Reklama

Měkká děloha???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačíček85
Stálice 83 příspěvků 25.03.09 07:41
Měkká děloha???

Ahojky holky jsem tu krátce a o mimi se snažíme od února.Cyklus mám rozházený po HA což je normální asi u všech. Byla jsem včera na gyndě a doktorka mi nechtěla dát vyvolávačku i když jsem už od prvního dne MS 41 dní. Prohlédla mě čípek v pořádku ale co mě zarazilo měkká děloha??to je v pořádku nebo ne??
Jsem se jí zapoměla zeptat a že je na injekci brzo.
test negativní.
Co myslíte??

Reklama

Reakce:

Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17650 příspěvků 25.03.09 07:52

Děloha běžně měkká je, když je tvrdá, je zatnutá - v kontrakci.
Podle mě si prostě sepsala aktuální nález, když píšeš že čípek v pořádku,tak doplnila i dělohu. Z toho bych žádné závěry nedělala.

Kačíček85
Stálice 83 příspěvků 25.03.09 07:59

Zuzaa děkuji moc
Ani nevím co mám čekat snažím se byt v pohodě ale na druhou stranu mě to šíleně mrzí že nás ten cyklus tak zlobí

Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 25.03.09 08:02

Mě když dr. řekl, že na dotek mám dělohu měkkou prosáklou, tak mi pak holky řikaly, že je to těhu, já z toho byla taky paf, co to jako znamená, tak mě udělal vnitřní utz a už tam byl váček, ale zatím bez embryjka a to jsem byla necelý 6tt…
Akorát mě zaráží ten negativní test, a proč ti nechtěla dát vyvolávačku?

Kačíček85
Stálice 83 příspěvků 25.03.09 08:06

Ahojky Lucin_ka prý je brzo na vyvolávačku takže mě prohlédla a že mám příjít až za 14 dní
Proto jsem z toho zoufalá a přepadlá.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 25.03.09 11:21

Ahoj, děloha je měkká při normálním nálezu. Jak už psala Zuzaa, tak tvrdne při poslíkách a kontrakcí. Mě mudra konstatovala v 5 tt zvětšnou dělohu a tot vše. Nepřipadá mi, že je na vyvolávačku ještě čas dle tve dr. Pokud už máš dva týdny zpoždění, tak bych si o ni řekla také. Měla jsi MS vždy pravidelnou, nebo s odchylkama?

Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 25.03.09 11:59

Normální cyklus trvá 28 dní, nechápu, proč ti po 41 dnech nechtěla dát vyvolávačku, to je zvláštní, já myslím, že není nač čekat…
A kdyby si náhodou byla těhu, tak vyvolávačka ti nic neudělá.

Lucika
Stálice 82 příspěvků 25.03.09 12:46

No tak já mám třeba po Ha takový cykly normálně a měla jsem je vždcyky co si pamatuju. Vždy kolem 45-50 dní, jen tě uklidním otěhotněla jsem úplně v pohodě, a to sice 33DC :D , přesně na OVU. Jen jsem si musela počkat 6 měsíců, protože cyklů jsem samozřejmě měla míň, tak je i menší pravděpodobnost. Teď po kojení mám pořád svých 45 dní. Na vyvolávačce jsem nikdy nebyla MS vždy dorazila tak vyčkej však ona přijde mrcha jedna :?

Kačíček85
Stálice 83 příspěvků 25.03.09 13:24

holky díky moc za odpovědi
nevědela jsem a teď už vím ještě počkám do átku a otom zas budu volat a v pondělí si o injekci řeknu

Kačíček85
Stálice 83 příspěvků 25.03.09 13:48

Kykousek
koukala jsem máš krásné děti
Jo MS je nepravidelná a děla si co chce :-)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 26.03.09 10:46
Kačíček85 píše:
Kykousek
koukala jsem máš krásné děti
Jo MS je nepravidelná a děla si co chce :-)

Děkuju, jsi hodná. Jsou to lumpici..... po tatínkovi :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >