Menstruace 14dní?

184
17.4.07 09:57

Menstruace 14dní?

Ahoj, mám problém, který mi vrtá hlavou, ale nechci hned běžet k doktorovi, tak hledám radu u Vás. Asi po dvou letech mám poprvé měsíčky ( byla jsem těhotná, pak jsem rok kojila a ještě během kojení jsem si nechala píchnout Depo proveru). Trvají už 14 dní a pořád mě pobolívá břicho, tak nevím, jestli se to ustálí ( a za jak dlouho), nebo jestli mám přece jen zajít k lékaři… Máte některá podobné zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
17.4.07 10:55

Ahoj, přesunula jsem diskusi z kočárků do zravotních potíží dospělých.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2343
17.4.07 12:29

Ahoj,
něco podobného mě potkalo po prvním dítěti. Když už jsem téměř nekojila a dostala jsem poprvé MS, trvala 14 dní, měla jsem šílené bolesti jako nikdy dřív. Jedla jsem hodně citrony a po těch 14 dnech to skončilo. Jenže za 2 týdny jsem to v termínu dostala a zase 14 dní :o :evil: . Sice to opět přešlo, ale už jsem šla k doktorovi, stejně jsem chtěla HA. Jo, já brala Exluton během kojení, to mi vyhovalo, ale jak jsem přestala kojit a dostala MS, byly problémy. Doktor mi řekl, že to může být nedostatkem ženského hormonu, podobné potíže mívají ženy v přechodu. Mám už 15 let jen jeden vaječník takže to u mě opravdu tak mohlo být. Beru Cilest, právě proto, že má těch hormonů krapet víc.
Pokud krvácení neustává, asi bych radši k doktorovi zašla, minimálně mu nejdřív zavolala a poradila se. Ale stejně předpokládám, že tě bude chtít vidět a nějak to řešit. Přeju brzké vyřešení problému!
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
17.4.07 13:28

Muchlacek - ještě máš tu Depo Proveru?????????

Já jsem ji totiž měla taky během kojení. Když malému bylo 9 měsíců, začala jsem špinit, pak krvácet. Tak jsem pořád lítala na gyndu, a když to krvácení trvalo už skoro 7 týdnů 8O :? , musela jsem ze dne na den přestat kojit a dal mi normální hormonální antiko. Ta Depo Provera to občas prý udělá. Takže jestli ji ještě máš, zajdi si raději na gyndu, tam ti řeknou. Ale já už jsem tenkrát měla namále s , no nevím, jak se to jmenuje, ale byla to větší ztráta něčeho z krve, plus to kojení, byla jsem jednoduše napsáno jako hadr, totálně vyždímaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
17.4.07 19:16

Děkuju za rady, ta Depo provera by už měla být v poho, nechávala jsem si ji píchnout začátkem prosince. Zatím ty měsíčky nemám moc silné, tak nepanikařím, ale pokud to nepřestane (7týdnů - to je fakt mazec!!!) tak letím k MUDr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
17.5.07 14:30

Mně nastaly taky problémy s první MS po porodu, stále kojím, při kojení jsem brala HA Cerazette. Když se cca 9,5 měsíců po porodu dostavila první MS, byla slabá (přes noc spíš špinění, přes den slabé krvácení). Jenže trvalo to 17 dní a ne a ne skončit. Tak jsem HA vy:,–(ila, a ihned začala MS s normální intenzitou, která trvala ještě další týden. Pak krvácení přestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama