Nevím, jestli mám tampon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 11:33
Nevim, jestli mam tampon..

Ahoj, je mi teprve 14 a nemám hojnou zkušenost s tampóny. Každopádně je používám. A teď mám v sobě takovou trapnou nejistotu. Nedokážu se rozpomenout, jestli jsem si vytáhla tampón a zavedla další. Ten poslední mě trochu bolel, protože jsem neměla vlhké stěny ( menstruace se mi na večer zmírnila ) a když jsem ho potom vytáhla, žádnou 2. šňůrku jsem neviděla. Samozřejmě jsem panna tak si říkám, že by se nemohl dostat daleko. Ale ani po nahmatí jedním prstem jsem nic necítila. Teď teda nevím, co si myslet, protože se mi mentruace zničehonic zmírnila po 2 dnech až ji skoro nemám vůbec. Nic mě ale nebolí. Myslíte, že by se to nějak projevilo, kdybych ho tam měla? :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 11:37

Klid. Proste pockej. Pokud tam naahodou je, tak az se hodne nasakne tak proste vyleze sam:):(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 11:39

Mno zanetem. Hele pokud sis sahla dovnitr a nic nenahmatala, tak to bude dobry. Me tam jednou zustal ten vrchni obal. Sundala jsem nen ten spodni a ten vrchni uvnitr zustal. A normalne jsem ho po par dnech vyndala sama.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 12:00

Jojo, kdyz si tam sahnes a nenahmatas ho, tak ho nemas. Take se mi v tomhle veku stavalo, ze jsem nevedela a vzdy sel nahmatat prstem a pripadne dvema prsty vytahnout. Zas tak hluboko neni.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 2 inzeráty 25.03.18 12:21

Tampon se nikam ztratit nemuze a pochva neni nekonecna, miva v prumeru tak 10 centimetru. Takze pokud si v podrepu sahnes dovnitr, mela by jsi ho pripadne nahmatat. Ale jestli ho tam necitis, bud v poho.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 25.03.18 12:45

Pokud ti menstruace běžně trvá 2 dny, tak v pohodě, pokud ne, tak bych se spíš přikláněla k tomu, že ten tampon tam máš, a proto nekrvácíš. Zkus si ho vleže s pokrčenými koleny nahmatat, ten prostor vevnitř zase není tak velký, aby se tampon „ztratil“. Pokud ale chceš mít 100% jistotu, skoč si na gynekologickou pohotovost, jsou tam na podobné případy zvyklí.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16814 příspěvků 25.03.18 13:04
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi teprve 14 a nemám hojnou zkušenost s tampóny. Každopádně je používám. A teď mám v sobě takovou trapnou nejistotu. Nedokážu se rozpomenout, jestli jsem si vytáhla tampón a zavedla další. Ten poslední mě trochu bolel, protože jsem neměla vlhké stěny ( menstruace se mi na večer zmírnila ) a když jsem ho potom vytáhla, žádnou 2. šňůrku jsem neviděla. Samozřejmě jsem panna tak si říkám, že by se nemohl dostat daleko. Ale ani po nahmatí jedním prstem jsem nic necítila. Teď teda nevím, co si myslet, protože se mi mentruace zničehonic zmírnila po 2 dnech až ji skoro nemám vůbec. Nic mě ale nebolí. Myslíte, že by se to nějak projevilo, kdybych ho tam měla? :roll:

Troll? 14 letá holka takhle nepíše.

Petule030
Kelišová 5760 příspěvků 1 inzerát 25.03.18 13:13

Přesně, pochva není nekonečná. Dřepni si, zatlač a pokud tam je, posune se blíž ke vchodu. Vlastní zkušenost nemám, ale kdysi jsem četla, že se tak dá tampon vytlačit, když se utrhne šňůrka. Pokud stále na nic nedosáhneš, pravděpodobně tam není. A jen mě napadá, ten „druhý“ tampon šel zavést na své běžné místo? Nebo jsi ho neustále cítila hned za poševním vchodem?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 13:23

@Kobliha51 Žádný troll. Když úplně odbočím, věk nevypovídá o tom, jak kdo píše. Znám mnoho dospělých, kteří ani nerozeznají mě/mně, natož aby napsali souvislý text :D

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16814 příspěvků 25.03.18 13:29
@Anonymní píše:
@Kobliha51 Žádný troll. Když úplně odbočím, věk nevypovídá o tom, jak kdo píše. Znám mnoho dospělých, kteří ani nerozeznají mě/mně, natož aby napsali souvislý text :D

To je úplně jedno. Ty jsi kdo zas. Zakladatelka?

NicolSKip
Nováček 2 příspěvky 25.03.18 13:48

@Kobliha51 Ano, jsem zakladatelka. Každopádně jen píšu, že to není žádný troll, ani vtip :)

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16814 příspěvků 25.03.18 13:58
@NicolSKip píše:
@Kobliha51 Ano, jsem zakladatelka. Každopádně jen píšu, že to není žádný troll, ani vtip :)

Koukám, že už jsi jednu diskusi založila a už nikdy jsi tam nepřispěla. Proč?
A nemusíš mi odepisovat, mě je to jasné a ty mě nepřesvědčíš. 14 ti prostě není, jedině snad, že jsi geniální dítě a už jsi na vysoké. Tak to potom pardón.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 2 inzeráty 25.03.18 14:31

@Kobliha51 A to kazda 14ti leta holka musi nutne psat jako tydyt nesrozumitelne a s hrubkama, nebo jak? :think: Proc by nemohla napsat dotaz, ktery ma hlavu a patu? A proc by nekdo trollil s dotazem o tamponech? Tomu teda nerozumim, proc tady utocis na zakladatelku..

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16814 příspěvků 25.03.18 15:01
@Pajka89 píše:
@Kobliha51 A to kazda 14ti leta holka musi nutne psat jako tydyt nesrozumitelne a s hrubkama, nebo jak? :think: Proc by nemohla napsat dotaz, ktery ma hlavu a patu? A proc by nekdo trollil s dotazem o tamponech? Tomu teda nerozumim, proc tady utocis na zakladatelku..

Pistoli jsem na ni nevytahla. Trollit s tamponama může nadrženej starej chlap, například. Nebylo by to poprvé ani naposled. Napiš raději o tamponech zakladatelce.

radkka
Generální žvanilka 20693 příspěvků 25.03.18 17:11
@Kobliha51 píše:
Troll? 14 letá holka takhle nepíše.

Ty jsi fakt na ránu poslední dobou. Co se ti stalo? Jestli ty ses neuměla ve čtrnácti vyjadřovat je tvůj problém. Představ si, že jsou lidé, kteří to dovedou :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >