracovního poměru nebo ochranné doby. Takže jestliže tazatelka neukončí pracovní poměr nebo neuplyne-li od skončení delší doba, tak nárok na PPM mít bude. Jinak chyba byla pracovní poměr skončit a uzavřít nový, původní smlouva se měla dodatkovat.

eumedon
Extra třída :D 14545 příspěvků 26.04.19 11:21
@Luboš P píše:
Jinak chyba byla pracovní poměr skončit a uzavřít nový, původní smlouva se měla dodatkovat.

Chyba… nabídli jí lepší peníze. Na smlouvu jsou vždycky potřeba dvě strany.
@sonik8721 Společnost předá manželce - jedná se o obchodní společnost (tedy společnost s ručením omezeným), nebo to byly dvě fyzické osoby?

Jestli máš na obou smlouvách stejné IČ zaměstnavatele a vykonáváš stejnou práci, tak je možné, že je to stejné, jako bys smlouvu dodatkovala: V tom případě jsi totiž zaměstnavatele nezměnila, jen s ním dohodou ukončila starou a uzavřela novou smlouvu.

Ale jistě to nevím, jestli to vyjde nastejno, jako to dodatkování.

sonik8721
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 26.04.19 11:25

@eumedon
Jsou to s.r.o.cka a každý má jiný ICO, on zaměstnavatel tu předchozí společnost nechal jakoby zaniknout…
No, já měla taky za to, že původně to mohl být třeba jen dodatek, že se změnil název nebo celkově majitel a jiné peníze…ale udělali to takhle se všemi zaměstnanci, kteří normálně pracují + se mnou na mateřské no…kdo ví, proč to tak udělali, říkám, on zaměstnavatel je vycuranej, slušně řečeno :)

eumedon
Extra třída :D 14545 příspěvků 26.04.19 11:26

@sonik8721 Tady jsem našel ke stejnému tématu starší diskusi, možná se nic nezměnilo: https://www.emimino.cz/…tnani-56703/

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 26.04.19 11:36

Dodatkovat se dá všechno (pokud je nový zaměstnavatel nástupnická organizace). Jinak nová smlouva může např. obsahovat zkušební dobu a ochranná lhůta PPM se někdy počítá jen z posledního zaměstnání.

sonik8721
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 26.04.19 11:48

@eumedon jee, super, mrknu :) děkuji :)
@Luboš P to já už jsem u nové smlouvy, po zkusebce :) V únoru to bylo rok, co mám novou smlouvu :)

sonik8721
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 26.04.19 12:36

@eumedon hmmm…tak diskusi jsem četla, ale je to trochu jiný případ, paní nastoupila do nového zaměstnání, kde chodila i nějakou dobu do práce, jestli to tak bylo, já bych otehotnela někdy teď a porodila ještě před dobou, kdy mi skončí rodičák na prvního syna, takže bych přešla nejspíš z rodičáku na rodičák nebo tedy na mateřskou, když bych měla nárok…
No, nějak to dopadne, až to přijde, budu to stejně muset řešit s účetní, co a jak…jen jsem chtěla být o krok napřed, abych věděla a nebyla překvapená :)

Každopádně, děkuji Vám oboum :)

Váš příspěvek
Reklama