Reklama

Zkušenosti s Gynocaps

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 21:06
Zkušenosti s Gynocaps

Ahoj, zajímalo by mě jestly jste už některá zkoušela tablety Gynocaps proti zánětu. Bojují s tím už dlouho tak sem chtěla vyzkoušet jestly to pomáhá :think: :) popřípadě co vám pomohlo :D.

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7173 příspěvků 22.03.18 21:10

Kupuji je a zavadim preventivne napr. kdyz uzivam ATB. Vozim je sebou na dovolenou jako 1.pomoc. Za me jsou OK.

Janli
Kelišová 5423 příspěvků 9 inzerátů 22.03.18 21:15

Kombinuju je s výplachy rozalginem. Mě to teda dostalo z neustálých zánětů a mykóz. Doporučuju to kudy chodím :palec:.

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 22.03.18 21:39

Tea tree olej je za mě zázrak :palec: po 2 letech kvasinek + užívám vaginální probiotika, občas boraxové globule - mimochodem- mají boraxové pálit? Po zavedení to docela silné pálí, ale zase ráno je to ok a mikoza není, má to tak být? :lol:
Jo a ještě výplachy koloidnim stříbrem :hug:

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 22.03.18 21:49

Pomáhají mi při počátečním diskomfortu (svědění), mykoza se nerozjede.

evelyn68
Povídálka 47 příspěvků 23.03.18 08:42
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě jestly jste už některá zkoušela tablety Gynocaps proti zánětu. Bojují s tím už dlouho tak sem chtěla vyzkoušet jestly to pomáhá :think: :) popřípadě co vám pomohlo :D.

Samotné globule Gynocaps ti na už rozjetý zánět moc nepomůžou. Pomáhají pouze jako prevence, jsou takové slabší (dle mého gynekologa). A občas i přes Gynocaps se mi to rozjede naplno :? Jinak mně pomáhá Clotrimazol (tablety dovnitř plus mast), nebo Pimafucin.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama