Menstruace během antikoncepce

16.11.19 14:35

Menstruace během antikoncepce

Ahojky holky,
z důvodu dlouhodobého cestování jsem se rozhodla oddálit menstruaci pomocí HA Caletto. Teď jsem začala brát 3. plátíčko (bez přestávky) a cca už u druhého prášku se mi spustila menstruace. Nevím si teď moc rady :( nevím jestli mám plátíčko normálně dobrat i přes krvácení a pak udělat řádnou týdenní pauzu a nebo přestat brát už teď.
Prosím poraďte co teď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2499
16.11.19 14:38

Asi se dá obojí. Já bych volila 1. variantu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2316
16.11.19 14:40

Poradila bych se s lekarem nejlip, ale za me asi prestat uz ted. Telo evidentne potrebuje pauzu a pokud jsi z noveho plata na druhem prasku, tak je to skoro jako bys ho ani nenacla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21035
16.11.19 14:55

Přestala bych a nechala pauzu tedko, tělo ji očividně vyžaduje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3785
16.11.19 16:27

Taky bych vynechala hned. Pokud budeš dobírat plato, tak budeš stejně pořád špinit. To bych radši přežila pár dní menses, než měsíc v kuse špinit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.19 17:40

Asi teda přestanu brát. Včera jsem měla čtvrtý prášek… takže spíš uvažuji, jak zpátky navázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7461
16.11.19 18:52

Já bych zase raději nepřestávala. Tělo asi krvácí ze zvyku. No ale teoreticky, uděláš si pauzu a potom nebudeš mít v platíčku 21 prášků, ale jen 17, jestli správně počítám a pokud si to pamatuji dobře, tak to je málo, abys potom byla spolehlivě chráněná… Takže já bych pokračovala a doufala bych, že to krvácení brzy přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76198
16.11.19 21:58

@Petule030 Tak zase spojí 2 plata a bude chráněná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat