Může moje očkování souviset s horečkou u kojence?

420
23.7.21 08:19

Me ockovani - horecka u kojence?

Vcera jsem mela druhou davku pfizeru, v noci kojeny syn 38 horecka. Muze to souviset? Mame planovano dnes nekam jet, ted uz horecku nema, tak zvazuju jestli to byla reakce po mem ockovani, nebo muze jit o nemoc. Mate takovou zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
317
23.7.21 08:35

Ne, lidí v okolí nemají reakce na vaše očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7467
23.7.21 08:37

Nevim, co chces vubec slyset. Informace, co se tyka ockovani se meni da se rict pomalu denne. je to v podstate experiment, na tohle v soucasnosti neexistuje odpoved.
Osobne by me ani nenapadlo, kdyz kojim se nechast naockovat s mRNA vakcinou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
23.7.21 08:44
@eva.pass píše:
Vcera jsem mela druhou davku pfizeru, v noci kojeny syn 38 horecka. Muze to souviset? Mame planovano dnes nekam jet, ted uz horecku nema, tak zvazuju jestli to byla reakce po mem ockovani, nebo muze jit o nemoc. Mate takovou zkusenost?

Proč si nezavoláš doktorovi? Dokonce ani oni neví co se toho týče :lol: Akorát ti zatrhnou výlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4250
23.7.21 08:44
@Xxlady píše:
Ne, lidí v okolí nemají reakce na vaše očkování.

Kojené mimino není „lidi v okolí“, ale někdo, kdo saje cosi, co je přefiltrováno z krve čerstvě očkované matky.
Ano, reakce to být může, zavolej doktorovi. Nemusí to nic znamenat.
Osobně taky nechápu, co vede kojící matky takhle experimentovat. Hlavně, že se vyhýbají česneku a cibuli, aby miminko náhodou… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
23.7.21 08:46
@NiKina píše:
Kojené mimino není „lidi v okolí“, ale někdo, kdo saje cosi, co je přefiltrováno z krve čerstvě očkované matky.
Ano, reakce to být může, zavolej doktorovi. Nemusí to nic znamenat.
Osobně taky nechápu, co vede kojící matky takhle experimentovat. Hlavně, že se vyhýbají česneku a cibuli, aby miminko náhodou… :zed:

To jo, těhotné a kojici ženy se boji cokoli sníst, pak uprednosti nějakou,,vakcinu''? před pomerančem s kávou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
23.7.21 08:57

:lol: :lol: Nejlepsi, kdyz reagujou lidi, co o tom prd vi. Koukam samej mudr a docent :mrgreen:
Nojo, zakladatelko, kdybys na covid radsi pouzila ustni vodu nebo ten cesnek, nemusela by ses tak blbe ptát.
Do mleka se vakcina fakt nedostava, nema jak. Uz na to byly i studie. Ale tak radsi strasit matku, protože si troufla mit jiný nazor, nez vy, hvězdy :potlesk:
Now, thanks to Siegel and other participants, scientists are beginning to understand the effects of COVID-19 vaccines on breast milk, and their preliminary results should come as welcome news to the more than 100 million lactating people across the world.

Scientists have so far looked only at the vaccines made by Pfizer–BioNTech and Moderna, and have not detected the vaccines in breast milk. What they have found are antibodies, produced by mothers in response to inoculations, to the coronavirus SARS-CoV-2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7467
23.7.21 09:07

@Villanelle a kolikrat uz staly farmaceuticke firmy v minulosti pred soudem za falsovani studii? Asi neni potreba hledat odkazy, ze?

Ne opravdu neco, o cem se vcera psalo neco jineho, nez se bude psat zitra, bych ja na sobe zkouset nenechala a uz vubec ne na svem diteti.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
23.7.21 09:08

Jako pokud fakt jo, tak by to znamenalo, že imunitní systém zareagoval a mimino do vyrábí protilátky. Osobně si ale myslím, že spíš ne, přece jen, kdoví, kolik se toho do mléka dostane a jak se to případně po zásahu chlorovodice v žaludku může vstřebat… Ale můžeš to určitě hlásit, pokud se toho vyskytne více, bude to cenná informace pro sukl. Jinak já jsem taky kojící, očkovat jsem se nechala, teď jsem čerstvě těhotná a jdu na druhou dávku. No vyšlo to s tím těhotenstvím blbě, ale covid v těhotenství fakt nechci, embolii taky ne, to radši očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7467
23.7.21 09:09

@Villanelle mimo jine ty studie podle popisu pouze zjistily, ze se do mleka nedostalo nic v mnozstvi, ktere lze detekovat. To ovsem neznamena, ze tam neni mensi obsah a nikdo nemuze vedet, co to muze udelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
23.7.21 09:11
@Villanelle píše: :lol: :lol: Nejlepsi, kdyz reagujou lidi, co o tom prd vi. Koukam samej mudr a docent :mrgreen:
Nojo, zakladatelko, kdybys na covid radsi pouzila ustni vodu nebo ten cesnek, nemusela by ses tak blbe ptát.
Do mleka se vakcina fakt nedostava, nema jak. Uz na to byly i studie. Ale tak radsi strasit matku, protože si troufla mit jiný nazor, nez vy, hvězdy :potlesk:
Now, thanks to Siegel and other participants, scientists are beginning to understand the effects of COVID-19 vaccines on breast milk, and their preliminary results should come as welcome news to the more than 100 million lactating people across the world.Scientists have so far looked only at the vaccines made by Pfizer–BioNTech and Moderna, and have not detected the vaccines in breast milk. What they have found are antibodies, produced by mothers in response to inoculations, to the coronavirus SARS-CoV-2.

Díky :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
23.7.21 09:12
@Jana525 píše:
@Villanelle mimo jine ty studie podle popisu pouze zjistily, ze se do mleka nedostalo nic v mnozstvi, ktere lze detekovat. To ovsem neznamena, ze tam neni mensi obsah a nikdo nemuze vedet, co to muze udelat.

Jo! :D Vždyť ani Babiš to nedoporučoval své dceři… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
23.7.21 09:16
@Jana525 píše:
@Villanelle a kolikrat uz staly farmaceuticke firmy v minulosti pred soudem za falsovani studii? Asi neni potreba hledat odkazy, ze?
Ne opravdu neco, o cem se vcera psalo neco jineho, nez se bude psat zitra, bych ja na sobe zkouset nenechala a uz vubec ne na svem diteti.

Ono by to chtělo min hysterie a vice kritickeho myšlení. Mimochodem svym prispevkem jsi v podstate rekla, ze pises nepravdy, protoze.by MOHLY byt pravda. Tak v takovém svete s tebou ale nema cenu diskutovat.
Mimochodem by me zajimalo, v cem lidi jako ty perou, jakou vodu pijete, jestli mas doma cokoliv plastového. Vis kolik jeste nedavno bezne pouzivanych zmekcovadel plastu je dnes oznaceno za teratogeny? Toho by ses mela bat, stejne jako mikroplastu v materskem mlece, jedovatych latek v ovzduší… To jsou teprve smysluplna temata k sireni osvety a protestum pred vladni budovou. Ne vakcina na pandemii. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7467
23.7.21 09:32
@Villanelle píše:
Ono by to chtělo min hysterie a vice kritickeho myšlení. Mimochodem svym prispevkem jsi v podstate rekla, ze pises nepravdy, protoze.by MOHLY byt pravda. Tak v takovém svete s tebou ale nema cenu diskutovat.
Mimochodem by me zajimalo, v cem lidi jako ty perou, jakou vodu pijete, jestli mas doma cokoliv plastového. Vis kolik jeste nedavno bezne pouzivanych zmekcovadel plastu je dnes oznaceno za teratogeny? Toho by ses mela bat, stejne jako mikroplastu v materskem mlece, jedovatych latek v ovzduší… To jsou teprve smysluplna temata k sireni osvety a protestum pred vladni budovou. Ne vakcina na pandemii. ;)

To, ze ziju ve svete, kde je spouste sracek, kterym se nemuzu vyhnout, jeste neznamena, ze do sebe budu dalsi ladovat.
Vodu piju z kohoutku, bohuzel s mikroplasty, s tim nic nenadelam. Co jsou zmekcovadla v plastech vim samozrejme moc dobre a takove plasty doma oravdu nemam a ani je nenakupuju.
Tahle argumentace mi prijde smesna, jakoze jen proto, ze uz je chemie temer ve vsem, tak budu srat uplne na vsechno a bude mi vsechno jedno?
Jako promin, alke diky svemu zivotnimu stylu, nevim, co to je byt nemocna, nevim, co to je infekce, antibiotika jsem za 20 let, mela jen jednou. Ruce si nikde nedezinfikuju, rousku nosim jen z povinosti tam, kde musim a ten blbec covid ne a ne na me skocit. Absolutne nechapu, proc bych mela na sobe zkouset nejake experimenty?
Kvuli lidem, ktery se pak nacpou bramburkama a zapiji to coca colou a nebo, aby si farma firmy nahrabaly a vyrobily dalsi pacienty? Tak to tudle nudle

A jak jsem psala na uvodni prispevek, muze to byt reakce na vakcinu a nemusi, to proste nikdo ted nemuze vedet. Muze byt vse OK a nebo se taky za par let muzeme vsichni hodne divit, jake tohle bude mit nasledky, vcetne treba rakovinneho bujeni.

Takze kazdy by si mel rozhodnout sam za sebe, zda vakcinu ano a nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1920
23.7.21 09:51
@Villanelle píše: :lol: :lol: Nejlepsi, kdyz reagujou lidi, co o tom prd vi. Koukam samej mudr a docent :mrgreen:
Now, thanks to Siegel and other participants, scientists are beginning to understand the effects of COVID-19 vaccines on breast milk, and their preliminary results should come as welcome news to the more than 100 million lactating people across the world.Scientists have so far looked only at the vaccines made by Pfizer–BioNTech and Moderna, and have not detected the vaccines in breast milk. What they have found are antibodies, produced by mothers in response to inoculations, to the coronavirus SARS-CoV-2.

Pokaždé, když vidím podobný názor, tak děkuju bohu, že pořád existují lidi co umí pracovat s informacemi. Je jich hrozně málo a všude je jenom plno hysterek.

Já se očkovat nechala, taky pfizerem a kojené dítě v pohodě, žádné problémy. Jak je výše psáno, do mléka přecházejí už přímo vytvořené protilátky z matčina těla. Proto jsem se taky nechávala očkovat, když kojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat