Matrace kokosová

9239
18.7.05 11:01

Matrace kokosová

Dostali jsme od rodičů mého muže matraci do postýlky. Chtěli jsme polokokosovou. :) Přivezli ji až s Polska, jenže ona je na jedné straně kokosová uprostřed nějaký molitan a na druhé straně má všité takové kapsičky s nějakými semínky. Příjde mi to jako pohanka nebo sezamové semínka, ale ty hnědé. :?: A já teď nevím na kterou stranu dávat mimčo spinkat jestli na ten kokos nebo na ty semínka. Ty semínka mi příjdou takové hrbolaté. Mimi by mělo spát úplně na rovném, nebo né. :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
18.7.05 15:24

Ahoj, urcite ma mimi spat na rovnem. Mel by k tomu byt neco jako „navod“ ale je to z PL takze tezko rict. Sama sem polka. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
18.7.05 18:11

Milá Sany,
návod k tomu je, ale polsky a já z něj vyčtu tak každé třetí slovo takže mi moc nepomohl. Rodiče se v obchodě sice zmiňovali že chtějí polokokosovou, ale uznali že jim prodavač vysvětloval ještě něco ale tomu už nevjenovali pozornost. V návodu uvádí Materac Gryczano-Kokosowy dwustronnie uzytkowany. Sposób uźytkowania: Aby uniknać zagroźenia uduszenia sie dziecka przed uźyciem wyrobu usunać opakowanie tworzywa sztucznego. Opakowanie zniszczyć lub trzymać w miejscu niedostepnym dla dzieci i niemowlat. Pokud by jsi byla tak hodná a napsala mi co to znamená byla bych ti moc vděčná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
18.7.05 20:36

Ahoj, preklad: Je to madrace oboustranne pouzitelna. Zpusob uziti: Aby se zabranilo udeseni ditete pred pouzitim vyrobku odstranit umely obal. Obal znicit nebo uschovat v miste nedostupnem pro deti a nemluvnata. Jak si rikala ze na jedne strane sou ta seminka tak ja bych aspon do 3mes. mimi pokladala na rovny a pak klidne i na ty seminka. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
18.7.05 20:53

Moc ti děkuji některé ty slova mě trochu děsili a taď se mi vážně ulevilo. :lol: Udělám to tak jak píšeš taky jsem k něčemu takovému došla. Ještě jednou DÍK. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.7.05 06:01

ahoj také máme polokokosovou matraci z Polska a malého dáváme na tu tvrdší stranu.Chtěla sem z Čech,aby měla atest,ale když sem zjistila,že všechny krámky s kojeneckými věcmi mají matrace z Polska a skoro o půlku dražší tak jsme zajeli do Polska a basta.Prý má také atest tvrdil polák.S matrací jsme spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
9239
19.7.05 10:43

Ahoj,
ta naše nějaký atest má. A opravdu s tím polskem je to jedno když to koupíš v krámě a né na tržnici, tak máš i záruku. A pořád výjde levněji než u nás a skutečně je to kolikrát úplně stejné zboží. V podstatě všichni naši známí mají věci z polska i kočárky ( je to tady přece jen blízko) a nikdy nebyl problém. My jsme taky koupili kočárek v polském obchodě a až na to že nemá záruku dva roky, ale jen rok tak je naprosto stejný jako u nás a o dva tisíce levnější.
Zdravím spolutěhulky a nákupkám zdar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
19.7.05 17:01

Ahoj holky,
my zase koupili v Chiccu komplet postýlku s matrací i nebesy.Zkoumali jsme kvalitu postýlky a na matraci zapoměli,říkali jsem si ,že je to značková prodejna.Doma mě překvapilo,že je ta matrace tak měkká,molitanová.Tomík spal doteď v tvrdé kolíbce a tohle asi není pro páteř ideální,že.Co s tím?
Hela+Tom(3,5m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
21.7.05 21:30

Ahojky, já bych také raději dávala na tu tvrdší stranu - na ten kokos. My jsme malému koupili celokokosovou matraci (kokos-molitan bohužel neměli). Stála 1200, - Kč. Je to hodně? Kolik stojí v Polsku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
22.7.05 15:52

Nepises jakou velikost, jestli 120×60 cm, tak to je dost, my jsme koupili celokokosovou za 800,– Kc.
Jestli je to velikost 70×140 cm tak je cena O.K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
22.7.05 16:40

Zapomněla jsem. Je to velikost 140×70 cm. Tak jsi mi udělala radost, že jsme „nevyhodili“ peníze 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
25.7.05 21:23

Molitanová matrace by neměla vadit pro malá miminka,protože ji moc nepromáčknou-jsou lehcí.pro větší děti už bych volila jinou.
Prý je pro první měsíce jedno jaká je,vyjde to na stejno.na seminka bych ale taky nepokládala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama