Menstruace a operace kolene

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 10:57

Menstruace a operace kolene

Ahoj,
chci se zeptat, zda muzu na operaci kolene s menstruací.
Mám ms nepravidelnou a přijde si kdy chce, (s gyn. to řeším, ze ji mám nepravidelnou)
Třeba když jim to na příjmu řeknu, tak mi daji jiný termín, jenze co když já proste nebudu vědět, když se nedostaví ms

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6396
14.1.22 11:25

Na plánovanou operaci by si neměla menstruovat. Ale pokud ji máš nepravidlnou, tak se domluv s operatérem. Já šla na plánovaný zákrok, kdy jsme musela vysadit HA, takže totální nepravidelnost. Kdy se blížil termín a já už byla 3 týden od menstruce, každý den jsem pila vymačkanou šťávu z citronu, a ještě se modlila :mrgreen: MS jsem dostala druhý den po narkoze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4324
14.1.22 11:26

Mne operaci objednavali právě s ohledem na mensteuaci. Nabídli termín, to jsem řekla, že zrovna to budu mít, tak mi dali termin za 14 dnů. A kdyby se mi to nějak posunulo, měla jsem zavolat a přeložili by to na jindy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.22 11:43

Mně operovali koleno dva a půl týdne po porodu, takže to jelo jak na horské dráze. No nic, nechala jsem si kalhotky, mega vložku a hybaj na sál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9841
14.1.22 11:56
@Anonymní píše:
Ahoj,
chci se zeptat, zda muzu na operaci kolene s menstruací.
Mám ms nepravidelnou a přijde si kdy chce, (s gyn. to řeším, ze ji mám nepravidelnou)
Třeba když jim to na příjmu řeknu, tak mi daji jiný termín, jenze co když já proste nebudu vědět, když se nedostaví ms

Kamarádka šla na dlouho plánovanou neakutní operaci, strávila jednu noc v nemocnici kvůli přípravě, těsně před zákrokem menstruaci dostala a lékař jí kvůli tomu operaci neprovedl. Dostala jiný termín. Nejsi s podobným problémem jediná, občas se to stane a záleží na rozhodnutí lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat