Antikoncepční kroužek - máte zkušenosti?

Anonymní
12.11.19 16:09

Antikoncepční kroužek - máte zkušenosti?

Ahoj, přemýšlím nad antikoncepčním kroužkem. Prášky jsem brala jen jednou a nedělaly mi dobře a tělísko nevím jestli chci. Mám jedno dítě a v nejbližší době další neplánuji. Máte s tím některá zkušenosti? To si budu zavádět sama?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

724
12.11.19 16:49

Jj zavadis si to sama nic to není. První měsíc jsem měla trošku strach jestli ze mě nevypadne, ale pak už jsem si zvykla a vůbec jsem to nevnimala. Výhoda byla, že se mění jednou za 3 týdny a je to šetrnější pro organismus. Ale pořád to jsou umělý hormony. Já už třeba nechci prášky, kroužek ani nic hormonální ani vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56513
12.11.19 17:01

Měla jsem a spokojenost max. Jediná antikoncepce pro debi1ymého formátu, kterým po měsíci zbyla půlka platíčka prášků. Jednou za 3 týdny jsem si byla schopná vzpomenout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
12.11.19 17:10

Já to taky měla. Byla jsem spokojená jelikož jsem v tu dobu pilulky denně zapomínala.
Zaváděla jsem si to sama, z kroužku uděláš osmičku (jakoby sevřeš uprostřed ) a pak to jde bez problému.
Každopádně co se sexu týče jsem si to musela vyndavat a to bylo prostě nepraktické.
Ale je to stejné svinstvo jako pilulky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6400
12.11.19 17:21

Mám ho teď třetí měsíc a nemůžu si stěžovat. Se dvěma malými dětmi bych při braní prášků měla brzy dítě třetí :mrgreen:. Zapomínala jsem brát i antibiotika. Zavede se první den MS, když přecházíš z prášků, tak místo dalšího plata. Zůstane vevnitř 3 týdny, kdykoliv se dá vyndat, opláchnout pod vlažnou vodou. Já ho vyndávám při sexu, manželovi překáží. Může být mimo tělo až 2 hodiny. Nejde vůbec cítit, občas se mi těsně po MS stane, že se trochu vysouvá, když mám níž čípek, ale to tak 1.-2. den. Nevypadl by, ale cítím ho, stačí jen zatlačit zpět. Také jsem nechtěla tělísko a na prášky jsem nezodpovědná :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 18:52

@Aduš8 děkuji za Vaše zkušenosti :srdce: to že se dá i vyndat jsem nevěděla, to je fajn. A můžu se ještě zeptat, to si můžu sama zakoupit v lékárně nebo mám jít na gyndu že bych chtěla tuto antikoncepci vyzkoušet? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
6400
12.11.19 19:05
@Anonymní píše:
@Aduš8 děkuji za Vaše zkušenosti :srdce: to že se dá i vyndat jsem nevěděla, to je fajn. A můžu se ještě zeptat, to si můžu sama zakoupit v lékárně nebo mám jít na gyndu že bych chtěla tuto antikoncepci vyzkoušet? :think:

Musí ho předepsat lékař, je to hormonální antikoncepce, která ale narozdíl od tablet, působí lokálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56513
12.11.19 20:00
@Aduš8 píše:
Musí ho předepsat lékař, je to hormonální antikoncepce, která ale narozdíl od tablet, působí lokálně

Působí systémové. Jen se místo že střeva vstřebává ve vagine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama