Reklama

Matrace pro psa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ušoplesk
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 3 inzeráty 25.08.11 12:57
Matrace pro psa

Chtěla bych zakoupit nový pelíšek pro psa a narazila jsem i na psí matrace.
Jednu jsem si vyhlédla, avšak má tloušťku jen 4 cm, myslíte, že to stačí? Chci jo normálně na doma, tj. na každodenní používání.

Díky za rady, příp. tipy, jaké matrace máte vy.

Reklama

Reakce:

martek01
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 25.08.11 13:02

nas pes spi, tam kde usne, v pelisku minimalne :lol: :mrgreen:

valkil 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.11 13:03

My měli 6 cm na 6 kg pejska, a ke stáru už se mu z toho hůř vstávalo, jak byla měkká.

ivanak
Závislačka 3948 příspěvků 25.08.11 13:18

My máme labradora. Má svůj pelíšek, ve kterém má jen dvě deky (speciální polštář do pelechu za 600 Kč roztrhal když byl sám doma) a pak má deku na jedné části gauče, kam si může lehnout. A nejčastěji spí v tom pelíšku nebo normálně na zemi, takže 4 cm jsou určitě dostačující.

eseta
Neúnavná pisatelka 16937 příspěvků 25.08.11 13:30

náš pejsek(3kg) spí ve skříni na mích svetrech :cert: ,umí si jí totiž bravurně otevřít :mrgreen: …ale pelíšek má taky…ale myslím že 4cm úplně stačí

pikolino
Kecalka 452 příspěvků 25.08.11 13:35

Tak to ta naše aristokratka nespí jinde než na matraci cca10cm.Vše ostatní je pro ni moc tvrdé. :-))Ale je pravda že máme německou dogu a ta prostě potřebuje větší pelíšek,takže to řešíme matraci z jednolůžka…

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 25.08.11 13:40

Naš pes má jako pelíšek povlečenou starou peřinu (docela tenkou, žádná péřovka) na nadvakrát ohlou. Výhoda toho je, že to můžu celé kdykoliv oprat, což u matrace nejde. Volila bych spíš něco opratelnýho a nejen povlak, páč se ti může do pelechu vyzvracet apod. a z matrace to těžko dostaneš.

pikolino
Kecalka 452 příspěvků 25.08.11 13:57

je fakt,že ta prošívaná deka,co ji má náš mazlíček na terase,se opravdu líp udržuje a když je přeložená ,tak to ani neni moc tvrdé

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 25.08.11 14:19

Náš jezevčík spí nejradši v posteli,pěkně přikrytá dekou a nebo na gauči,ale pelíšky má dva - péřovej polštář normálně povlíknutej,kde jí to povlečení každý 3 týdny vyměním za čistý a vyperu a pak si hrozně oblíbila spát ve svý cestovní tašce a pod ní jsem dala takovej kožíšek :huban:

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 25.08.11 14:24
eseta píše:
náš pejsek(3kg) spí ve skříni na mích svetrech :cert: ,umí si jí totiž bravurně otevřít :mrgreen: …ale pelíšek má taky…ale myslím že 4cm úplně stačí
:mrgreen: :srdce: :palec: Naše jezevčice to taky dělala.Vlezla do skříně a spala nám na oblečení a kolikrát si vlezla do koše na špinavý prádlo.Ted s oblibou stáhne z židle moje triko nebo tepláky,odnese si je do pelíšku,tam se do toho zamotá a spí.A včera se zase pro změnu zabalila příteli do montérek(má je na zemi pod botníkem) :srdce: :huban:

pikolino
Kecalka 452 příspěvků 25.08.11 14:37

No tak samo sebou že postel je to nejlepší pro naše miláčky.
jen s tim našim telátkem je to pak hra kdo z koho,že… :-))

Ušoplesk
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 3 inzeráty 25.08.11 14:40

no my jsem postel nedávno zakázali, i ložnici, ale manžel zas vyměk, tak spí stejně v noci v rohu, zatlačená mezi skříň a noční stolek, jen na koberci, a to má pelech luxusní, jen až zbytečně velký a nepratelný :evil:

noren
Kecalka 203 příspěvků 25.08.11 14:51

Ahoj, my máme od včerejška tohle: http://www.fler.cz/…elka-1414690 a velká spokojenost. Výška je myslím 12 cm a přijde mi to korát. Nevím, jakého máš psa, ale šije to přímo jedna slečna, má různé velikosti a můžeš si i nechat ušít přímo na míru.

MarciM
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 25.08.11 14:58

Ahoj,
máme labardorku.Jako pelíšek má matraci z dětské postýlky.Jako povlak má prostěradlo s gumičkou.Dle potřeby sundám,vyměním a vyperu.
Výška je 7 cm,ale není měkká,takže se jí dobře vstává. (má artrózu).Dostala ji po mladším synovy,když se přesouval do velké postele.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >