Meda

450
5.1.08 16:06

Meda

Ahoj

mate nekdo zkusenost s porodem v Mede na Bulovce? Chystam se tam zatim na konzultaci a jsem celkem zvedava :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

461
10.1.08 00:25

Moje kamarádka tam rodila obě děti a byla spokojená. Já jsem tam taky chtěla, ale týden po mojí konzultaci brutálně zvedli poplatek, tak jsem se na to vykašlala a teď, když tak přemýšlím, měl ten doktor takové jiné názory na porod. Jakože nástřih směrem dolů, ne do boku, epidurál ne, jenom něco lokálního a na víc už si nevzpomenu. Je to moc drahé, ne že bych na to neměla, ale pak jsem přemýšlela i v tom smyslu, že přeci jenom, kolik porodů tam můžou ročně mít, aby byly fakt v cviku??? Rozhodla jsem se nakonec pro Apolináře, tam roděj hodně, mají zkušenosti, kojenecká JIPka hned vedle, kdyby něco, což je možná i na Bulovce, ale ona je ta nemocnice docela hnusná…Jo a za konzultaci s UZ tehdy chtěli 300, teď to počítám bude i víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
10.1.08 00:31

tak podle nějaký diskuse, co jsem si teď četla, stál porod v Medě v únoru 2007, 30 litrů!!!! Když jsem tam v červnu 2005 byla já, tak to zvedali na 16000… Takže jdou pěkně nahoru :-)
Jinak osobního doktora lze mít i u porodu v normální porodnici a stojí to podstatně míň…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
10.1.08 09:43

Ahoj Nat

mno je to tak chteji 30, coz o to, ale trochu me mrzi ze mi za to vlastne nic nezarucujou na sto procent (tim myslim ten nadstandart ktery od toho ocekavam), jipka je ted na bulovce nova… popravde jsem po ty konzultaci vic na rozpacich nez ze by me to presvedcilo. Oni tam delaji nejakou jinou metodu, ze pichnou neco primo do cipku na uleveni od bolesti, ale prej to neni tak ucinny :? , no vazne nevim.
Dik moc za prispevek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
11.1.08 09:37

Ahoj holky,
do Medy chodim uz hrozne dlouho, mam skveleho doktora. O tech 30 jsem taky slysela. Jedina vec, ktera mi vadi je, ze mi nezaruci, ze ten muj doktor bude primo u porodu nebo ti Gissele rikali neco jineho?
Mam termin v lete, coz znamena, ze muze byt nekde na dovce nebo proste na vikend pryc a pochybuju, ze prijede… Nebo si myslite, ze se pletu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
11.1.08 14:25

S tím doktorem u porodu, no, myslím, že za ty prachy by ti to zařídit měli :-), alespoň tedy já to chápu tak, že je to jedna z prvních věcí, za které jim platím, oni se tím chlubí, že celé těhotenství tě vyšetřuje ten samej doktor, co tě porodí. Ale nešla bych už do nich, u Apolináře se mi líbilo, zařídila jsem si osobního lékaře, ke kterému jsem měsíc chodila do poradny v porodnici a pak se o mě velice hezky postaral, včetně toho, že mě odrodil, špičkově zašil a na napráskaném šestinedělí mi zařídil nadstandart. A epidurál je taky jen jeden :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
11.1.08 15:49

:lol: jj s tim epiduralem to je taky takovy, ja bych ho teda radsi, jeste to s tim dr. budu muset probrat, kazdopadne jsem zjistila, ze uz me nikam krome Krce neprijmou pry maji vsude nadstav (opravdu jsem obvolala vsechny porodnice v Praze a i Neratovice :lol: ) takze nez se modlit aby me pak vubec nekam vzali … (i kdyz nechapu kde budou teda vsechny ty maminky rodit pokud bude nejaka zmena tlaku a nahrne se jim ten jejich „nadstav“ :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
11.1.08 15:55

Škoda, že v těch Neratovicích mají plno, já tam rodila, měla jsem nadstandard a byla jsem maximálně spokojená, ať už s vedením porodu, tak i s personálem a to jak porodnickým tak na novorozeneckém :wink:
Nástřih jsme neměla, asistentka mě během otvírání dostatečně „rozmasírovala“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5733
22.7.13 19:55

Rodil nekdo v teto porodnici???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu