Menstruace a velké zpoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 18:08
Menstruace a velké spozdeni

Ahoj holky, mám 13 dnů spoždění menstruace a poslední pohlavní styk proběhl 22.12. 2018 od te doby jsem si dělala 2 těhotenské testy, naposledy 5.1.2019 oba svá negativní od značky Pepino. Myslíte si, že jde opravdu jen o spoždění? HA neberu, ale pohlavní styk byl chráněny. Chodím pravidelně do fitka a držím dietu, tak mě napadlo, že by dieta na to mohla mít nějaký vliv, ale 13 dnů není to už moc? :nevim:

Přečtěte si článek: Opožděná menstruace

Reakce:
Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 29690 příspěvků 08.01.19 18:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám 13 dnů spoždění menstruace a poslední pohlavní styk proběhl 22.12. 2018 od te doby jsem si dělala 2 těhotenské testy, naposledy 5.1.2019 oba svá negativní od značky Pepino. Myslíte si, že jde opravdu jen o spoždění? HA neberu, ale pohlavní styk byl chráněny. Chodím pravidelně do fitka a držím dietu, tak mě napadlo, že by dieta na to mohla mít nějaký vliv, ale 13 dnů není to už moc? :nevim:

není to spíše zpoždění? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 18:20
@Burj Chalifa píše:
není to spíše zpoždění? :think:

Doufám, že to bude pouze spoždění a ne těhotenství, ale žádné příznaky nemám, ani testy nebyly pozitivní pokud na ně nebylo brzy.

iwinek
Kecalka 202 příspěvků 08.01.19 18:20

Vzhledem k tomu, že styk byl chráněný a testy negativní tak bude tělo jen rozhozený. Vždy, když sem držela nějakou dietu tělo se s tím vyrovnávalo opožděnou menstruací. Každopádně pokud se nedostaví asi bych se poradila a doktorem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 18:41
@iwinek píše:
Vzhledem k tomu, že styk byl chráněný a testy negativní tak bude tělo jen rozhozený. Vždy, když sem držela nějakou dietu tělo se s tím vyrovnávalo opožděnou menstruací. Každopádně pokud se nedostaví asi bych se poradila a doktorem.

Děkuji za odpověď, už se mi jednou stálou, že MS se mi nedostavila tak měsíc a musela jsem na hormonální injekci

iwinek
Kecalka 202 příspěvků 08.01.19 18:47

Není zač. Budu držet palce, aby se to tentokrát obešlo bez injekce ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 18:49
@iwinek píše:
Není zač. Budu držet palce, aby se to tentokrát obešlo bez injekce ;)

Děkuju :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 21:11

Sem na tom stejně ,2tydny zpoždění ,testy negativní.Posledni styk byl před 3tydny,to už by test těhotenství ukazal :nevim: .Zatím čekám,jinak za týden volám na gyndu :? ,co se mnou …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 21:13

U mě byl poslední styl 18.12.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 09:08
@Anonymní píše:
Sem na tom stejně ,2tydny zpoždění ,testy negativní.Posledni styk byl před 3tydny,to už by test těhotenství ukazal :nevim: .Zatím čekám,jinak za týden volám na gyndu :? ,co se mnou …

Dnes rano jsem si opět dělala test a negativní… tak těhotná snad být nemůžu. A na gynde ti řeknou ať prijdes na hormonální injekci, která ti MS vyvolá

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 12:12
@Anonymní píše:
Dnes rano jsem si opět dělala test a negativní… tak těhotná snad být nemůžu. A na gynde ti řeknou ať prijdes na hormonální injekci, která ti MS vyvolá

Jojo ,proto furt čekám,akorát ty krámy potřebuju,abych nasadila antikoncepci :zed: .Takže máme teď celibát .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 09:38
@Anonymní píše:
Dnes rano jsem si opět dělala test a negativní… tak těhotná snad být nemůžu. A na gynde ti řeknou ať prijdes na hormonální injekci, která ti MS vyvolá

Ahoj ,tak jak to u tebe vypadá?Já už mám jasno,dnes sem dostala menstruaci,tak nasadim antikoncepci a budu už mít snad klid :lol: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 20:11
@Anonymní píše:
Ahoj ,tak jak to u tebe vypadá?Já už mám jasno,dnes sem dostala menstruaci,tak nasadim antikoncepci a budu už mít snad klid :lol: .

U mě pořad nic, nedostala jsem jeste MS. Kamarádka mi říkala, ze ji to ukázal test až po 6 týdnech…takže mám teď strach :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 21:34
@Anonymní píše:
U mě pořad nic, nedostala jsem jeste MS. Kamarádka mi říkala, ze ji to ukázal test až po 6 týdnech…takže mám teď strach :(

:( Budeš ještě čekat na MS nebo půjdeš na gyndu?Sem zvědavá jak dopadneš.Drzim pěsti ať to dopadne dobře ,jak si přeješ :hug: .

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >