Soukromá školka Praha 10 a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JouLe
Kecalka 101 příspěvků 17.03.19 17:41
Soukromá školka Praha 10 a okolí

Ahoj maminky, můžete mi prosím doporučit nějakou soukromou mateřskou školku/jesle pro 2,5 leté dítě? Ideálně Praha 10 a okolí… Jde mi především o to aby školka nebyla opravdu jen business, ale aby bylo o syna dobře postaráno a nebylo tam na jednu učitelku dvacet dětí (což už jsem také v jedné nejmenované školce viděla). Předem děkuji za reakce :palec:

Reakce:
Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 43 inzerátů 17.03.19 18:22

Ms slunicka ulice u brehu, je to v hostivari a byla jsem maximalne spokojena.deti cca 8 na dve ucitelky + pomocnice.cena velmi slusna 6000+kolem 2 tis stravne pokud neudelali zmeny. :lol:

Kokolina29
Kecalka 105 příspěvků 17.03.19 18:54

A co dětská skupina v okolí, tam bývá málo děti a individuální přístup

ivabozi
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 17.03.19 21:16

@JouLe Chodili jsme s malým na Čechově náměstí – je tam malá školička a využili jsme ji hlavně z logistického hlediska, že byla po ruce. Cena standrard, rodinná, dětí minimum. :mavam:

JouLe
Kecalka 101 příspěvků 28.03.19 06:44
@Bohulinka píše:
Ms slunicka ulice u brehu, je to v hostivari a byla jsem maximalne spokojena.deti cca 8 na dve ucitelky + pomocnice.cena velmi slusna 6000+kolem 2 tis stravne pokud neudelali zmeny. :lol:

Můžu se zeptat, kdy jste tam chodili? My se tam byli podívat, protože máme školku kousek. Přišlo mi to tam trochu chaotické a všechny učitelky strašně mladé. Paní ředitelka nám tvrdila, že je maximálně 12 dětí na 2 učitelky, ale když jsme tam byli, tak jsme jich napočítali 15 :think:

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 43 inzerátů 28.03.19 19:26

@JouLe Loni. Oni tam odpoledne vodili i děti z té horní třídy. Jinak jich bylo fakt 12 s tím, že chodilo mnohem méně pravidelně každý den. Učitelky se co půl roku opravdu obměňují a jsou spíš mladé. Typuji, že jim platí zřejmě tak, že je fluktulace velka. Ale z naší strany jsem byla max. spokojena, malá se tam úplně zbavila plenek, nevadilo nikomu když se pokakala - s úsměvem ji pomocnice umyla, zabalila balíček :) Jídlo měli taky velice dobré. V létě byly na zahradě i na dopol. svačinu. Mají skvěle vedený FB s info pro každý den, 1× měsíčně divadlo. Jako opravdu nebylo si na co stěžovat. Jediné co mi vadilo byla vzdálenost od busu skoro 1km, ono dávat do denně 2× i v dešti a sněhu bylo maso :roll:

Váš příspěvek
Reklama