Matrace pro psa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ušoplesk
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 25.08.11 12:57
Matrace pro psa

Chtěla bych zakoupit nový pelíšek pro psa a narazila jsem i na psí matrace.
Jednu jsem si vyhlédla, avšak má tloušťku jen 4 cm, myslíte, že to stačí? Chci jo normálně na doma, tj. na každodenní používání.

Díky za rady, příp. tipy, jaké matrace máte vy.

Reakce:

martek01
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 25.08.11 13:02

nas pes spi, tam kde usne, v pelisku minimalne :lol: :mrgreen:

valkil 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.11 13:03

My měli 6 cm na 6 kg pejska, a ke stáru už se mu z toho hůř vstávalo, jak byla měkká.

ivanak
Závislačka 3948 příspěvků 25.08.11 13:18

My máme labradora. Má svůj pelíšek, ve kterém má jen dvě deky (speciální polštář do pelechu za 600 Kč roztrhal když byl sám doma) a pak má deku na jedné části gauče, kam si může lehnout. A nejčastěji spí v tom pelíšku nebo normálně na zemi, takže 4 cm jsou určitě dostačující.

eseta
Neúnavná pisatelka 16937 příspěvků 25.08.11 13:30

náš pejsek(3kg) spí ve skříni na mích svetrech :cert: ,umí si jí totiž bravurně otevřít :mrgreen: …ale pelíšek má taky…ale myslím že 4cm úplně stačí

pikolino
Kecalka 452 příspěvků 25.08.11 13:35

Tak to ta naše aristokratka nespí jinde než na matraci cca10cm.Vše ostatní je pro ni moc tvrdé. :-))Ale je pravda že máme německou dogu a ta prostě potřebuje větší pelíšek,takže to řešíme matraci z jednolůžka…

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 25.08.11 13:40

Naš pes má jako pelíšek povlečenou starou peřinu (docela tenkou, žádná péřovka) na nadvakrát ohlou. Výhoda toho je, že to můžu celé kdykoliv oprat, což u matrace nejde. Volila bych spíš něco opratelnýho a nejen povlak, páč se ti může do pelechu vyzvracet apod. a z matrace to těžko dostaneš.

pikolino
Kecalka 452 příspěvků 25.08.11 13:57

je fakt,že ta prošívaná deka,co ji má náš mazlíček na terase,se opravdu líp udržuje a když je přeložená ,tak to ani neni moc tvrdé

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 25.08.11 14:19

Náš jezevčík spí nejradši v posteli,pěkně přikrytá dekou a nebo na gauči,ale pelíšky má dva - péřovej polštář normálně povlíknutej,kde jí to povlečení každý 3 týdny vyměním za čistý a vyperu a pak si hrozně oblíbila spát ve svý cestovní tašce a pod ní jsem dala takovej kožíšek :huban:

mahdalka
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 25.08.11 14:24
eseta píše:
náš pejsek(3kg) spí ve skříni na mích svetrech :cert: ,umí si jí totiž bravurně otevřít :mrgreen: …ale pelíšek má taky…ale myslím že 4cm úplně stačí
:mrgreen: :srdce: :palec: Naše jezevčice to taky dělala.Vlezla do skříně a spala nám na oblečení a kolikrát si vlezla do koše na špinavý prádlo.Ted s oblibou stáhne z židle moje triko nebo tepláky,odnese si je do pelíšku,tam se do toho zamotá a spí.A včera se zase pro změnu zabalila příteli do montérek(má je na zemi pod botníkem) :srdce: :huban:

pikolino
Kecalka 452 příspěvků 25.08.11 14:37

No tak samo sebou že postel je to nejlepší pro naše miláčky.
jen s tim našim telátkem je to pak hra kdo z koho,že… :-))

Ušoplesk
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 25.08.11 14:40

no my jsem postel nedávno zakázali, i ložnici, ale manžel zas vyměk, tak spí stejně v noci v rohu, zatlačená mezi skříň a noční stolek, jen na koberci, a to má pelech luxusní, jen až zbytečně velký a nepratelný :evil:

noren
Kecalka 203 příspěvků 25.08.11 14:51

Ahoj, my máme od včerejška tohle: http://www.fler.cz/…elka-1414690 a velká spokojenost. Výška je myslím 12 cm a přijde mi to korát. Nevím, jakého máš psa, ale šije to přímo jedna slečna, má různé velikosti a můžeš si i nechat ušít přímo na míru.

MarciM
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 25.08.11 14:58

Ahoj,
máme labardorku.Jako pelíšek má matraci z dětské postýlky.Jako povlak má prostěradlo s gumičkou.Dle potřeby sundám,vyměním a vyperu.
Výška je 7 cm,ale není měkká,takže se jí dobře vstává. (má artrózu).Dostala ji po mladším synovy,když se přesouval do velké postele.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >