Menstruace a tělesná výchova

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 21:00
Menstruace a tělesná výchova

Ahoj, chtěla bych poradit. Nedávno mi začala menstruace, je dost silná a mám velké bolesti, TV máme 3× za týden, naše učitelka nám neuznává omluvenky ohledně bolestí břicha, i když jsou podepsané rodiči. Za 3 zapomenutí tělocviku je poznámka, už jednu mám a pořád to dělat nejde, jiné výmluvy (natažený sval, naražené zápěstí) jsem už taky použila, máma říká, že je učitelka totální krá*a, ale nevím co s tím. Děkuji za rady.
:think: :think:

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 18.03.19 21:08

Nic, cvičit, při dnešním výběru vložek a tamponů nechápu důvod, proč by se MS měla brát jako omluva pro TV. Nám to taky nikdo neomlouval. A pohyb je proti menstruačním křečím nejlepší lék.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 18.03.19 21:10

Tak já být tvojí mámou jdu rovnou za učitelkou a dokážu tě pochopit já mám MS od 13 a trpěla jsem jak pes to porody oproti tomu byly procházka růžovým sadem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 21:10

Učitelka je úplně normální. Ona má (nebo měla) taky menstruaci a nikdo ji z práce neomlouvá. Jak to chceš řešit až budeš chodit do práce? Každý měsíc půjdeš na nemocenskou protože tě bolí břicho?

Veruna0
Povídálka 17 příspěvků 18.03.19 21:11

@Aduš8 Nám třeba vždycky vše okolo MS omlouvali… Jestli má slečna velké bolesti, což jsem měla dříve taky, tak mi nepřijde jako dobrý nápad s MS skákat přes kozu :?

ivašot.
Echt Kelišová 7517 příspěvků 18.03.19 21:11

Co vím od dcery, tak všechny holky při tom normálně cvičí :nevim:

lachtanice86
Echt Kelišová 7638 příspěvků 18.03.19 21:12

Já i když mám od mala hodně bolestivou ms tak jsem většinou cvičila a to už je nějaký ten pátek a šlo to. Navíc pohyb mi udělal dobře.

Šarlota4
Extra třída :D 10820 příspěvků 18.03.19 21:12
@Anonymní píše:
Učitelka je úplně normální. Ona má (nebo měla) taky menstruaci a nikdo ji z práce neomlouvá. Jak to chceš řešit až budeš chodit do práce? Každý měsíc půjdeš na nemocenskou protože tě bolí břicho?

No predstav si, ze takovou zenu znam a opravdu to je opodstatneny pripad.

Moise
Hvězda diskuse 39501 příspěvků 14 inzerátů 18.03.19 21:12
@Anonymní píše:

A co je na tomhle příspěvku tak citlivého, že používáš anonym?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 21:15
@Anonymní píše:

Nemám problém např. běhat a hrát míčové hry, ale dělat přešvih, výmyk a podobně, není úplně příjemné,

hani28
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 18.03.19 21:15

No co tak holt ‘zapominej’ a budes mit jednou za mesic poznamku :nevim: pokud jsou tvoji rodice na tvoji strane, tak to je jedno. Nebo je nejaky dalsi postih za x poznamek? At mama zajde za ucitelkou a promluvi s ni.

hani28
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 18.03.19 21:18
@Anonymní píše:

Tak ja nikdy nezazila telocvikarku, ktera by cvicila… pokud ma zak omluvenku od rodice, mela by to akceptovat…

Liguére
Stálice 70 příspěvků 18.03.19 21:21

Já měla první den tak silné bolesti a křeče břicha i zad, že mě mamina ten den omluvila ze školy. Sedět několik hodin bych fakt nedala. Ale měla jsem to nepravidelné, takže třeba 2× za půl roku. Pomohla až antikoncepce.

eM91
Stálice 66 příspěvků 18.03.19 21:23

My měli na základce taky něco takovýho. Říkala nám, že menstruace není nemoc. :roll: Pak na střední jsme měly tělocvikáře a toho šlo oblbnout i 2× do měsíce :lol:

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 18.03.19 21:24

@hani28 s námi tělocvikářka na střední cvičila a jednou za čtrnáct dní chodila do bazénu. Nikdy jsem ji neviděla, že by zůstala venku nebo necvičila s námi. :nevim: a ani se nedivím, že omluvenky rodičů neakceptují, dneska má totiž strašně bolestivou MS každá, které se prostě jen nechce.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama