Maturita - testy

102
24.5.21 07:36

Maturita - testy

Dobré ráno,
milé dámy, obracím se na Vás s dotazem.
Dneska píši didaktický test z angličtiny. A zítra z češtiny.
Na oba jsem se připravovala. Angličtina je pro mě většinou brnkačka (nejhorší výsledek za poslední dobu 88 bodů, nejlepší 95 z 95 bodů). A češtiny (nejhorší výsledek 43, nejlepší 48 bodů).
Všichni mě ujišťují, že to napíšu dobře, ale já se dost bojím :(. Bojím se, že nebudu mít dostatečně bodů a že to nedám na 1.
Mohu se Vás zeptat, co byste dneska dělaly? Mám se ještě učit, nebo to už nechat být a zabavit se jinak? Za 3 hodiny jedu do školy.
Na druhou stranu si myslím, že jsem na tom mnohem lépe než moji spolužáci, ale problém je ten, že si nevěřím.
Vyspala jsem se dobře, zvládla jsem šest hodin :D.
Asi si teď pustím Slunečnou. Děkuji za názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24.5.21 07:42

Maturita - testy

Já, už bych se nyní neučila, Naopak se snažila být v klidu a pozitivně myslet, jistě jste naučená a zvládnete to s vysokým počtem bodů.
MOC Vám budu držet pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24412
24.5.21 07:44

@Mia2020 no rozhodně se už neuč, nemá se učit už den před

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35100
24.5.21 07:51

Už se neuč, pusť si seriál. Taky se neučím bezprostředně před zkouškami na VŠ. Ani před státnicemi jsem se poslední den neučila.

Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
24.5.21 07:59

Ja teda nevim..pokud vis..ze neco jeste nevis uplne jiste..ucila bych se..ja jsem se ucila vzdycky az tesne do zkousky..:) vedela jsem..kde mam rezervy..neucit se den predem mi nikdy nevyslo:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
24.5.21 08:36

Neuč se, uklidni se. Když to nedáš na 1, tam se svět nezboří. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
24.5.21 21:29

Angličtina je za mnou :)
Buď mám 88, nebo 90 bodů.

Chci se zeptat, zda mi uznají toto.
Bylo v poslechu řečeno, že: The bus leaves at half past one.
A já napsala, že odjíždí v 1:30. Myslíte, že mi to uznají, nebo ne? Odpovědi jsou buď half past one, nebo 13:30
Mohla jsem dát aspoň pm pro upřesnění. Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
24.5.21 21:49

@Mia2020 to netuším… já napsala 13:30, spíš bych počítala s tím, že to neuznají :think: každopádně ať tak, či onak, krásný výsledek, gratuluju :) já si body nepočítala, ale určitě jsem to dala :dance:
Hodně štěstí do zítřejší češtiny přeju :) to dáme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
25.5.21 14:36

Ptala jsem se paní učitelky a ta říkala, že to CERMAT uzná.
Jak Vám dopadla čeština? Já, pokud jsem to dobře napsala do archu, mám 45 bodů. A z angličtiny teda nakonec 90.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
25.5.21 22:56

@Jeanny21 @Mia2020 Maturita jde zatím mimo mě, ale co říkala švagrová i kolega, tak letos se didaktické testy hodnotily pouze prospěl nebo neprospěl a k tomu stačilo snad jen 25 bodů. Na jedničku to prostě napsat nešlo. :) Nebo jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
25.5.21 23:01

Páni :O a já myslela, že se to prostě promítne do té mojí známky společně s ústní částí.
Takže v tom případě byl stres zbytečný :D ale aspoň, že to mám za sebou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
25.5.21 23:13

@Mia2020 No, co vím, tak tyto dva předměty už můžeš ve školním kole vynechat a i když se rozhodneš si z nich maturitu zkusit udělat i ve školním kole, tak už z nich nemůžeš propadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat