Reklama

Menstruace celý měsíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 27.03.18 16:26
Menstruace celý měsíc

Ahoj holky, chci se poradit.
Beru HA daylette 1,5 roku. Vse bez problemu az do ledna kdy jsem byla 3 tydny nemocna. Od te doby mam MS normálně tak jak ji mam mit, ale tyden po skonceni v dobe ovulace dostanu další MS, která trvá od týdnu až do 2-3 dnů před další Ms v dalším měsíci. Takže v podstatě kromě nějakých 8-10 dnů z měsíce mám pořád menstruaci. Nevíte někdo cim by to mohlo byt? Mate s tim nekdo zkusenost?

Reklama

Reakce:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 27.03.18 16:28

Nevhodná antikoncepce..řešit okamžitě s gynekologem a nehledat radyna internetu

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 27.03.18 16:29

@Veronika.Berta na gyndu jdu ve ctvrtek, objednala jsem se. Zmeni mi antikoncepci nebo bude chtit abych ji vysadila? Popripadne nevis jestli me bude prohlizet? Nemela by, kdyz krvacim, ne?

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 27.03.18 16:32

@Kz198 Pokud je tenhle problém, bude asi chtít nabrat krev kvůli hormonálnímu profilu. HA je obecně hrozné zlo. Brala jsem ji tři roky a další tři roky jsem se z ní dostávala. Bude se ptát, zda vysadit, nebo změnt antikoncepci. Prohlídku asi provede pomocí UTZ, jestli nemí někde v děloze cysta, což některé antikoncepce umí. Není se většinou čeho bát.. většinou praskne a zmizí. Je to takovej beďar. Prohlídku oticky provádět nebude, není, c o by tam viděl. Máš nějaké bolesti?

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 27.03.18 16:35

@Veronika.Berta nemám vubec nic. Mam to tak od te doby co jsem byla nemocna v tom lednu, to jsem byla fest. A prvni mesic jsem to prikladala tomuc druhej jsem si rikala ze jeste jeden a ted kdyz se to objevilo znova tak jsem hned volala. Tehotensky test jsem si delala kazdy mesic a nic, ani bych tehotna byt nemohla vzhledem k tomu jak jsme s pritelem opatatrni hych musela byt panenka maria ???? takze o tohle strach nemam. Mam strach ze zmeny antikoncepce abych nenabrala nejaky kila, vim ze kamaradka nabrala 25kg nez nasla spravnou antikoncepci. Byla jsem s ni spokojena az do ted no… vysadit uplne nechci, porad jeste studuju…

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 27.03.18 16:48

@Kz198 Nabrala jsem 30 kg, pak jsem antikoncepci vysadila :D Popravdě jsem s antikoncepcí sekla v osmnácti i za cenu, že ztratím to pohodlí „beztrestého“ souložení. Dlouhé krvácení může být přebytkem estrogenu. Možná dostaneš Ascorutin, ten je bez předpisu. Zlepšuje a zpevňuje cévy. Já jsem na dlouhé krvácení dostala ještě Pambu, ale já byla extrém i co do síly menstruace. Měla jsem veliké problémy a vleklé. Nebrala jsi antibiotika? Ta to prý také umí.
Jinak k těm kilům. Taky jsem po HA nabrala, ale vloni jsem podstoupila půl roku hormonální léčbu (po potratu jsem měla až deprese) Norethisteronem, pak utrogestanem a nakonec úspěšně clostilbegytem :mrgreen: Je to koktejl, po kterém každá řekne, že přibere jako prase. Já jsem si našla výživového poradce a naopak jsem ještě shodila. Chce to při hormonech více přemýšlet o jídle.
HA je zásah do těla, já už bych do toho nešla. Jsou holky, které s HA problém nemají a pak i v klidu otěhotní, já jsem v té druhé skupině.

Mishulee11
Nováček 8 příspěvků 28.03.18 10:38

Já jsem jednou vysadila HA, protože jsem se rozešla s přítelem jenže po 2 měsích jsem si našla nového tak jsem ji znovu nasadila a v tu dobu jsem přes měsíc krvácela. Pan doktor mě vyšetřil i přes menstruaci a předepsal mi léky, které by to mělo zastavit (nevzpomenu si na název), ale jekilož to nepomohlo tak mi musel změnit na 3 měsíce antikoncepci z Bonadei na Katyu. Po třech měsícíh jsem mohla přejít zpátky na Bonadeu a už žádný problém nemám. :nevim: Jestli nebudeš potřebovat změnu antikoncepce :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama