Maxim či Maxmilián

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Romikulada
Povídálka 23 příspěvků 17.01.17 14:01
Maxim či Maxmilian

Ahojky holky,
prosím Vás o radu, sice to už je jen kosmetická úprava, ale nemůžeme se s přítelem rozhodnout:-)Čekáme chlapečka, jsem rozhudnutí pro Maxika, ale nemůžeme se shodnout co se hodí k přijmení víc, zda Maxim či Maxmilian Klapal?:-) děkujeme moc za typ :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

NikysekR
Extra třída :D 10340 příspěvků 12 inzerátů 17.01.17 14:07

Maxmilian.

malaloui
Kecalka 327 příspěvků 17.01.17 14:09

Pokud nejste rusáci, tak Maxmilian. Jednoho máme v rodině, krásné jméno.

Uživatel je onlinemau-mau
Závislačka 3195 příspěvků 17.01.17 14:10

Maxmilian. Obecně platí, že lépe zní jména, kde není stejný počet slabik ve jméně jako v příjmení.
Maxmilian Klapal, Maxim Klapal - když si to řekneš, líp zní Maxmilian. Ale Maxim Klapal taky není úplná trága :mrgreen: ;)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 17.01.17 14:13

Maxmilian

Luciferka_j
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 17.01.17 14:13

@Romikulada
Maxmilian Klapal mě osobně zní šíleně a krkolomně, ale zase pojmenovat dítě po erotickém časopisu se mi taky nelíbí :)
To už bych raději nechala jen Max.

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 17.01.17 14:14

Dala bych jen Max Klapal :)

Romikulada
Povídálka 23 příspěvků 17.01.17 14:15

Přítel se také přiklání spíše k Maxmilianovi, líbí se mi také, ale začalo mi v hlavě šrotovat, zda to není moc dlouhé a dědkovské :-)

Romikulada
Povídálka 23 příspěvků 17.01.17 14:16

Není to zase moc krátké?:-) :)

Romikulada
Povídálka 23 příspěvků 17.01.17 14:17

@malaloui češi jako polena :-)

malaloui
Kecalka 327 příspěvků 17.01.17 14:22

@Romikulada Pak bych fakt dala Maxmiliana nebo toho Maxe. Mám kamaráda z Ruska co se jmenuje Maxim :mrgreen: Ale teda prvotně si vždy vzpomenu na ten časopis :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 14:23

Ségra má Maxima, z toho důvodu, že Maxmilián je moc dlouhé a ona prostě hrozně moc chtěla Maxe.
Anonym z důvodu osobních údajů o sestře.

Alušáček
Závislačka 3200 příspěvků 17.01.17 14:23

@Romikulada Maxim ne, to zní hrozně. Maximilán je lepší volba, případně jak už bylo zmíněmo, krátce Max ;)

Romikulada
Povídálka 23 příspěvků 17.01.17 14:28

Jméno Max není v kalendáři, za to se nějak musí připlácet, nevíte? jestli ale zase není Max Klapal moc krátké, se picnu:-)

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 17.01.17 14:31

My ještě nevíme, zda čekáme chlapečka či holčičku, ale také se rozhodujeme mezi Maxim a Maxmilián. Spíše to ale vypadá na Maxima, tchýně už mému břichu ze srandy říká Maximus :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Detaily z bytu hrůzy Jiřího Pomejeho: Muž, s nímž bydlí, se bojí o život

Zatímco příbuzní a zbytek kamarádů Jiřího Pomejeho se nemohou dočkat, až ho... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

OBRAZEM: Muži se chlubí extrémními svaly, kterých docílili bez cvičení

Pyšní se obřími svaly na rukou, nohou i zádech a přitom nemuseli vůbec chodit... číst dále >