Stres z doktorov

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13.1.22 18:55

Stres z doktorov

Ahojte mám 21 a mám panicku poruchu a už od malicka syndrom bieleho plášťa keď idem k lekárovi tlak mám aj 200 aká som vystresovaná. Samozrejme mám liecbu od psychiatra no chcem sa opýtať či môže taký stres spôsobiť niečo vážne ako je infarkt či porážka. som športovkyňa a nemám Iné problémy. Od tohto incidentu už prešlo 12 hodín a po príchode od lekára bol tlak normálny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66424
13.1.22 19:02

@Michaelaov777 nestane se ti nic.. je to jak při krátkodobé zátěži.. pokud nelezis týden ve špitálu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
13.1.22 19:28

Také mám u doktora ze stresu klidně tlak 150 na 100. Doma v normě. Horší to bylo vysvětlit lékařům v těhotenství. Moc se jim nechtělo věřit, že je vysoký ze stresu. :) Stačí pohled na tlakoměr a už se mi špatně dýchá. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 19:50

Mám to samé. Jedinkrát jsem měla tlak u doktora dobrý. A to když jsem se šla jen zapsat k novému obvoďákovi, seděla u sestřičky, něco jí diktovala a ona z ničeho nic že mi změří tlak. Já to nečekala! Už to nestihlo vylítnout, jak byla rychlá. Jinak kdekoliv 150/90 na začátku prohlídky. Jen na monitorech jsem schopná se zklidnit i na cca 125/85, ale to až když jsem úspěšně připojená a vidím, že všechno OK. Nemám strach z doktora, případně jakéhokoliv zákroku, mám strach z výsledků. Nikdy mě teda nenapadlo nikam jít - myslím k psychologovi / psychiatrovi, ale jednou mi dělali EKG a tep snad 130. Starší sestřička z toho měla naštěstí celkem srandu, tak to beru jako že jsem trochu exot, ale nějak to se sebou zvládnu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat