Špinění po utření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.03.18 15:15
Špinění po utření

Ahoj všem. Od jakživa mám nepravidelnou mentstruaci, vlastně bez antikoncepce ji nemám vůbec. Přítele jsem nikdy neměla. Bude mi letos v červnu 33 let. Teď se mi stalo, že při utření mám na papíře krev, jinak se neděje vůbec nic, ani vložku nepotřebuju. Nic mě nebolí Je to dnes první den. Myslíte že se menstruace ještě rozjede, nebo může odeznít jen jako špinění? Díky moc

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4980 příspěvků 25.03.18 16:06

Těžko říct. Mně takhle začíná vždy ms.

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 21:28

Spíše podle vašich zkušeností. Pokud jste si nehrála s nějakou erotickou hračkou a nemohlo dojít k poškození tkáně, tak je to nejspíše začátek ms.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Zvrácený dopis doubického vraha: „Před vraždou byla statečná,“ vzkázal rodičům

Jejich dceru zabil brutálním způsobem. Škrtil ji několik hodin, do toho její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama