Špinění po utření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 15:15
Špinění po utření

Ahoj všem. Od jakživa mám nepravidelnou mentstruaci, vlastně bez antikoncepce ji nemám vůbec. Přítele jsem nikdy neměla. Bude mi letos v červnu 33 let. Teď se mi stalo, že při utření mám na papíře krev, jinak se neděje vůbec nic, ani vložku nepotřebuju. Nic mě nebolí Je to dnes první den. Myslíte že se menstruace ještě rozjede, nebo může odeznít jen jako špinění? Díky moc

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6922 příspěvků 25.03.18 16:06

Těžko říct. Mně takhle začíná vždy ms.

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 21:28

Spíše podle vašich zkušeností. Pokud jste si nehrála s nějakou erotickou hračkou a nemohlo dojít k poškození tkáně, tak je to nejspíše začátek ms.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >