Reklama

Špinění po utření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 15:15
Špinění po utření

Ahoj všem. Od jakživa mám nepravidelnou mentstruaci, vlastně bez antikoncepce ji nemám vůbec. Přítele jsem nikdy neměla. Bude mi letos v červnu 33 let. Teď se mi stalo, že při utření mám na papíře krev, jinak se neděje vůbec nic, ani vložku nepotřebuju. Nic mě nebolí Je to dnes první den. Myslíte že se menstruace ještě rozjede, nebo může odeznít jen jako špinění? Díky moc

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6090 příspěvků 25.03.18 16:06

Těžko říct. Mně takhle začíná vždy ms.

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 21:28

Spíše podle vašich zkušeností. Pokud jste si nehrála s nějakou erotickou hračkou a nemohlo dojít k poškození tkáně, tak je to nejspíše začátek ms.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >