Beba H.A./A.R.

327
18.7.05 08:50

Beba H.A./A.R.

Ahojky, používala z vás některá mlíčko bebu H.A./A.R. 1, pomohlo vašemu mimču proti ublinkávání a nemělo přitom průjem? A nevadila miminku ta jeho nahořklá chuť? Dík za poznatky veverka :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.7.05 11:05

Ahojky Veverko, já jsem malé dávala Nutrilon AR, ale ne H.A. Nikdy mi neublinkla. Pak jsem začala dávat Bebu Bifi a tu mi zvracela. Tak jsme zase na chvíli přešly na A.R. Pokud malá byla kojená, tak by jí ta hořká chuť neměla vadit, ale jestli jste už vyzkoušely kojenecké mléko normální, tak Ti ho možná chtít nebude.

Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
327
18.7.05 11:18

Ten jsem také zkoušela,ale po té pří:,–(ě svatojánského chleba má průjem,kaká jen vodu. A tak jsem právě u té Beby vyčetla,že tam ten A.R. efekt dělá bramborová moučka. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
18.7.05 12:36

Ahojky,

Já jsem také dávala bebu HA/AR, ale my jsme vesele ublinkávali dál. :roll:
Tak jsem teď přešla na bebu HA bifidus a blinkání se nezhoršilo, je stejné.
Jinak, pokud zná mimi jen kojení nebo HA mlíčko, tak to pít bude.

Zdravíčko + Matýsek 4.5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
18.7.05 12:45

Ahojky, to jsi mě tedy moc nepotešila. s tim stalým ublinkávánim. Jinak moc diky za odpověď a přeji mnoho zdaru do dalšiho krmeni. veverka :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.7.05 19:38

:lol:
ahojky ja pouzivala bebu ha ar do konce 4mes a super malej prestal ublinkavat a prujem zadny…
papa m+m

• Nahlásit
  • Citovat
327
18.7.05 20:45

Tak já ho vyzkouším a dám vám holky vědět. Z přírodních metod na ublinkávání platí jen dávání na pravý bok, ale umíte si představit,jak se tam mimíškovi líbí :roll: .Díky za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
19.7.05 08:13

Děvčátka musím vám sdělit výsledek krmení, malý přijal mlíčko, sice měl trošku problémy s jeho vyžunknutím, je přeci jen hustější a taky se mi nepodařilo úplně rozkvrdlat pucíky. Máte nějaký fígl? Ale na kakání počkáme a zatím neblinkal,takže už máme 50 % úspěch :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
19.7.05 21:46

No tak musím napsat, že už zase ublinkává a prvně i kakal a bylo to dost do zelena, tak asi Beba pro nás nebude ta pravá. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
21.7.05 21:26

Ahojky, to zelené kakání je u umělých mlék normální. Nám je šest měsíců, Bebu baštíme od 1 a 1/2 měsíce a zelené kakání máme pořád. Doktorce jsem to říkala, ale prý je to fakt tím mlíčkem. Takže toho se neboj. :) :idea: Jo a pokud někdo chce, zbylo mi jedno nenačaté balení Beba 1 HA/AR (375 g). My už totiž baštíme dvojku, je nám půl roku. Takže pokud jste někdo z Příbrami či okolí, dejte vědět, daruju. Nic za to nechci (jedině tak něco pro mého malého). :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
22.7.05 15:13

Ahoj,
jestli můžu poradit,vyzkoušejte Omneo.Se synkem jsem taky vyzkoušela kde co.Malý nejen,že ublinkával a to stále,ale navíc ho neustále bolelo bříško.Omneo má také naštěpenou bílkovinu,takže se také považuje za HA.Má nějak upravené tuky,takže nebolí bříško a lépe se tráví.A navíc je také zahuštěné,takže Davídek přestal ublinkávat.

Fakt můžu z vlastní zkušenosti doporučit.Měli jsme dost velký problémy.
Pa markote

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
24.7.05 07:50

omneo

Díky za radu. Už jsem i malého objednala k homeopatce, jestli by nám nějak nepomohla. A jestli tě ještě mohu poprosit, napiš mi, prosím, jakou barvu měla stolička mimča po tom mlíčku. Pa Věrka+ Míša+Péťa :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama