Špinění po utření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 15:15
Špinění po utření

Ahoj všem. Od jakživa mám nepravidelnou mentstruaci, vlastně bez antikoncepce ji nemám vůbec. Přítele jsem nikdy neměla. Bude mi letos v červnu 33 let. Teď se mi stalo, že při utření mám na papíře krev, jinak se neděje vůbec nic, ani vložku nepotřebuju. Nic mě nebolí Je to dnes první den. Myslíte že se menstruace ještě rozjede, nebo může odeznít jen jako špinění? Díky moc

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 5472 příspěvků 25.03.18 16:06

Těžko říct. Mně takhle začíná vždy ms.

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 21:28

Spíše podle vašich zkušeností. Pokud jste si nehrála s nějakou erotickou hračkou a nemohlo dojít k poškození tkáně, tak je to nejspíše začátek ms.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama