Medicína- bez přijímaček-průměr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MGr
Povídálka 11 příspěvků 04.02.18 17:50
Medicína- bez přijímaček-průměr?

AHoj, má někdo zkušenost s přijetím na 1.lf nebo lf PLzeň? Jaký jste měli průměr? Zajímá mě, jestli s průměrem 1,17 mám vůbec šanci? Bere se do 1,20, ale reálný průměr je samozřejmě někde jinde :) Děkuji za každý příspěvěk :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

bloesty
Stálice 77 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 18:22

Na vseobecnou medicinu zrejme ano, na zuby v zadnem pripade. Kazdopadne ale pokud chces studovat medicinu a neporadis s modelovkama, tak bych to jeste zvazila…

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 04.02.18 18:24

Moc nechápu dotaz. Berou do průměru 1,2 bez přijímaček, ty máš 1,17. Tak snad víš jestli ses vlezla ne?

MGr
Povídálka 11 příspěvků 04.02.18 18:33

@bloesty nejde o to, ze bych si neporadila. Budu se ucit každopádně! Chci nejvíce na 2. Lf. Studuju tezky gympl a budu chodit na přípravné kurzy. Jen me zajima, jestli nekdo nevi, jaký byl nejhorsi prumer pro přijetí za poslední roky, abych treba cítila sanci, ze někam me mohou přijmout. Jsem z lékařské rodiny a nechci jinam :) a chci na vseobecny. Jen můj prumer uz mi prijde hodne, vim ze plno lidi se pohybuje kolem 1.0

MGr
Povídálka 11 příspěvků 04.02.18 18:36

@Lianys teprve se budu hlásit. Ano mam prumer do 1,20, ale to neznamena ze me prijmou. Berou jen omezeny pocet samozrejme podle prumeru. Takze zjišťuji, jestli nekdo nema zkušenost a nepamtuje si například, jaký byl poslední prumer pro přijetí v posledních letech :)

chaela
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 04.02.18 18:37

@Lianys Tam pujde nejspis o to, ze sice berou do 1,2, ale ne vsechny. Jen urcity pocet lidi a samozrejme od nejlpesiho. Takze pokud bude mit dostatek lidi lepsi prumer nez zakladatelka, tak se dostat nemusi. Teda pozvou si ji k prijimackam, zalezi, jak to maji nastavene.

Lianys
Kecalka 282 příspěvků 04.02.18 18:40

Aha. No, řekla bych, že ono zas tolik lidí s průměrem pod 1,2 nebude. Třeba Plzeň věřím, že máš skoro jistou, 2.lf asi ne…

Wani
Závislačka 2965 příspěvků 04.02.18 18:59
@bloesty píše:
Na vseobecnou medicinu zrejme ano, na zuby v zadnem pripade. Kazdopadne ale pokud chces studovat medicinu a neporadis s modelovkama, tak bych to jeste zvazila…

I na zuby se bere (bralo) na průměr. :nevim:

@MGr Radši si to všechno pořádně na stránkách přečti, budou konečně rušit přijímání na průměr na některých LF (např. na 1.LF)

MGr
Povídálka 11 příspěvků 04.02.18 18:59

2.lf ani bez prijimacek neberou. To bere prave jen 1. a Plzeň. Bohuzel ted jsem byla na dod lf v Plzni a dozvěděli jsme se, ze nejhorsi se pohybují obvykle kolem 1,1 :,(

mroe
Extra třída :D 14109 příspěvků 04.02.18 19:09
@MGr píše:
2.lf ani bez prijimacek neberou. To bere prave jen 1. a Plzeň. Bohuzel ted jsem byla na dod lf v Plzni a dozvěděli jsme se, ze nejhorsi se pohybují obvykle kolem 1,1 :,(

No a co? Kdo si neporadi s prijimackovymi testy, nema tam co delat, bude jen hur. A co teprve v praxi.

blumen
Hvězda diskuse 43245 příspěvků 04.02.18 19:18

@MGr kolik to je dvojek celkem za celou dobu studia? Ja se kdysi vlezla tak tak nad carou a to jsem mela 1-2 dvojky, vic ne. Kamaradky, co mely o dvojku vic nemely sanci, i kdyz orumer splnovaly. Ale uz je to slouha doba, presny pocet dvojek nevim a nechce se mi to ted pocitat. Ale je hromada lidi, co nemeli nikdy zadnou…

Svistice
Neúnavná pisatelka 16911 příspěvků 2 inzeráty 04.02.18 19:34

Trochu OT, ale co to je za střední školy, kde lidi mají průměr do 1,2? 8o Chodila jsem na jedno z 5 „nejlepších“ pražských gymnázií. Lidi, co šli na mědicínu (většina se dostala na 2.LF), měli bežně dvojky z profilových předmětů, z neprofilových (třeba druhého jazyka nebo matiky i za 3). :nevim:

mroe
Extra třída :D 14109 příspěvků 04.02.18 19:41
@blumen píše:
@MGr kolik to je dvojek celkem za celou dobu studia? Ja se kdysi vlezla tak tak nad carou a to jsem mela 1-2 dvojky, vic ne. Kamaradky, co mely o dvojku vic nemely sanci, i kdyz orumer splnovaly. Ale uz je to slouha doba, presny pocet dvojek nevim a nechce se mi to ted pocitat. Ale je hromada lidi, co nemeli nikdy zadnou…

To fakt nekde funguje? vzdyt to o nicem nevypovida, kdyz je nekdo na tezsim gymplu, nema sanci. A stane se neco, kdyz nebudes mit prumer na prijeti brz prijimacek? Proste si napises testy.

Příspěvek upraven 04.02.18 v 19:57

debra.morgan
Závislačka 2975 příspěvků 04.02.18 19:43

@Svistice ja chodila na gympl v Brně, 3 na výzo jsem neměla nikdy, pár dvojek jsem měla na každým, ale na vš jsem šla taky na průměr (myslím do 1,4 jsme měli) :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 43245 příspěvků 04.02.18 19:45
@mroe píše:
To fakt nekde funguje, vzdyt to o nicem nevypovida, kdyz je nekdo na tezsim gymplu, nema sanci. A stane se neco, kdyz nebudes mit prumer :pocitac: na prijeti brz prijimacek? Proste si napises testy.

No libit se Ti to nemusi, ale uz to tak fungovalo v roce 2009 :mrgreen: od te doby se nic nezmenilo

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama