Vaginální lactobacilly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 16:30
Vaginální lactobacilly

Ahoj, doporučily by jste mi tu někdo nějaké vaginalni lactobacilly? Mám zánět a doktorka mi doporučila clotrimazol + mast to ale nepomáhá tak si koupím Canestem gyn 1den s nějakými lascobacily. S jakými máte dobré zkušenosti? :). Omlouvám se za anonym podobné diskuze vždy dávám do anonymu snad chápete :roll:

Reakce:

ElisC
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 58 inzerátů 26.03.18 16:35

V těhotenství jsem používala Gynoflor, celkem pomáhaly.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 16:55

Zeptejte se v lékárně, ale mne pomohla Florfemina laktobacily v Dr. MAXOVI

Gina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 6 inzerátů 26.03.18 17:09

Kamarádka má dobré zkušenosti s Gynoflorem, doktor mi ho schválil. Ale pokud ti na zánět Clotrimazol nepomohl, nevím, jestli ti pomůžou samotné laktobacily, ty jsou spíš jen takový podpůrný a preventivní prostředek.
Můj doktor při mykózách nedá dopustit na boraxové globule, ale prý je dobré užívat postupně bez přestávky všech deset, ne to dělit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 17:21

Gynimun

Verun83
Echt Kelišová 8772 příspěvků 33 inzerátů 26.03.18 17:28

Pri zanetu mi lactobacily jeste vic palily a vse zhorsily.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >