Reklama

Vaginální lactobacilly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 16:30
Vaginální lactobacilly

Ahoj, doporučily by jste mi tu někdo nějaké vaginalni lactobacilly? Mám zánět a doktorka mi doporučila clotrimazol + mast to ale nepomáhá tak si koupím Canestem gyn 1den s nějakými lascobacily. S jakými máte dobré zkušenosti? :). Omlouvám se za anonym podobné diskuze vždy dávám do anonymu snad chápete :roll:

Reklama

Reakce:

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 26.03.18 16:35

V těhotenství jsem používala Gynoflor, celkem pomáhaly.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 16:55

Zeptejte se v lékárně, ale mne pomohla Florfemina laktobacily v Dr. MAXOVI

Gina
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 6 inzerátů 26.03.18 17:09

Kamarádka má dobré zkušenosti s Gynoflorem, doktor mi ho schválil. Ale pokud ti na zánět Clotrimazol nepomohl, nevím, jestli ti pomůžou samotné laktobacily, ty jsou spíš jen takový podpůrný a preventivní prostředek.
Můj doktor při mykózách nedá dopustit na boraxové globule, ale prý je dobré užívat postupně bez přestávky všech deset, ne to dělit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 17:21

Gynimun

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 26.03.18 17:28

Pri zanetu mi lactobacily jeste vic palily a vse zhorsily.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama