Matka 0-,otec 0+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deniss88
Povídálka 34 příspěvků 23.03.19 07:14
Matka 0-,otec 0+

Ahoj holky, potkalo me neštěstí. Mela jsem vvysnene miminko, ale v cca 8tt nám prestalo bit srdicko… Podstoupila jsem revizi, je mi hrozně, tak moc jsem se tesila. V nemocnici mi rekli, ze mam krev 0- a manzel 0+,ze to sice nemusi byt hlavní důvodale zrejme to umí udelat paseku, dostala jsem injekci imuglobinu a ja se ptam. Muze se to znovu opakovat, ted kdyz jsem ockovana? Mam do toho jeste roztrousenou sklerozu, ale ta ma tehotenstvi vliv nemá. Mam uplne strach do toho jit, ze me potká to same… Mate nekdo zkušenosti a touto krevni skupinoi, ZT a naslednem tehotenstvi? Dekuji za rady jsem nešťastná a smutná :,(

Reakce:
Kukacka123
Závislačka 3348 příspěvků 23.03.19 07:20

@Deniss88 uz by nemelo, ale hned bych to hlasila doktorce. Byt to tim vubec nemuselo, vetsinou se to stane, az kdyz se promisi krev matky a plodu. A to u tebe by asi nemelo zatim jak :nevim: aspon tak mi to dr rikal…neboj se a jdete do toho znovu. Vim, ze to boli, mam za sebou SP v 5tt a pak ZT v 17tt s vyvolavanym porodem mrtveho pludku + revizi k tomu. Boli to moc, bylo to strasny. Ale dalsi tehotenstvi me strasne nakoplo. Nikdy nezapomenu, ale nase holcicka je ted nase stesti :srdce: drzim palce :kytka:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 23.03.19 07:25

Je to spíš vzácně důvodem potratu, pravděpodobněji špatně založené těhotenství. Jsem též minus a manžel plus, máme už dvě děti, ale mezi nimi jsem též potratila v 12tt. Po porodech i potratu jsem dostala injekci. Po revizi jsem otěhotněla po první menstruaci a vše bylo naprosto v pořádku ;)

Aduš8
Závislačka 4154 příspěvků 23.03.19 07:32

Já mám také minus a manžel plus, dle doktora se protilátky tvoří během prvního těhotenství a nebezpečné jsou hlavně při druhém. Nemyslím si, že to bylo tím hlavním důvodem u vás. Mně píchali injekci v 28.tt a po porodu a jsem podruhé těhotná ve 22.tt. :kytka:

vokishka
Extra třída :D 14061 příspěvků 23.03.19 07:33

Je hromada paru,kdy je zena minus,muz plus a maji zdrave deti.

delora
Stálice 60 příspěvků 1 inzerát 23.03.19 07:37

Potratem v prvním trimestru končí každá pátá gravidita a obvykle je to na imunigenetickým podkladu, takže rh faktor na to vůbec nemusel mít vliv

nozu
Extra třída :D 12323 příspěvků 23.03.19 07:42

Pokud to bylo první těhotenství, velmi pravděpodobně to důvod nebyl. My to máme s manželem podobné, máme dvě děti, mezi nimi proběhlo jedno zamlklé těhotenství. Pokud jsi dostala injekce, je vše v pořádku a u dalšího těhotenství se to bude víc hlídat.

alisekR
Kelišová 5680 příspěvků 23.03.19 08:10

Mám 0- manžel A + . Máme dvě děti. Já mám poruchu humorální imunity a imunoglobulin dostávám 12 let, každé tři týdny. Před prvním dítětem jsem potratila jednou, mezi dětmi dvakrát. První těhotenství jsem rodila předčasně v 33tt dcera obrovskou žloutenku. Syn 14 dní před termínem a celkem ok. Obě děti v děloze příliš na konci neprospívaly.

Káťa19
Extra třída :D 11213 příspěvků 18 inzerátů 23.03.19 08:14

Neboj se, priste se to povede, take jsem 0- a zadny problem, cekam treti.
Precti si tohle, uklidni te to :hug: http://m.bartak-alexandr.webnode.cz/…i-potraceji/

M-77
Stálice 83 příspěvků 23.03.19 08:51

Ja jsem 0- manzel A+ Prvni dite 0+porod v terminu, nov zloutenka -dyl.v porodnici,kontroly bili, ale bez sviceni -ja injekce imunogl,druhe-potrat v 8ty,treti-narozene v terminu A+zloutenka,inkubator. Vse dobre dopadlo. Ted jsou krasne deti,uplne v pohode. Drzim pesti

Bubla_Bučková
Kelišová 6002 příspěvků 23.03.19 08:59

Taky máme různé rh, ono ale záleží, co potom má miminko,může mít krev i po tobě. Neboj, dejte si měsíc pauzu a pak znova hura na to :kytka:

Deniss88
Povídálka 34 příspěvků 23.03.19 09:12

Tak aby toho nebylo malo, tak dnes pohotovost, bolesti a zrejme mi tam jeste neco zůstalo, dostala jsem injekci na vypuzeni a v pondeli na ko, pokud tam jeste neco zůstane tak druha revize… Ja se zblaznim prvni vymodlene dite, dopadne to ZT a ted mi hrozi, ze pujdu znovu!

Hrnekmleka
Kecalka 134 příspěvků 23.03.19 10:17

Ano, ZT se opakovat muze. Nejsi „ockovana“. Rozdil v rh faktoru nemusi byt a spise nebude duvodem ZT. A ano, mam zkusenost, ja jsem 0- a manzel 0+, ze 4 tehotenstvi v poradi 3-ti tehu skoncilo ZT, 3 deti bez problemu. Behem tehu budou nabirat protilatky.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45821 příspěvků 23.03.19 10:25

U mě se při potratu v 8.tt ani nezajímali, jakou mám krevní skupinu, zda plus nebo minus, že při takhle časném potratu to vliv nemá a injekce se ani nedává. Příčina potratu teda nevím, naprostá většna časných potratů je daná předem geneticky, takže ano, opakovat se to může, ale nezávisle na krevních skupinách. V příštím těhotenství to pak budou hlídat, ale není důvod, proč by to z důvodu KS mělo skončit tragicky. Držím palce, ať je to příště zdárné až do konce!

Deniss88
Povídálka 34 příspěvků 23.03.19 10:33

Jeste mam pry vrozenou vadu delohy, ted jsem cetla, ze to může byt duvod k pozdejsimu potratu, kdyz uz je asi miminko vetsi… To je „skvela zprava“… Lékaři mi rekli, ze by to nemělo vadit :nevim:

Váš příspěvek
Reklama