Mikční cystouretrografie (MCUG) vyšetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivana 85
Závislačka 3189 příspěvků 12.12.18 15:41
Mcug vysetreni

Ahoj, dcera byla hospitalizovana v nemocnici se zanetem ledvin.Po propusteni mela jeste brat atb, ale desaty den se po nich osypala, tak jsem s ni sla na pohotovost.Tam ji je dr vysadila ze 10 dni staci. Jenze 4 dny na to se ji zanet vratil a byly jsme zas tyden v nemocnici.Dnes nas propustili a v pondeli.mame opet nastup. Tentokrat na MCUG vysetreni. Dostane oblbovacku a proto tam musime byt pres noc.Chci se zeptat, jak vase deti snaseli tohle vysetreni? A co po nem, mohli v pohode curat? Bojim se ze ji to bude bolet, pak se sekne nebude chtit curat a bude opet zadelano na problem. Dekuji pokud napisete vase zkusenosti.

Reakce:
Demi
Závislačka 4172 příspěvků 12.12.18 16:33

Nevím, jak u holčiček, ale můj syn to podstoupil 2× a pokaždé křičel bolestí. A je to i pro tak malé děti psychické trauma. I přes uklidňující injekci. Třeba ale vy můžete mít lepší zkušenost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 17:08

@Ivana 85 byla jsem na tom s 3 mesicnim miminkem a ani nepiplo. Při zavádění cevky bylo neklidné, to ano, ale pláč za cele vyšetření nebyl žádný. Takže pokud starší dítě pláče, je otázka, zda ho to opravdu bolí nebo se jen boji. A oblbovacku tedy nechápu, je to jednoduché vyšetření trvající pár minut.

Demi
Závislačka 4172 příspěvků 12.12.18 17:29
@Anonymní píše:
@Ivana 85 byla jsem na tom s 3 mesicnim miminkem a ani nepiplo. Při zavádění cevky bylo neklidné, to ano, ale pláč za cele vyšetření nebyl žádný. Takže pokud starší dítě pláče, je otázka, zda ho to opravdu bolí nebo se jen boji. A oblbovacku tedy nechápu, je to jednoduché vyšetření trvající pár minut.

Tak je fakt, a upozornili nás na to, že mimina tohle vyšetření snášejí mnohem líp, než starší děti. Za nás doufám, že už to nebude nikdy potřeba.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >